توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VUZF University

VUZF01VUZF University یک موسسه خصوصی تحصیلات عالی است که در پایتخت بلغارستان واقع شده است - شهر صوفیه. این اولین دانشگاه خصوصی در زمینه امور مالی، بیمه، مدیریت و بازاریابی در جمهوری بلغارستان است. در پنج سال گذشته، آن را به شدت تمرکز برنامه آموزش خود را در امور مالی، نوآوری، کسب و کار و کارآفرینی مطالعات. این دانشگاه با قطعنامه شورای ملی از تاریخ 25.07.2002 (پروانه در شماره "خبرنامه دولتی" شماره 75 / 02.08.2002) برای آموزش دانشجویان در یک رشته تخصصی اقتصادی در لیسانس تاسیس شد و از دانشجویان اول خود در سال 2002 / سال تحصیلی 2003، در حالی که برنامه های کارشناسی ارشد خود را در سال تحصیلی 2007/2008 و برنامه دکترای خود را در سال تحصیلی 2016/2017 آغاز کرده است. برنامه های تحصیلی در برنامه های کارشناسی و کارشناسی در فرم های یادگیری منظم، پاره وقت و دور هستند. Ph.D. برنامه ها در فرم های منظم، پاره وقت و همچنین در قالب آمادگی فردی ارائه می شود. برای 15 سال گذشته، VUZF موفق شد خود را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های بلغاری در زمینه کسب و کار و اقتصاد تاسیس کند. آخرین نسخه سیستم رتبه بندی دانشگاه بلغارستان در سال 2017، VUZF را در رده پنجم در رشته اقتصاد حرفه ای از 26 دانشگاه در این زمینه رتبه بندی کرد. VUZF دارای یکی از بالاترین ارزیابی های اعتباربخشی در بلغارستان است و از شورای اعتباربخشی بریتانیا در سال 2013 تأیید شده است. مأموریت VUZF برای تهیه متخصصین بسیار متخصص در امور مالی، تجاری و کارآفرینی است تا دانش تئوری و عملی را مطابق با نیازهای عملی معاصر . سیاست علمی این دانشگاه با هدف ترکیب بهترین شیوه های آموزشی در اروپا است. از یک طرف، هدف اصلی آن ارائه مطالعات با کیفیت بالا و موفقیت حرفه ای دانش آموزان با حفظ همکاری بسیار خوبی با جامعه کسب و کار است. حدود 90 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه در زمینه سرمایه های عمده ای در بخش مالی خصوصی و همچنین در زمینه های کسب و کار شرکت می کنند. اغلب VUZF University کسب و کار خود را آغاز می کنند. برای کمک به این دانشگاه، خدمات مشاوره رایگان در ارتباط با آموزش در رشته های مختلف و نیز فرصت های توسعه حرفه ای و شخصی فراهم می شود. از سوی دیگر، VUZF University ارائه می دهد آموزش عالی، مطابق با دانشگاه های برجسته در اروپا است. شواهد و یکی از اولویت های اصلی در سیاست توسعه VUZF اجرای همکاری با دانشگاه های خارجی در برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد است. VUZF University با 20 دانشگاه اروپایی تحت ERASMUS همکاری دارد و همکاری خوبی با دانشگاه های اروپایی و جهانی دارد.

VUZF02

استادان سهم مهمی در کیفیت بالای برنامه های تحصیلی ارائه می دهند. اعضای هیات علمی یکی از برجسته ترین محققان کشور هستند که دارای آموزش گسترده و تجربه عملی هستند. بسیاری از استادان همچنین در شرکت حرفه ای به عنوان مدیران اجرایی شرکت ها، مدیران بخش شرکت ها و سرپرستان مقامات دولتی (مثلا وزرای پیشین، رؤسای مالی، اعضای پارلمان ملی) جایگاه خوبی دارند. اطلاعات بیشتر در مورد VUZF University در وب سایت: www.vuzf.bg.

pimgpsh_fullsize_distr01

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

VUZF University

برنامه تحصیلی در امور مالی در دانشگاه VUZF با مطالعه رشته های کلاسیک متمایز است، در عین حال، با استفاده از روش های مدرن آموزش و رویکرد بین رشته ای. نگاه جدید به امور مالی ... [+]

درباره برنامه

برنامه تحصیلی در امور مالی در دانشگاه VUZF با مطالعه رشته های کلاسیک متمایز است، در عین حال، با استفاده از روش های مدرن آموزش و رویکرد بین رشته ای.

نگاه جدید به امور مالی سازمانها، از جمله دانش روانشناسی کسب و کار، مطالعه نقش سیستمهای فناوری اطلاعات و عامل انسانی برای مدیریت مالی موفق است.

مهارت های کلیدی

فارغ التحصیلان:

اصول مدیریت مالی را می دانید؛ داشتن دانش چگونگی سرمایه گذاری و موفقیت مدیریت صندوق های مالی؛ داشتن توانایی برای تجزیه و تحلیل نتایج مالی و تصمیم گیری های درست مدیریتی داشته باشد؛ با اصول بازارهای مالی آشنا باشید. تحقق ... [-]
بلغارستان Sofia
October 2019
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofia, Sofia City Province, بلغارستان
وب سایت
تلفن
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15