Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سازمان غیر انتفاعی، که دفتر ثبت نام آن در جنگل (1190)، خیابان Besme n ° 97 است، با هدف سازماندهی آموزش. این ممکن است اعمال مستقیما یا غیرمستقیم مربوط به هدفش انجام دهد یا به احتمال زیاد به تحقق آن کمک کند. این ممکن است، به ویژه، سازماندهی آموزش مداوم، تحقیقات کاربردی و خدمات به جامعه است. این می تواند به عنوان بخشی از اهداف اجتماعی آن، با هر فرد یا هنر نهادی همکاری کند. 3 قانون اساسی آن).

انجمن پیگیری سیاست توسعه مداوم آموزشی: سازماندهی دوره های جدید و (همکاری) آموزش (بین) ملی از طریق CREA ، شروع کارشناسی ارشد جدید، همکاران، روابط فنی با دوره های مختلف در تبلیغات اجتماعی (EPFC)، و در تاریخ 1 ژوئیه 2011، از آموزش ارتقاء اجتماعی موسسه اپتیک ریموند تیبو (IORT) با ایجاد تدریس روانشناختی در سال های 2012-2013، از سر گرفته شد.

تحقیق

تحقیقات کاربردی یکی از مأموریت هایی است که به HE اختصاص داده شده و هیأت مدیره ما قصد دارد این بخش را توسعه دهد. تحقیق او در حقیقت منبع اصلی بهبود و غنی سازی شیوه های حرفه ای فعلی است.

برای این منظور، مدیریت UDR (واحد تحقیقاتی) که مستقیما به اداره ریاست جمهوری گزارش می دهد، در ارتباط دائمی با تمام ادارات و نشست در کمیته مدیریت است.

UDR عمدتا به عنوان تسهیل کننده برای توسعه پروژه های تحقیقاتی کاربردی در داخل دسته ها و در حوزه های مختلف در پروژه های چند رشته ای در داخل فعالیت می کند. همچنین توسط همکاران خارجی احاطه شده است.

بنابراین این پروژه ها توسط UDR به مقوله ها و بخش ها پیشنهاد می شود، اغلب به دنبال تماس های خارجی برای مناقصه ها هستند، بلکه از دسته های خود نیز آمده و در داخل UDR تشکیل شده است. بنابراین یک ساختار پشتیبانی به جامعه است.

مکان ها

بروکسل

Address
Avenue Besme, 97 à 1190
بروکسل, بلژیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید