توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به VIVES University College . این کالج جدید نتیجه همکاری بین KATHO، با دانشگاهی در Kortrijk، Roeselare، Tielt، Torhout، و KHBO، با دانشگاه در Brugge و Oostende است. در حال حاضر، ادغام در زمینه آموزش عالی یک روند رایج در فلاندر است. با حدود 13،000 دانش آموز، VIVES بزرگترین دانشگاه در فلاندر است.

آینده خود را طراحی کنید

VIVES University College ، با آموزش مدرن و مبتنی بر شایستگی، پژوهش نوآورانه و عملی آن، و خدماتی که به جامعه ارائه می دهد، پاسخ کافی به چالش های اجتماعی امروز و فردا را ارائه می دهد. VIVES یک کالج دانشگاهی قدردانی، دوستانه و مبتنی بر محور است که تمرکز بر درجه های کارشناسی حرفه ای و مدارک تحصیلات تکمیلی است. در انجام این کار، کالج دانشگاه تضمین می کند که دانش آموزان آن به عنوان یک انسان و به عنوان حرفه ای در جهان جهانی زندگی می کنند.

VIVES به طور کامل و فعالانه به توسعه صلاحیت ها متعهد است. دانش آموزان هر فرصت برای کار در آینده خود را ارائه می دهند. آینده خود را به عنوان پایه دانشگاه دانشگاه طراحی کنید. VIVES معتقد است که کارکنان خود برای شغل خود با شور و شوق بسیار مهم هستند. به همین دلیل دانشگاه کالج فرصت های گسترده ای برای توسعه و گسترش تخصص خود فراهم می کند.

VIVES تصمیم می گیرد تا مرکز را به مسئولیت و مالکیت، و قدردانی و احترام به هر فردی برساند. پایداری یکی دیگر از اهداف مهم برای VIVES است. VIVES قصد دارد به عنوان یک نوآور در آموزش عالی حرفه ای از طریق نوآوری باشد.

بیانیه مأموریت


راندن/>

  • تبدیل شدن به بهترین شما می توانید باشد دانش آموزان و استادان همچنان به پیشرفت نقاط قوت خود و توسعه هویت های شخصی و حرفه ای خود با شور و شوق ادامه می دهند. آنها انتخاب هایی را انجام می دهند که با استعدادها و اهدافشان همراه است.
  • مدیریت فرآیند یادگیری خود را. دانش آموزان و استادان فرایند یادگیری خود را مدیریت می کنند. به عنوان حرفه ای، آنها متعهد به یادگیری مادام العمر، و گسترش و تعمیق درک و تخصص خود هستند.


ارتباط/>

  • یادگیری از یکدیگر و با یکدیگر. دانش آموزان و استادان با هم به عنوان یک تیم یاد می گیرند. آنها شبکه حرفه ای خود را با فرصت هایی برای یادگیری غیر رسمی و بین رشته ای ایجاد می کنند. برای رسیدن به این هدف، آنها از امکانات دنیای دیجیتال کامل استفاده می کنند.
  • پیدا کردن راه خود را در آموزش عالی برای کمک به دانش آموزان در انتخاب گزینه های مناسب، و برای کمک به آنها از نردبان یادگیری صعود، VIVES با همکاری شرکای آموزشی خود کار می کند. VIVES همچنین صلاحیت های قبلا به دست آمده به طور کامل شناخته شده است.
  • مشارکت در گفتگوی فعال با محل کار و جامعه به عنوان یک کل. دانش آموزان و استادان از طرف احزاب خارجی و با آنها یاد می گیرند. آنها دیدگاه انتقادی نسبت به جامعه را به نمایش می گذارند و تخصص خود را به راحتی در خارج از محیط دانشگاه می پذیرند.


نوآوری/>

  • شکل دادن آموزش الهام بخش فردا. دانش آموزان و استادان در محیط یادگیری چالش انگیز، که ممکن است یا ممکن است مستقل از زمان و مکان باشد، کار می کنند. نوآوری ها بر نتایج تحقیقات و انتظارات نسل های فعلی و آینده دانش آموزان، محیط کار و جامعه تأثیر می گذارند.
  • آماده شدن برای کارهای آینده. دانش آموزان و استادان تلاش می کنند مهارت های لازم برای حرفه های امروز و فردا را بدست آورند. تعامل بین تئوری و عمل، آنها را به چالش می کشد تا مرزهای خود را تحمل کنند. آموزش و پرورش، تجربه عملی و تحقیقات مبتنی بر تمرین خود را برای این هدف در هم آمیخته اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

VIVES University College

لیسانس مدرک بین المللی مدیریت بازرگانی بین المللی پس از لیسانس کارشناسی است. این یک برنامه تمام وقت 12 ماهه است که در دانشگاه کورتوریوک بلژیک برگزار می شود. در طی سه ماه ... [+]

ما یک مدرک لیسانس مدیریت بین المللی برای یک سال (12 ماه) به دانشجویانی که قبلا حداقل مدرک لیسانس دارند ارائه می دهیم. این برنامه کاملا انگلیسی است.

ترجیحا ما دانشجویان را می پذیریم که در زمینه علوم تجاری و مدیریت بازرگانی تحصیل کرده اند. اما ما تعداد محدودی از دانش آموزانی را می پذیریم که موضوعات دیگر مانند تکنولوژی را مطالعه کرده اند ... پس از بررسی و تایید درخواست توسط کمیسیون ما، این دانش آموزان می توانند پذیرفته شوند.... [-]

بلژیک کورتریک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
VIVES University College

این برنامه در دسترس است از سال 2020-2021 - به عنوان یک مدرک لیسانس در مدیریت هتل، شما حرفه ای است که کاملا در خانه در جهان جذاب مهمان نوازی است. برنامه مدیریت هتل ارائه ... [+]

در باره

به عنوان یک مدرک لیسانس در مدیریت هتل، شما یک حرفه ای هستید که در جهان جذاب مهمان نوازی کاملا در منزل است. برنامه مدیریت هتل ارائه می دهد سطح بالایی از دانش و مهارت های حرفه ای، سه یا چهار زبان خارجی، پایه اقتصادی قوی، مهارت های ICT خوب، توانایی کار در یک تیم، مهارت های ارائه و تجربه بین المللی است.

این شایستگی ها نیز در بسیاری از صنایع دیگر بسیار قدردان هستند و به شما فرصتی برای ادامه تحصیل و کسب مدرک کارشناسی یا مدرک لیسانس اضافه می کنند. دانش آموزان مدیریت هتل پویا هستند و علاقه مند به تماس های مکرر اجتماعی، چالش ها و کار گروهی خلاق هستند. یک مدرک پیش از مدرسه غذا مورد نیاز نیست. به یادگیری بیشتر از مطالعه به تنهایی وجود دارد. اگر می خواهید، می توانید به SorHoMa، باشگاه دانشجویی مدیریت هتل بپیوندید. باشگاه دانشجویی، فعالیت های مختلفی را برای دانشجویان در برنامه و برگزاری کلاس های با سخنرانان اصلی در بخش مهمان نوازی سازماندهی می کند.... [-]

بلژیک بروژ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
VIVES University College

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی برای دانشجویان بلژیکی و بین المللی طراحی شده است که مایلند اطلاعات جامع از حوزه های مختلف مدیریت کسب کنند و درجه کسب و کار بین المللی را د ... [+]

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی برای دانشجویان بلژیکی و بین المللی طراحی شده است که مایلند اطلاعات جامع از حوزه های مختلف مدیریت کسب کنند و درجه کسب و کار بین المللی را در زمینه بین فرهنگی جهان جهانی به دست آورند. دانشجویان بین المللی، سخنرانان خارجی، سفرهای تحصیلی و فرصت های تبادل، آگاهی و ارتباطات میان فرهنگی را افزایش خواهند داد.

لیسانس مدیریت کسب و کار، تخصص مدیریت کسب و کار

... [-]
بلژیک کورتریک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

VIVES | Mission Statement