توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1995 ، Howest، College College West Flanders به دلیل ادغام 6 موسس برجسته تحصیلات عالی در فلاندر، به عنوان یک موسسه تحصیالت عالی مستقل تبدیل شد. از آن زمان توسعه درون Howest با انگیزه تازه ای روبرو شده است و اکنون یکی از پیشگامان آموزش عالی در استان است.

امروز حدود 5600 دانشجوی تمام وقت در Howest پیگیری 24 کارشناسی و 7 کارشناسی ارشد را پوشش طیف گسترده ای از رشته ها ثبت نام شده است. Howest شامل چهار محوطه دانشگاهی است که در بروژ و Kortrijk واقع شده است. دانش آموزان در اینجا یک محیط باز، پر جنب و جوش، جهانی و دوستانه که ثروت از فرصت های آموزشی را فراهم می کند، با تاکید بر دوره های با کیفیت بالا و تمرین گرا پیدا می کند.

مسکن مسکن، کتابخانه های تخصصی، طرح های مطالعه فردی، مشاوره دانشجویی و خدمات مربوط به تحصیل در سطوح اداری، بر سیاست دانشجویی ما تمرکز می کنند. کار آموزان و کارکنان اداری ما، یک جامعه جمع و جور را تشکیل می دهند و همیشه قابل دسترسی هستند. تمام کلاس ها و سالن های نمایش برای ملاقات با امکانات آموزشی امروز مجهز هستند. حساب های اینترنتی برای همه دانش آموزان در دسترس هستند.

Howest دارای شهرت رو به رشد بین المللی است، همچنین فرصت هایی که دانشجویان برای انجام بخشی از مطالعات خود در خارج از کشور ارائه می دهند. پیوندهای آن با صنایع و دیگر بخش های خارجی نیز گسترش می یابد. Howest همچنان به جذب بهترین کارکنان دانشگاهی در دسترس است و برای اصلاح و توسعه برنامه درسی خود، شامل زمینه های جدیدی از دانش و رفع نیازهای در حال تغییر دانشجویان امروز است.

خوشحالی دانشجویان بین المللی استقبال می کنند و دائما پیشنهاد دوره خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. مطالعه در بروژ یا Kortrijk شامل داشتن مجموعه ای از مکان های بسیار جذاب در پرتاب سنگ: ساحل بلژیک و همچنین شهرهای هنری فلسطین مانند آنتورپ، بروکسل، گنت ... شما همچنین می توانید به مکان های معروف اروپایی مانند پاریس، لندن، آمستردام ، کلن در یک یا دو ساعت قطار سفر می کند.

به طور خلاصه، Howest موسسه ای است که در آن تحصیل هر دو موثر و دلپذیر است .

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Howest University College West Flanders

DAE 180 ECTS تمام وقت برنامه کارشناسی طراحی شده توسط و توسعه یافته برای افراد خلاق، بلند پروازانه، پرشور و استثنایی است. ... [+]

کارشناسی در هنرهای دیجیتال بین المللی و سرگرمی

DAE یک برنامه کارشناسی 180 ECTS تمام وقت طراحی شده توسط و توسعه یافته برای خلاق، بلند پروازانه، پرشور و است افراد استثنایی، آماده به فراتر از مرز های 3D تعاملی.

رشد دیدنی و جذاب از فن آوری 3D بسیار بخش و کسب و کار بازی سرعت در حال توسعه، ایجاد کرده اند افزایش تقاضا برای متخصصان برجسته. این چیزی است که هنرهای دیجیتال و سرگرمی همه چیز در مورد.... [-]

بلژیک Kortrijk
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی