توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VUZF University


114504_261-1024x255.jpg

VUZF01VUZF University یک موسسه خصوصی تحصیلات عالی است که در پایتخت بلغارستان واقع شده است - شهر صوفیه. این اولین دانشگاه خصوصی در زمینه امور مالی، بیمه، مدیریت و بازاریابی در جمهوری بلغارستان است. این در سال 2002 توسط قطعنامه شورای ملی تاسیس شد. در پنج سال گذشته، آن را به شدت تمرکز برنامه آموزش خود را در امور مالی، نوآوری، کسب و کار و کارآفرینی مطالعات.

VUZF برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه حرفه ای اقتصاد ارائه می دهد. برنامه های تحصیلی در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در فرم های یادگیری منظم، پاره وقت و دور ارائه می شود. Ph.D. برنامه ها در فرم های منظم، پاره وقت و همچنین در قالب آمادگی فردی ارائه می شود. این دانشگاه دارای تمام اعتبارات ملی (اعتباربخشی نهادی و برنامه) توسط اداره ملی ارزیابی و اعتباربخشی و اعتبارنامه انگلیس توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا است. این گواهینامه می گوید که دانشگاه دارای استانداردهای با کیفیت بالا فرایند آموزشی، دانشکده ها، کارکنان و تسهیلات را مطابق با تمام استانداردها اعمال شده به موسسات آموزش عالی در انگلستان می کند.
برای 16 سال گذشته، VUZF توانست خود را یکی از بهترین دانشگاههای بلغاری در زمینه کسب و کار و اقتصاد تشکیل دهد. آخرین نسخه سیستم رتبه بندی دانشگاه بلغارستان در سال 2018 VUZF را در رده پنجم در رشته اقتصاد حرفه ای از 26 دانشگاه در این زمینه رتبه بندی کرد.

مأموریت VUZF برای تهیه متخصصان بسیار متخصص در امور مالی، تجاری و کارآفرینی است تا دانش تئوری و عملی را مطابق با نیازهای عملی معاصر توسعه دهند. سیاست علمی این دانشگاه با هدف ترکیب بهترین شیوه های آموزشی در اروپا است. از یک طرف، هدف اصلی آن ارائه مطالعات با کیفیت بالا و موفقیت حرفه ای دانش آموزان با حفظ همکاری بسیار خوبی با جامعه کسب و کار است. حدود 90 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه در زمینه سرمایه های عمده ای در بخش مالی خصوصی و همچنین در زمینه های کسب و کار فعالیت می کنند.

نقاط قوت اصلی VUZF University عبارتند از:

ü تخصص در حوزه اقتصاد، ایجاد ارتباط قوی بین دانش نظری و عملی در برنامه های ارائه شده است

عالی کارکنان علمی با تجربه کسب و کار و مدیریت قابل توجه

نمونه کارها مجموعه ای از برنامه های ارائه شده هر دو در دوره کارشناسی و فارغ التحصیل

ü انعطاف پذیری همراه با روابط قوی با کسب و کار اجازه می دهد تا سریع تطبیق نوآوری در آموزش و پرورش از نظر باز کردن برنامه ها و دوره های جدید

دانشگاه üBoutique، درمان فردی، تمرکز بر رضایت دانشجویان و تجربه تحصیل است

اغلب VUZF University تجارت خود را آغاز می کنند. برای کمک به این دانشگاه، خدمات مشاوره رایگان در رابطه با آموزش در رشته های مختلف و نیز فرصت های توسعه حرفه ای و شخصی فراهم می شود. از سوی دیگر، VUZF University ارائه می دهد آموزش عالی، مطابق با دانشگاه های برجسته در اروپا است. شواهد و یکی از اولویت های اصلی در سیاست توسعه VUZF اجرای همکاری با دانشگاه های خارجی در برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد است. VUZF University با 20 دانشگاه اروپایی تحت ERASMUS همکاری دارد و همکاری خوبی با دانشگاه های اروپایی و جهانی دارد.

114501_12670173_10153334358623314_3374912197086528175_n-Copy.jpg


استادان سهم مهمی در کیفیت بالای برنامه های تحصیلی ارائه می دهند. اعضای هیات علمی یکی از برجسته ترین محققان کشور هستند که دارای آموزش گسترده و تجربه عملی هستند. بسیاری از استادان همچنین در شرکت حرفه ای به عنوان مدیران اجرایی شرکت ها، مدیران بخش شرکت ها و روسای مقامات دولتی (مثلا وزرای پیشین، رؤسای مالی، اعضای پارلمان ملی) دارای موقعیت خوبی هستند. اطلاعات بیشتر در مورد VUZF University در وب سایت: www.vuzf.bg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

VUZF University

برنامه تحصیلی در امور مالی در VUZF University با مطالعه رشته های کلاسیک متمایز است، در عین حال، با استفاده از روش های مدرن آموزش و رویکرد بین رشته ای. نگاه جدید به امور م ... [+]

درباره برنامه

برنامه تحصیلی در امور مالی در VUZF University با مطالعه رشته های کلاسیک متمایز است، در عین حال، با استفاده از روش های مدرن آموزش و رویکرد بین رشته ای.

نگاه جدید به امور مالی سازمان ها، از جمله دانش در زمینه روانشناسی کسب و کار، مطالعه نقش سیستم های فناوری اطلاعات و عامل انسانی برای مدیریت موفق مالی است.

شایستگی های کلیدی

فارغ التحصیلان:

اصول مدیریت مالی را می دانید؛داشتن دانش در مورد چگونگی سرمایه گذاری و موفقیت مدیریت منابع مالی؛داشتن توانایی برای تجزیه و تحلیل نتایج مالی و تصمیم گیری های درست مدیریتی؛از اصول بازارهای مالی در عمل آگاهی داشته باشید.تحقق... [-]
بلغارستان Sofia
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

VUZF University

Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofia, Sofia City Province, بلغارستان
وب سایت
تلفن
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15