Karel De Grote University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره KdG

Karel De Grote University College دارای بیش از 12،000 دانشجوی ثبت شده است و حدود 1000 عضو دارد. این باعث می شود ما بزرگترین دانشگاه در آنتورپ.

مأموریت، چشم انداز و ارزش ها

مأموریت Karel De Grote University College ( KdG ) از توسعه پایدار پشتیبانی می کند: برای دانشجویان، کارکنان و جامعه. در تعاملات متقابل، بر اساس یک یادگیری دعوت، محیط زندگی و کار. همیشه بهترین ها را از هرکسی بیرون بیاورید و با هم به تعالی برسید. چشم انداز Karel De Grote University College ( KdG ) زمینه های یادگیری سفارشی را به چالش کشیدن و انگیزش ایجاد می کند. برای هر کسی که می خواهد به شخصیت حرفه ای تبدیل شود. ما آموزش می دهیم و دانش آموزان خود را هدایت می کنیم تا بتوانند استعدادهای خود را کشف و توسعه دهند و مهارت های لازم را برای ارائه ی سهم به جامعه بدست آورند. خودآگاه، با حس مسئولیت و ارزش جامعه است. ما کارکنان ما را تشویق می کنیم که هر دو در سطح شخصی و حرفه ای رشد کنند. KdG یک سازمان متنوع است. ما فکر می کنیم و احساس می کنیم که دینامیک یک مفهوم جهانی به سرعت در حال تغییر است. ما دانش را به اشتراک می گذاریم و در همکاری های قوی با شرکایمان سرمایه گذاری می کنیم: با تشکر از این تعاملات و راه حل های ساخته شده برای اندازه گیری، کالج دانشگاه خود را در آموزش (هنر)، تحقیقات تمرین گرا و خدمات نوآورانه است. ارزشها به عنوان یک سازمان با ارزش، ما انتخاب می کنیم:

  • اقدام دانشجویی گرا
  • دستیابی به نتایج
  • همکاری با اعتماد به نفس
  • ارتکاب خود را به یک دنیای بهتر
  • نوآوری پایدار

چشم انداز در آموزش و پرورش

Karel De Grote University College با هدف ارائه دانش آموزان و کارکنان خود به استعدادهای خود را کشف و توسعه می دهد. ما قویا معتقدیم که کار گروهی به دانش آموزان و کارکنان اجازه می دهد مهارت ها، مانند دانش، مهارت ها، بینش و نگرش ها را بدست آورند که در زمینه کاری و همچنین در زمینه گسترده جامعه ما ضروری است. یکی از حیاتی ترین مهارت ها، بدون شک، توانایی تلاش برای کسانی است که به علت شرایط خاص قادر به توسعه کامل استعدادهای خود نیستند.

مکان ها

آنتورپ

Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 آنتورپ, فلاندرها, بلژیک
تلفن
+32 350 221 92

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید