Howest College - University College West

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تمرکز خود را بر امنیت سایبری در Howest کنید

کار خود را در امنیت سایبر شروع کنید. برنامه های ما در علوم کامپیوتر کاربردی - امنیت سایبر در دانشگاه Howest ، بروژ ، بلژیک آموزش ایده آل را به شما ارائه می دهد.

Howest طیف گسترده ای از موضوعات جالب را در زمینه امنیت سایبر به شما ارائه می دهد. آیا تاکنون خواسته اید بفهمید که چگونه یک هکر کار می کند و از طریق مهندسی بدافزار معکوس می تواند حملات خود را مقابله کند؟ آیا شما علاقه مند به یک هکر اخلاقی هستید و به سازمان های بخش خصوصی و دولتی کمک می کنید نقاط ضعف خود را از طریق آزمایش نفوذ (سیستم ، وب و شبکه) پیدا کنند ؟ آیا می خواهید با انجام تحقیقات پزشکی قانونی به مبارزه با جرایم سایبری و یافتن افراد بد کمک کنید؟ یا هدف زندگی شما برای تقویت امنیت در صنعت با یادگیری امنیت سیستم های کنترل صنعتی (OT) است ؟ یا می خواهید رمزنگاری را بفهمید و چگونه می توان از آن برای محافظت یا حمله (باج افزار) استفاده کرد؟ حریم خصوصی داده ها و GDPR دانش اساسی را در راه رسیدن به یک مأمور حفاظت از داده ها (DPO) به شما ارائه می دهند. شما تخصص کاملی در مدیریت امنیت اطلاعات و مدل سازی و هوشمند سازی تهدید خواهید داشت . همه این موارد و موارد دیگر در این برنامه ارائه می شود.

هاوست به عنوان پیشگام در ارائه آموزش برای فن آوری های نوین زمینی ، با ارائه این برنامه کارشناسی ، از نخستین کسانی بود که به عدم وجود متخصصان امنیت سایبری آماده صنعت و با محوریت پاسخ می داد. موضوعات خلاقانه مانند Cyber Warfare و امنیت در 5G ، Blockchain و AI گنجانده شده است.

ما سه راه برای امنیت سایبر ارائه می دهیم.

در دوره کارشناسی ، اصول اولیه سیستم عامل های سخت افزاری و رومیزی ، شبکه ها و توسعه نرم افزار از جمله توسعه امن و موارد دیگر را یاد خواهید گرفت. این بدان معنی است که ما به دانش قبلی یا تجربه قبلی در زمینه فناوری اطلاعات (امنیت) احتیاج نداریم ، البته قطعاً میل به کار با رایانه ها یک مزیت است.

پژوهش

Howest در تحقیقات علمی ، خدمات ، و آموزش مداوم ، همواره با تمرکز بر حوزه حرفه ای ، ملی و بین المللی ، شهرت محکمی داشته است. این ترجمه به پروژه های ملی ، اروپایی و بین المللی در تحقیقات کاربردی ، همیشه به درخواست سازمان های خصوصی و دولتی تبدیل می شود.

کلمه ای از رئیس ما

"برای جسورانه رفتن به جایی که هیچ کس قبل از آن نرفته است!"

Captain Kirk ، The Enterprise ، Star Trek ، رویایی پسری است که من در طول حرفه ام دنبال کردم.

دیدن موانع گذشته و ایجاد فرصتها. شانس دادن پرورش استعدادها. الهام بخشیدن به مردم برای تحقق تمام پتانسیل های خود ، بالا بردن نوار ، جرات مردم به انجام امور متفاوت.

آینده را پیش بینی کنید ، این همان چیزی است که ما با انجمن Howest خود پیش بینی می کنیم. ما خودمان را غیر حساس می نامیم ، به یک لبه می آیند. ما برای افرادی که خارج از خطوط بیرون کشیده می شوند ، که خارج از مرز فکر می کنند ، آگاهی کارآفرینی را تشویق می کنیم و زمینه کارآفرینی را فراهم می کنیم.

خدمت ، توانمندسازی ، مراقبت: اینها ارزشهای ما هستند ، چراغهایی که ما را راهنمایی می کنند ، که در مویرگهای جامعه ما نفوذ کرده اند. آنها بخشی از DNA Howest هستند.

دانش آموز و برنامه تحصیل او برای دیدگاه ما در مورد آموزش مهم هستند. جامعه و زمینه کاری گسترده سنگهای قدمتی ما هستند. ایجاد ارزش افزوده اجتماعی هدف ماست.

Lode De Geyter
رئیس

138530_image2.jpg
Shutterstock / نوویکوف آلکسی

بروژ ، شهر مناسب برای دانش آموزان

آیا می دانید که مرکز شهر تاریخی مکان برجسته میراث جهانی یونسکو است؟ شما شهر را با گردشگران از سراسر جهان به اشتراک می گذارید و این ترکیب کاملاً کار می کند.

بروژ "شهر عادلانه" طیف گسترده ای از سرگرمی ها را ارائه می دهد. در یک تراس به آرامش بپردازید ، در فضای سبز ورزش کنید ، کانالها را ببینید یا از یکی از بسیاری از رستوران ها یا کافه ها در کنار دانشجویان دیگر لذت ببرید شهری الهام بخش برای دانشجویان!

Howest ایستاده چیست؟

  • Howest ، Hoges School West-Vlaanderen ، یک دانشگاه غیر عادی ، خلاق ، خلاقانه و مبتکرانه از علوم و هنرهای کاربردی است.
  • Howest با بررسی استعدادها و شور و شوقهای هر دانش آموز ، دانشجویان خود را برای تبدیل شدن به متخصصان شایسته ، بسیار شاغل و تیم محور ، قادر به پیش بینی تحولات در جامعه جهانی ما ، مربی می کند.
  • Howest در یک همکاری نزدیک با و برای حوزه کاری منطقه ای و بین المللی کار می کند . در نتیجه ، Howest ادغام آموزش پیشرو ، اجتماعی ، مرتبط با مهارت و محوریت ، تحقیقات مبتنی بر شایستگی و خدمات را در کلیه برنامه های مطالعاتی خود قرار داده است.
  • Howest یک دانشگاه آزاد و کثرت گرای علوم و هنرهای کاربردی با احترام به تنوع است . Howest به کارکنان و دانشجویان خود الهام می بخشد تا ارزشهای اصلی آن را در زندگی شخصی و حرفه ای خود ادغام کنند.

مکان ها

بروژ

Address
Rijselstraat 5
8000 بروژ, فلاندرها, بلژیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها