توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانش و تجربه 47 سال

MEF University ، که اولین دانش آموزان خود را در سال تحصیلی 2014-2015 پذیرفته است، با هدف تبدیل شدن به دانشگاهی است که کارآفرینی، تفکر نوآورانه و خلاقیت را در پیش زمینه نگه می دارد و توانایی ایجاد ارزش افزوده جهانی و محلی را با مدل آموزش متمایز آن فراهم می کند.

چشم انداز و مأموریت

چشم انداز

آموزش رهبران جهانی نوآورانه و کارآفرینی برای شکل دادن به آینده.

مأموریت

دانشآموزان پیش دبستانی که توانایی رقابت در سطح ملی و بینالمللی دارند و هویت ملی خود را با ارزشهای جهانی مرتبط می کنند؛ که به طور مداوم خود را بهبود می بخشد، تکنولوژی کارشناسی ارشد، احترام نسبت به محیط زیست، احترام به ارزش های اجتماعی و اخلاقی؛ که توانایی ترکیب و استفاده از خلاقیت، کارآفرینی و کیفیت رهبری خود را با توانایی های تحقیقاتی خود دارند تا زمینه های جدیدی را در عرصه های ملی و بین المللی بروز دهند،

جمع آوری و حمایت از محققان برجسته پژوهشی، که کمک های جهانی را در عرصه های حرفه ای، علم و فناوری خود انجام می دهند،

ایجاد و حفظ زیرساخت های لازم و الهام بخش برای اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان برای دستیابی به این اهداف.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

بنیاد پشت ما

مؤسسات تحصیلی MEF، به عنوان رهبران آموزش عالی در ترکیه با مدارس ملی و بین المللی، هدف اصلی آنها تقویت مأموریت پایدار خود در زمینه آموزش و پرورش با یک دانشگاه است.

موسسات آموزشی MEF در آموزش و پرورش با تجمع دانش و تجربه 43 ساله ایجاد شده اند و MEF University توسط بنیاد آموزشی و تحقیقاتی ابراهیم آریکان تأسیس شده است تا این موفقیت را در سطح تحصیلات عالی ادامه دهد.

MEF University ، که اولین دانش آموزان خود را در سال تحصیلی 2014-2015 پذیرفته است، با هدف تبدیل شدن به دانشگاهی است که کارآفرینی، تفکر نوآورانه و خلاقیت را در پیش زمینه نگه می دارد و توانایی ایجاد ارزش افزوده جهانی و محلی را با مدل آموزش متمایز آن فراهم می کند.

MEF University تمام آمادگی لازم را برای تبدیل شدن به یک دانشگاه که می تواند به نیازهای قرن حاضر پاسخ گوید، دیپلم خود را در سراسر جهان به رسمیت شناخته، و جایگاه عزت نفس را با سازمان بین المللی علمی و اداری خود، رویکرد مدیریت پویا و قابل دسترس و رویکرد نوآورانه و محیط زیست آگاهانه در ایجاد زیرساخت های فیزیکی آن.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

زندگی دانشگاهی

MEF University در Maslak، مرکز مالی و تجاری استانبول واقع شده است. این دانشگاه به راحتی در فاصله نزدیک از ایستگاه مترو ITU Maslak واقع شده است. محوطه ای که دانشجویان بتوانند تمام نیازهای روزانه خود را برآورده نمایند فرصت های بسیاری برای زندگی دانشجویی غنی فراهم می کند و یک پلت فرم قابل دسترسی برای فرهنگ و هنر واقع در کنار دانشگاه می تواند دانش آموزان را به کیفیت زندگی و فراتر از اعتقادات برساند. دانش آموزان ما با توجه به پیچیدگی های مجاور دانشگاه، قادر خواهند بود تا با حوادث فرهنگی و هنری همکاری کنند و همچنین با توجه به موقعیت مهم و مرکزی Maslak، این فرصت را برای کسب اطلاعات در مورد زندگی تجاری کسب خواهند کرد. MEF University Maslak Campus با کلاس های مدرن و حوزه های زندگی اجتماعی شما در انتظار شماست.

آموزش لغزش

سریعتر پیشرفت فناوری اطلاعات، همه جنبه های زندگی ما را در بر می گیرد و همه جانبه را از طریق چگونگی تعامل با یکدیگر، نحوه خواندن کتاب ها، نحوه سفارش غذا، چگونگی جمعآوری اطلاعات برای یک جلسه کسب و کار، در نظر می گیریم. چرا باید شیوه یادگیری ما تغییر نکند؟

آموزش فلیپ چیست؟

اریک ماسور، استاد فیزیک دانشگاه هاروارد، یادگیری را به عنوان یک فرایند دو مرحله ای تعریف می کند. گام اول انتقال دانش است (انتقال دانش از منبع دانش به دانش آموز با استفاده از استاد و منابع مختلف) و دوم، درونی شدن دانش توسط دانش آموز است.

در نظام آموزش سنتی، اعضای هیات علمی، وظیفه آسان انتقال دانش به دانش آموزان در کلاس را به عهده دارند، در حالی که دانشجویان با انجام تکالیف دشوار و تکمیل تکالیف، تنها به دانش خود می پردازند. در مدل یادگیری Flipped Learning، انتقال دانش به دانش آموزان قبل از کلاس، از طریق فیلم های دوره ای که توسط اعضای هیات علمی تهیه شده و از مواد مانند مقالات، صفحات اکسل، پی دی اف، تصاویر، تصاویر، و پاورپوینت ها پشتیبانی می کند، صورت می گیرد. این بدان معنی است که آموزش مستقیم از فضای یادگیری گروهی به فضای یادگیری فردی حرکت می کند. فضای گروه نتیجه به یک محیط آموزشی Flipped Learning تبدیل می شود که پویا و تعاملی است که در آن استاد به دانش آموزان را به عنوان مفاهیم کاربردی هدایت می کند و به صورت خلاقانه در موضوع می پردازد. این امر دانش آموزان را قادر می سازد دانش خود را - جوهر واقعی بودن یادگیرنده - درون کلاس و در همکاری با استاد و همکلاسی های خود، در کلاس درس، درک کنند.

چرا سیستم آموزشی Flipped مورد نیاز است؟

مردم پس از معرفی تکنولوژی اینترنت که در حال حاضر در همه جا زندگی روزمره ما هستند، بسیار سریعتر از نسل های پیشین در دسترسی به دنیای دیجیتال و آنچه که در آن قرار دارد، متولد شده اند. یکی از بهترین نمونه هایی از این داستان، از 25 سپتامبر 2006 از 3 ساله بودن آنلاین در کامپیوتر در خانه است و مدیریت خودرو را خریداری می کند، زیرا مادر فراموش کرده است که از حساب اینترنت خود بیرون بیاید (BBC News ) نسل های Y و Z به طور مستقل رشد کرده اند، با فناوری متصل شده اند، به راحتی با همتایان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار می کنند و با ابزارهای جدید تکنولوژی که به سرعت ظاهر می شوند و ناپدید می شوند، در کنار هم قرار دارند. باید قبول کرد که آموزش نسل های آینده از یک سیستم دانشگاهی سنتی 900 ساله غیر ممکن است. به همین دلیل، MEF University یک روش آموزشی جدید به نام "آموزش Flipped" را اجرا کرده است. در جهان که در آن کل زندگی توسط فن آوری های دیجیتالی تحت سلطه است، آموزش Flipped Learning یک روش در سطح جهانی است که هدف آن آموزش دانش آموزان کنونی نسل Y و دانشجویان آینده در نسل Z و بعدا است.

روش آموزش لغزشی با طبقه بندی بلوم هماهنگ است، زیرا دانش آموزان انجام وظایف شناختی پایین تر مانند کسب اطلاعات، یادآوری و درک اطلاعات قبل از ساعت های کلاس و تمرکز بر وظایف شناختی سطح بالا - کاربرد، تحلیل، ارزیابی و ایجاد - در طول کلاس در محیط یادگیری همکار توسط اساتید آنها تسهیل شده است.

چگونه یادگیری در یادگیری بی نظیر چگونه انجام می شود؟

در Learning Flipped یادگیری می تواند به شیوه های زیر انجام شود:

 • دانش آموزان فیلم های دوره ای را تماشا می کنند، متن ها را مطالعه می کنند و به راحتی در کلاس درس مطالعه می کنند، یادداشت ها را می نویسند، سوالاتی را درباره مسائلی که نمی دانند یا نمی فهمند، آماده می کنند.
 • دانش آموزان سؤالات خود را در مورد کلاس (ها) به استاد به صورت دیجیتال قبل از کلاس ارسال می کنند.
 • دانش آموزان به عنوان ماهیت سوالات در کلاس اول گروه بندی می شوند. دانش آموزان سعی می کنند از طریق کار گروهی و یادگیری همکار، به سوالات خود پاسخ دهند. استاد گروه ها را نظارت می کند و حل مسئله را تسهیل می کند.
 • در ساعت دوم کلاس، استاد، یادگیری را به گونه ای ترغیب می کند تا دانش آموزان را تشویق کند تا پاسخ هایی را که بدون پاسخ باقی مانده است، پاسخ دهند.
 • استاد سوال می کند برای بررسی درک مفاهیم توسط دانش آموزان و یا دانش آموزان در تیم ها در مورد مشکلات که مربوط به جنبه های عملی تر و یا کاربردی از موضوع است.
 • این مدل دانش آموزان را قادر می سازد تا از "افرادی که دانش خود را توسط استادانشان تغذیه می کنند" به "افرادی که دانش را کشف می کنند و دانش را بدست آورند، یک گام به جلو" تبدیل شود.

چرا آموزش برای دانش آموزان بهتر است؟

 • دانش آموزان به سرعت در حال یادگیری، تجدید نظر و بررسی مواد دوره هستند.
 • هر دانش آموز یک سبک یادگیری متفاوت دارد. در روش سنتی، استاد نمی تواند به تمام این سبک ها پاسخ دهد و یا به آن پاسخ دهد. آموزش Flipped Learning دانش آموزان را قادر می سازد تا سخنرانی های ویدئویی را در سرعت مورد نظر خود تماشا کنند، در صورت لزوم توقف، عقب رفتن و پخش مجدد کنند.
 • از آنجایی که درسها در یک شیوه تعاملی، متقابل و کاربردی ساختار یافته است، دانش آموزان برای درک مطالب از آنها آسانتر هستند.
 • دانش آموزان در کلاس درس منفعل باقی نمی مانند، زیرا واقعا از طریق کار گروهی مسئولیت یادگیری خود را دارند؛ همه دانش آموزان به طور طبیعی در فعالیت ها شرکت می کنند.
 • دانش آموزان از طریق همکاری و بحث، دانش جدیدی را ایجاد می کنند.
 • دانش آموزانی که به علت دلایل پزشکی و یا به علت فعالیت های ورزشی و فعالیت های باشگاه دانشجویان از دست رفتن یک کلاس درس نمی گیرند، پشت سر گذاشته نمی شوند.
 • دانش آموزان هنوز حداقل 2 ساعت در هفته با مدرس خود حداقل یک ساعت از آنها آنلاین هستند. ارتباط با اعضای هیات علمی حفظ می شود.
 • مواد درس همیشه در پلت فرم موجود است. دانش آموزان ممکن است محتوای قبلی را مجددا بازبینی کرده و هر زمان که لازم باشد بازبینی کنند.
 • تعامل بیشتر و ارتباط شخصی بین دانش آموز و اعضای هیات علمی وجود دارد.
 • دانش آموزان مسئولیت بیشتری برای یادگیری خود دارند؛ همه دانش آموزان در کلاس درس فعال هستند
 • همه دانش آموزان یک آموزش به فرد و شخصی را دریافت می کنند.
 • وظایف شناختی پایین تر، مانند یادآوری و درک، قبل از ساعت کلاس انجام می شود و دانش آموزان در طول ساعت های کلاس از طریق یادگیری همکار، توسط استادشان تسهیل می کنند تا کارهای شناختی سطح بالا را اعمال کنند، تحلیل، ارزیابی و ایجاد کنند .

چرا Learning Flipped موفقیت آمیز است؟

 • این باعث افزایش مشارکت دانش آموزان می شود.
 • این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا بیشتر یادگیرنده محور شوند.
 • این تفکر انتقادی را تشویق می کند.
 • این مهارت ها و همکاری های مبتنی بر تیم را بهبود می بخشد.
 • این راهنمای راهنمایی شخصی تر را ارائه می دهد.
 • این باعث می شود بحث در کلاس درس موثر تر باشد.
 • این دانشجویان خود را منعکس می کنند.
 • این مربی و بازخورد همکار را فراهم می کند.
 • این دانشجویان برای یادگیری خود پاسخگو هستند.
 • این آموزش را از طریق فن آوری های روزمره مربوط به دانش آموزان نسل Y و Z تشویق می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

MEF University

ما برنامه آموزشی معاصر و جامع علوم سیاسی و روابط بین الملل را ارائه می دهیم تا دانش آموزانمان را با دانش غنی و مهارت های پیشرفته فراهم کنیم که آنها را قادر به تجزیه و تحل ... [+]

علوم سیاسی و روابط بین الملل

ما برنامه آموزشی معاصر و جامع علوم سیاسی و روابط بین الملل را ارائه می دهیم تا دانش آموزانمان را با دانش غنی و مهارت های پیشرفته فراهم کنیم که آنها را قادر به تجزیه و تحلیل تحولات در سراسر جهان در زمینه سیاست، امنیت، دیپلماسی ، قانون، و اقتصاد.

در سال اول و دوم تحصیلات خود، دانش آموزان ما دوره های مقدماتی را فراهم می کنند که اساس علوم اجتماعی مانند علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ تمدن ها، تاریخچه اندیشه سیاسی، مفاهیم اساس شناختی، اقتصاد سیاسی بین المللی و روشهای تحقیقاتی. علاوه بر این، دوره هایی که توانایی دانش آموزان ما برای استفاده از رایانه ها و پیشرفت محصولات فن آوری را افزایش می دهد نیز ارائه می شود.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

MEF University

با تشکر از انعطاف پذیری در انتخاب دوره و البته، دانشجویان ما نه تنها قادر به غنی سازی برنامه دوره خود را با در نظر گرفتن دوره های در زمینه های غیر از اقتصاد، بلکه قادر به ... [+]

اقتصاد

به وزارت اقتصاد خوش آمدید

پس از پذیرش اولین دانش آموزان در سال تحصیلی 2014-15، بخش ما قصد دارد یکی از اولین رتبه بندی ها در هر دو تحقیق و تدریس در کشور باشد.

هیات علمی ما متشکل از دانشمندان پویا و واجد شرایط است که هرکدام از آنها دارای مدرک از موسسات بین المللی است. با استفاده از آخرین روش ها و فن آوری ما قصد داریم دانشجویان خود را برای تبدیل شدن به رهبران در عرصه ملی و بین المللی آماده کنیم،... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

دانش آموزان طیف وسیعی از رشته را مطالعه خواهند کرد، با تمرکز بر روحیه های روانشناسی و کاربردی، با تأکید قوی بر توسعه یک روش تحقیق قوی، تفکر انتقادی علمی و مهارت های مطالع ... [+]

روانشناسی

گروه روانشناسی هدف از ارائه آموزش عالی عالی و استاندارد بین المللی در علوم روانشناسی با هدف یکی از بخش های روانشناسی در ترکیه است. دانش آموزان طیف وسیعی از رشته را مطالعه خواهند کرد، با تمرکز بر روحیه های روانشناسی و کاربردی، با تأکید قوی بر توسعه یک روش تحقیق قوی، تفکر انتقادی علمی و مهارت های مطالعه قابل کاربرد. این یادگیری توسط دانشکده ما از محققان با استعداد، فعال و بین المللی تسهیل خواهد شد.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

هدف از برنامه مدیریت امور بازرگانی در MEF University است که فارغ التحصیل مديران و کارآفرینان با کیفیت و صلاحیت هایی که برای دستیابی به رشد اقتصادی پایدار در ترکیه و فراتر ... [+]

مدیریت کسب و کار

هدف از برنامه مدیریت امور بازرگانی در MEF University است که فارغ التحصیل مديران و کارآفرینان با کیفیت و صلاحیت هایی که برای دستیابی به رشد اقتصادی پایدار در ترکیه و فراتر از آن در قرن بیست و یکم مورد نیاز است.

مطالعات تجاری می تواند به عنوان یک فضای سه بعدی مورد توجه قرار گیرد: منطقه کاربردی، بخش و سن تجاری.

زمینه های کاربردی اساسی کسب و کار عبارتند از: امور مالی، بازاریابی، عملیات (تولید و توزیع) و مدیریت. یک فارغ التحصیل کسب و کار باید از اصول اساسی تمام زمینه های کاربردی آگاهی داشته باشد و باید حداقل یکی از زمینه های کاربردی را کسب کند.تولیدات، ارتباطات راه دور، خدمات مالی، گردشگری، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، تدارکات، انرژی و ساخت و ساز می تواند بخش های برجسته ای از اقتصاد ترکیه باشد. یک فارغ التحصیل کسب و کار باید از فرصت ها و تهدیدها در تمام این بخش ها آگاهی داشته باشد و باید در بخش مورد علاقه خود تخصص بگیرد.طول عمر شرکت تقریبا به چهار مرحله تقسیم می شود: ایجاد، رشد سریع، بلوغ پایدار و / یا ادغام، خرید و یا کاهش یا بسته شدن. مشکلات و موانع هر مرحله متفاوت است. یک فارغ التحصیل کسب و کار باید ویژگی های اساسی هر یک از چهار مرحله را بشناسد و باید حداقل یک مرحله را در زمینه عملی تقسیم کند.... [-]
بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

MEF University

برنامه ما تاکید بر مسئولیت معماران برای تاثیر آنها بر محیط زیست است. فارغ التحصیلان ما به درک جدیدی از طراحی بر اساس یک رویکرد اخلاقی مسئولانه نسبت به محیط کمک می کنند و ... [+]

معماری

معماری یک ابزار قدرتمندی است که ما برای تبدیل محیط زیست به آن استفاده می کنیم. معماران و همچنین شهروندان این جهان بیش از هر زمان دیگری قصد طراحی مصنوعات، ساختمان ها و شهرها را دارند که نه تنها رویاهای ما، خلاقیت، جاه طلبی ها را به عنوان افراد و جوامع نشان می دهند، بلکه نسبت به جهان و ساکنان آن احترام قائل هستند . برنامه ما تاکید بر مسئولیت معماران برای تاثیر آنها بر محیط زیست است. فارغ التحصیلان ما به درک جدیدی از طراحی بر اساس یک رویکرد اخلاقی مسئولانه نسبت به محیط کمک می کنند و بنابراین، به طور فعال در ایجاد یک جهان بهتر درگیر خواهد شد. ما آینده ای را در نظر می گیریم که فارغ التحصیلان ما راه را برای توسعه روش های انعطاف پذیرتر محیط زیستی طراحی کرده اند نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

هدف از کارشناسی علوم در برنامه مهندسی برق الکترونیک در MEF University آموزش فارغ التحصیلان خود را برای تبدیل شدن به یکی از بیشتر به دنبال پس از مهندسان برق و الکترونیک در ... [+]

مهندسی برق و الکترونیک

هدف از کارشناسی علوم در برنامه مهندسی برق الکترونیک در MEF University آموزش فارغ التحصیلان خود را برای تبدیل شدن به یکی از بیشتر به دنبال پس از مهندسان برق و الکترونیک در بازار جهانی، دانش آموزان بیشتر مایل به تحصیلات تکمیلی، و یا پررونق کارآفرینان است. این امر با تهیه آنها با پایه قوی در علوم پایه و محاسبات همراه با دانش گسترده ای از رشته مهندسی برق و الکترونیک برای شناسایی و حل مشکلات مهندسی جدید از جمله برنامه ریزی، طراحی و اجرای فرایندهایی که منجر به نمایش محصولات می شود، به دست می آید. فارغ التحصیلان در یک منطقه انتخابی تخصصی قرار خواهند گرفت و یا انتخاب گسترده ای از موضوعات را در اختیار می گذارند تا زمینه های بین رشته ای با تجربه عملی، مهارت های ارتباطی عالی و درک عمیق از کسب و کار باشد.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

هدف از کارشناسی علوم در برنامه مهندسی عمران در MEF University است که آموزش فارغ التحصیلان به موفقیت در پیروی از اهداف شغلی حرفه ای خود را در مهندسی عمران و / یا در زمینه ... [+]

مهندسی عمران

برنامه مهندسی عمران در MEF University طراحی شده است تا ارائه آموزش پایه کارشناسی را با تأکید بر یک پایه قوی در ریاضیات، علوم و مهارت های مهندسی مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های مهندسی عمران. هدف آن الهام بخشیدن به دانش آموزان و آماده شدن آنها برای موفقیت حرفه ای مهندسی عمران و یادگیری مادام العمر است. این برنامه برای تأکید بر مبانی اصول مهندسی عمران و تکنیک های طراحی و همچنین علوم انسانی و علوم اجتماعی و مدیریت است. این برنامه دانشجویان را قادر می سازد تا دوره های انتخابی را برای تمرکز بر مناطق تمرکز مانند مهندسی ساخت و ساز، مهندسی ژئوتکنیک و مدیریت ساخت و ساز فراهم کنند. این برنامه بر اهمیت اخلاق شخصی و حرفه ای، رهبری کسب و کار و مدیریت تاکید می کند. کارآموزی تابستانی یا کارآموزی در دوران تحصیلات سال دوم و دوم به دانشجویان امکان می دهد تا آنها را با برنامه های مهندسی عمران آشنا سازید.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

برنامه مهندسی کامپیوتر در MEF University طراحی شده است برای ترکیب یک هسته جامد از دوره های مهندسی کامپیوتر با ریاضیات، علوم طبیعی و دوره های مهندسی. هسته مهندسی کامپیوتر ... [+]

مهندسی رایانه

برنامه مهندسی کامپیوتر در MEF University طراحی شده است برای ترکیب یک هسته جامد از دوره های مهندسی کامپیوتر با ریاضیات، علوم طبیعی و دوره های مهندسی. هسته مهندسی کامپیوتر طراحی شده تا تاکید بر دوره های سخت افزار و نرم افزار باشد. دوره های اجباری مانند طراحی سیستم های دیجیتال، ریزپردازنده ها و معماری کامپیوتر با آزمایشگاه ها همراه هستند تا دانش آموزان را با تجربیات عملی در سیستم های کامپیوتری فراهم کنند. این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان به لیست جامع دوره های نرم افزاری مانند برنامه نویسی کامپیوتر، برنامه نویسی شی گرا، ساختار داده ها و الگوریتم ها، سیستم های مدیریت پایگاه داده، زبان های برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار ارائه می دهد. این دوره ها همچنین با آزمایشگاه های نرم افزاری همراه هستند تا دانش آموزان را در زمینه تحلیل، طراحی، توسعه و آزمایش سیستم های نرم افزاری تجربه کنند.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

هدف B.Sc. در برنامه مهندسی صنایع در MEF University تولید فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های مهندسی اصلی صنعت، به ویژه در برنامه ریزی و طراحی تولید و عملیات، تجزیه و تحلیل ... [+]

مهندسی صنایع

MEF University صنعتی مهندسی B.Sc. برنامه برای پوشش موضوعات جدید در مهندسی صنایع طراحی شده است. دانش آموزان ما با هدف مجهز شدن به دانش فنی و تجربیات فنی هستند. از آنجا که این برنامه با هدف تولید فارغ التحصیلان رقابتی در سطح جهانی نه تنها برای تقاضا توسط بخش تولید و خدمات، بلکه برای شروع و توسعه کسب و کار جدید، دانش آموزان به خوبی از بخش های مرتبط و ایجاد کسب و کار جدید مطلع هستند. برای این منظور، این برنامه شامل دوره های اجباری و اجباری نه تنها در زمینه تصمیم گیری، کارآفرینی و برنامه های کاربردی صنعتی بلکه در کسب و کار نیز می باشد. در برنامه ما، موضوعات جدید مرتبط با بخش خدمات به جای موضوعات کلاسیک مربوط به بخش تولید بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. در این زمینه، دانشجویان در زمینه مدیریت تولید و خدمات، امور مالی، مدیریت زنجیره تامین و سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری از مقطع کارشناسی دوم سال تحصیلی با استفاده از دوره های مختلف انتخابی، عمق بیشتری پیدا می کنند. به موازات روند کلی افزایش محبوبیت، دوره های انتخابی در زمینه هایی مانند سیستم های تولید و سرویس Lean، مدل های بهینه سازی در امور مالی، مدل سازی زنجیره تامین و داده کاوی ارائه می شود.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MEF University

مهندسی مکانیک B.Sc. برنامه در MEF University سنتز ریاضی، علم، مهندسی و طراحی مهندسی را فراهم می کند و گزینه های مختلف در زمینه های مختلف، از جمله علوم حرارتی، طراحی میکرو ... [+]

مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک B.Sc. برنامه در MEF University سنتز ریاضی، علم، مهندسی و طراحی مهندسی را فراهم می کند و گزینه های مختلف در زمینه های مختلف، از جمله علوم حرارتی، طراحی میکرو / نانو مکانیک، و تولید، رباتیک و اتوماسیون، سیستم های انرژی تجدید پذیر. دوره های علوم انسانی و علوم اجتماعی و مدیریت دانش آموزان را برای نقش های مختلف به عنوان رهبران مسئول و متفکر آماده می کند.

از طریق دوره های مختلف، دانش آموزان در سال دوم تحصیل خود، طراحی تمرین خود را آغاز می کنند و در برنامه های خود یکپارچه می شوند، که در یک پروژه طراحی کاپیتان تیمی در سال های پایانی به نتیجه می رسد. برای فعال کردن دانش آموزان برای تدوین نظریه با تمرین و معرفی آن به محیط کاری، شیوه های تابستانی اهمیت زیادی می دهند و در همکاری نزدیک با شرکت های میزبان در صنعت مربوطه آماده می شوند.... [-]

بوقلمون Maslak
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Ayazağa Cad. No.4
34396 Maslak, Istanbul, بوقلمون