توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره KdG

Karel De Grote University College دارای بیش از 12،000 دانشجوی ثبت شده است و حدود 1000 عضو دارد. این باعث می شود ما بزرگترین دانشگاه در آنتورپ.

مأموریت، چشم انداز و ارزش ها

مأموریت Karel De Grote University College ( KdG ) از توسعه پایدار پشتیبانی می کند: برای دانشجویان، کارکنان و جامعه. در تعاملات متقابل، بر اساس یک یادگیری دعوت، محیط زندگی و کار. همیشه بهترین ها را از هرکسی بیرون بیاورید و با هم به تعالی برسید. چشم انداز Karel De Grote University College ( KdG ) زمینه های یادگیری سفارشی را به چالش کشیدن و انگیزش ایجاد می کند. برای هر کسی که می خواهد به شخصیت حرفه ای تبدیل شود. ما آموزش می دهیم و دانش آموزان خود را هدایت می کنیم تا بتوانند استعدادهای خود را کشف و توسعه دهند و مهارت های لازم را برای ارائه ی سهم به جامعه بدست آورند. خودآگاه، با حس مسئولیت و ارزش جامعه است. ما کارکنان ما را تشویق می کنیم که هر دو در سطح شخصی و حرفه ای رشد کنند. KdG یک سازمان متنوع است. ما فکر می کنیم و احساس می کنیم که دینامیک یک مفهوم جهانی به سرعت در حال تغییر است. ما دانش را به اشتراک می گذاریم و در همکاری های قوی با شرکایمان سرمایه گذاری می کنیم: با تشکر از این تعاملات و راه حل های ساخته شده برای اندازه گیری، کالج دانشگاه خود را در آموزش (هنر)، تحقیقات تمرین گرا و خدمات نوآورانه است. ارزشها به عنوان یک سازمان با ارزش، ما انتخاب می کنیم:

  • اقدام دانشجویی گرا
  • دستیابی به نتایج
  • همکاری با اعتماد به نفس
  • ارتکاب خود را به یک دنیای بهتر
  • نوآوری پایدار

چشم انداز در آموزش و پرورش

Karel De Grote University College با هدف ارائه دانش آموزان و کارکنان خود به استعدادهای خود را کشف و توسعه می دهد. ما قویا معتقدیم که کار گروهی به دانش آموزان و کارکنان اجازه می دهد مهارت ها، مانند دانش، مهارت ها، بینش و نگرش ها را بدست آورند که در زمینه کاری و همچنین در زمینه گسترده جامعه ما ضروری است. یکی از حیاتی ترین مهارت ها، بدون شک، توانایی تلاش برای کسانی است که به علت شرایط خاص قادر به توسعه کامل استعدادهای خود نیستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Karel De Grote University College

در سه سال آینده، شما خلاقیت و مهارت های فنی پیشرفته را برای کمک به شما در جهان دیجیتال نوظهور درخشان خواهید دید. ... [+]

همیشه در جستجوی پیشرفت در تکنولوژی هستید؟ یک غریزه کارآفرینی و ایده هایی برای شروع نوآوری دارید؟

بیا و کشف کنیم که چگونه فناوری را برای ما کار می کنیم، پتانسیل آن را باز کرده و جامعه ممکن است از شما متشکر باشد.

لیسانس ما از فناوری چندرسانه ای و ارتباطات یک رشته زبان انگلیسی است که دانش آموزان جهانی را برای حرفه ای در دنیای دیجیتال آماده می کند.

درخواست کنید و شما می توانید سه سال دیگر را در شهر پر جنب و جوش و تاریخی آنتورپ در بلژیک صرف کنید.... [-]

بلژیک آنتورپ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Karel De Grote University College

درجه لیسانس در مدیریت کسب و کار - تجارت بین المللی پذیرش شما در یک کار شگفت انگیز در دنیای کسب و کار بین المللی است. ... [+]

مدیریت کسب و کار (کسب و کار بین المللی) یک برنامه سه ساله در زبان انگلیسی است که دانش آموزان جهانی را برای حرفه ای در کسب و کار بین المللی آماده می کند.

این دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در کلاس های بین المللی ارائه می دهد، که حدود 40 درصد دانشجویان از برنامه خارج از کشور می باشند. سخنرانان به همان اندازه متنوع هستند و با مهارت های صنعت خود شما می آموزید که چگونه دانش نظری خود را از طریق تمرینات پلیسی، موارد و تخصیص های تیم اعمال کنید.... [-]

بلژیک آنتورپ
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 آنتورپ, فلاندرها, بلژیک
وب سایت
تلفن
+32 350 221 92