Howest University College West Flanders

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1995 ، Howest، College College West Flanders به دلیل ادغام 6 موسس برجسته تحصیلات عالی در فلاندر، به عنوان یک موسسه تحصیالت عالی مستقل تبدیل شد. از آن زمان توسعه درون Howest با انگیزه تازه ای روبرو شده است و اکنون یکی از پیشگامان آموزش عالی در استان است.

امروز حدود 5600 دانشجوی تمام وقت در Howest پیگیری 24 کارشناسی و 7 کارشناسی ارشد را پوشش طیف گسترده ای از رشته ها ثبت نام شده است. Howest شامل چهار محوطه دانشگاهی است که در بروژ و Kortrijk واقع شده است. دانش آموزان در اینجا یک محیط باز، پر جنب و جوش، جهانی و دوستانه که ثروت از فرصت های آموزشی را فراهم می کند، با تاکید بر دوره های با کیفیت بالا و تمرین گرا پیدا می کند.

مسکن مسکن، کتابخانه های تخصصی، طرح های مطالعه فردی، مشاوره دانشجویی و خدمات مربوط به تحصیل در سطوح اداری، بر سیاست دانشجویی ما تمرکز می کنند. کار آموزان و کارکنان اداری ما، یک جامعه جمع و جور را تشکیل می دهند و همیشه قابل دسترسی هستند. تمام کلاس ها و سالن های نمایش برای ملاقات با امکانات آموزشی امروز مجهز هستند. حساب های اینترنتی برای همه دانش آموزان در دسترس هستند.

Howest دارای شهرت رو به رشد بین المللی است، همچنین فرصت هایی که دانشجویان برای انجام بخشی از مطالعات خود در خارج از کشور ارائه می دهند. پیوندهای آن با صنایع و دیگر بخش های خارجی نیز گسترش می یابد. Howest همچنان به جذب بهترین کارکنان دانشگاهی در دسترس است و برای اصلاح و توسعه برنامه درسی خود، شامل زمینه های جدیدی از دانش و رفع نیازهای در حال تغییر دانشجویان امروز است.

خوشحالی دانشجویان بین المللی استقبال می کنند و دائما پیشنهاد دوره خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. مطالعه در بروژ یا Kortrijk شامل داشتن مجموعه ای از مکان های بسیار جذاب در پرتاب سنگ: ساحل بلژیک و همچنین شهرهای هنری فلسطین مانند آنتورپ، بروکسل، گنت ... شما همچنین می توانید به مکان های معروف اروپایی مانند پاریس، لندن، آمستردام ، کلن در یک یا دو ساعت قطار سفر می کند.

به طور خلاصه، Howest موسسه ای است که در آن تحصیل هر دو موثر و دلپذیر است .

مکان ها

کورتریک

Address
Campus Graaf Karel de Goedelaan Graaf Karel de Goedelaan 5

8500 کورتریک, فلاندرها, بلژیک