Artevelde University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

110624_foto1.jpg

آیا شما از حرفه ای بین المللی در کسب و کار رویایی هستید؟ آیا شما مشتاق افق افقی خود هستید و قدم بزرگی در خارج از منطقه راحتی خود دارید؟ چرا کار خود را در گنت، قلب اروپا آغاز نکنید؟ جهان زمین بازی شما با درجه ای در برنامه های کارشناسی انگلیسی از Artevelde University of Applied Sciences . ما دو کارشناسی در کسب و کار ارائه می دهیم: مدیریت بین المللی دفتر و یا مدیریت بازرگانی بین المللی.

Artevelde University of Applied Sciences ، عضو انجمن دانشگاه گنت (AU GENT)، یکی از بزرگترین کالج های دانشگاهی Flanders است (13،000 دانش آموز. گنت در فلاندر واقع شده است و تنها 30 دقیقه از بروکسل، آنتورپ، بروگ، ساحل، فرانسه و هلند با 70،000 دانشجو، گنت بزرگترین دانشجوی دانشگاه بلژیک است. دانشگاه ها و دانشگاه های دانشگاهی در سراسر شهر گسترش یافته اند که جو را تحریک می کنند. گنت بدون دانش آموزان دوچرخه سواری قادر به تصور نیست. گنت قادر است برای ارائه طیف گسترده ای از فرصت های تحصیلی . گنت آن را همه: زندگی، زندگی شبانه، آموزش و پرورش درجه اول و بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت.110622_foto2.jpg

علاوه بر این، Artevelde University of Applied Sciences ، کارکنان خروجی و تحرک دانشجویی را تحریک می کند و از دانشجویان و کارکنان ورودی بین المللی استقبال می کند . در نهایت، علاوه بر برنامه های منظم مطالعه، Artevelde University of Applied Sciences دو برنامه بین المللی کارشناسی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد که تاکید بیشتری بر میان رشته ای دارد. ما همچنین امکان پیگیری دوره های زبان هلندی را برای تضمین یکپارچگی موفقیت آمیز به عنوان دانشجوی خارجی ارائه می دهیم.

کالج دانشگاه حرفه ای را آموزش می دهد که خلاقیت، روش نوآورانه و حس کارآفرینی از مرزهای مرزی عبور می کند. تحصیل در Artevelde University of Applied Sciences ، شناخته شده برای خدمات فوق العاده دانش آموز، آموزش و پرورش و راهنمایی شما، قطعا به انتظارات شما، و همچنین فعالیت های جذاب اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرستان گنت را ارائه می دهد.110628_foto3.jpg

5 دلیل برای مطالعه کسب و کار در گنت، بلژیک!

  1. وقتی کسب و کار خود را در بلژیک مطالعه می کنید، کار خود را در قلب اروپا آغاز می کنید . بسیاری از سازمان های جهانی دارای دفتر مرکزی خود در بلژیک هستند، همچنین اتحادیه اروپا و ناتو در اینجا قرار دارند.
  2. شما نه تنها بلژیک را در طول اقامت بین المللی خود کشف خواهید کرد: شهرهای مهم اروپایی مانند پاریس، لندن، برلین، آمستردام تنها چند ساعت فاصله دارند.
  3. گنت یکی از بزرگترین شهرهای دانشجویی در بلژیک است. دانشگاه ها و دانشگاه ها در سراسر شهر تاریخی گسترش می یابد.
  4. گنت یک شهر فرهنگی و تاریخی منحصر به فرد است . این عظمت قرون وسطی را با جاذبه های فرهنگی ترکیب می کند، با جشنواره های موسیقی و جشنواره های آن، و همچنین صحنه تئاتر و عملکرد آن متفاوت است.
  5. زبان گنت زبان هلندی است، اما زبان بلژیکی بسیار چند زبانه است. با سه زبان رسمی در بلژیک، شما به راحتی می توانید به زبان انگلیسی، فرانسوی و هلندی صحبت کنید!

مکان ها

گنت

Address
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 گنت, فلاندرها, بلژیک
تلفن
+32 9 234 70 00

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید