Ozyegin University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه Oziezin به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی همیشه افق های جدید را باز می کند و فرصت های جدیدی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا بتوانند شایستگی های واقعی خود را کشف کنند. در تلاش برای فارغ التحصیلان خود را برجسته و یک قدم جلوتر از دیگران، Özyeğin ارائه مدل آموزشی نوآورانه است که ارزش برای دانش آموزان خود را. مأموریت اصلی این دانشگاه این است که دانش آموزان خود را برای فارغ التحصیلان مجرب در دنیای کسب و کار آماده کنید تا اطمینان حاصل کنید که بیش از یک زبان خارجی را بدست آورید، مهارت های جدیدی را از طریق فعالیت های اجتماعی به دست آورید، به طور مداوم خود را توسعه دهید، بینش جهانی خود را قبل از فارغ التحصیلی از طریق کارآموزی بین المللی گسترش دهید. یا تبادل برنامه ها، و همیشه در خدمت جامعه باشد.

تاریخ بنیاد

بنیاد Hüsnü M. Özyeğin در اواخر سال 2005 تلاش های خود را برای ایجاد دانشگاه ایزیزین آغاز کرد. بنیاد دانشگاه Özyeğin شامل نظرسنجی جامع با بیش از 500 موضوع از جمله بازرگانان، اعضای هیات علمی و دانش آموزان دانشگاه و دبیرستان، علاوه بر یک مطالعه در مورد "توسعه بخش ها و حرفه ها در ترکیه و در جهان". براساس نتایج این مطالعات، ARAMA Consulting شروع به طراحی فرآیند کرد. ارزش های و ارزش های اساسی دانشگاه در همکاری با همه ذینفعان مورد بحث و شناسایی قرار گرفتند. دانشگاه Özyeğin چشم انداز خود را از طریق یک سری از کارگاه های آموزشی. بیش از 300 شرکت کننده در این کارگاه ها شرکت کردند، از جمله بازرگانان، اعضای هیات علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان جدید.

در راستای دیدگاه جمعی شکل، دانشگاه اوزینگ در 18 ماه مه سال 2007 به طور رسمی تاسیس شد تا به عنوان یک دانشگاه منحصر به فرد که به وسیله سیستم آموزشی مدرن خود، توسعه ساختار اجتماعی، ساختار نوآورانه و یکپارچه با زندگی، رویکرد آکادمیک با بخشها، و برنامه های آکادمیک مطابق با آن

دانشگاه اوزینگ در سپتامبر 2008، اولین دانشجویان خود را در پردیس Altunizade استقبال کرد و در سپتامبر سال 2011 میلادی در کمپای چمککوی خود را در آن جا باز کرد.

پردیس Çekmeköy

دانشگاه Özyeğin Camp Nouzkehm یک دانشگاه آرام، صلح آمیز و آرام است. پردیس OzU Cekmeköy، اولین شرکت آموزشی ویبولیتین در ترکیه است که توسط یک شرکت برجسته معماری ساخته شده است که ساختمان های دانشگاه کمبریج و پرینستون را نیز طراحی کرده است. این محوطه دارای 280،000 متر مربع از زمین است و این مرکز همه امکانات و امکانات لازم را برای تقویت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و قرار گرفتن در معرض رویدادهای اجتماعی، ورزشی و فرهنگی از طریق اتاق های مطالعه آرام و راحت، کلاس های مدرن و آزمایشگاه ها، مرکز ورزشی 15000 متر مربع، کتابخانه 2600 متر مربع و دو تالار آن با ظرفیت 350 و 372 نفر است.

چشم انداز

ما یک دانشگاه پژوهشی قابل دسترسی و کارآفرینی هستیم. در تمام برنامه های ما، ما خواهان آن هستیم که در سطح ملی و بین المللی به عنوان یکی از ده نفر برتر در ترکیه، اروپای شرقی و خاورمیانه شناخته شود و یکی از 200 بهترین ها در دنیا باشد. فارغ التحصیلان ما برای ایجاد تفاوت فوری برای کارفرمایان خود شناخته خواهند شد.

مأموریت

مأموریت دانشگاه Özyeğin ایجاد، به اشتراک گذاری و اعمال دانش در خدمت جامعه است. برنامه تحقیقاتی کاربردی ما دانش مفیدی را ایجاد می کند. دانش ما را از طریق برنامه های آموزشی ما به اشتراک می گذاریم که زندگی دانشجویان ما را تغییر می دهد. استفاده از این دانش باعث ایجاد مزایای اقتصادی به جامعه از طریق شرکت های شروع و بلند کردن و از طریق بهبود کارایی و بهره وری برای شرکت های موجود می شود.

ارزش های اساسی

ارزش های پیشین دانشگاه Özeghin عبارتند از آزادی، انعطاف پذیری، چند بعدی بودن و دسترسی.

  • این دانشگاه حامی آزادی آکادمیک و استقلال سازمانی خواهد بود.
  • این دانشگاه انعطاف پذیری گسترده ای را برای دانشجویان، کارمندان و موسساتی که با آن همکاری می کند، فراهم می کند. با ویژگی هایی مانند ساختارهای انعطاف پذیر، برنامه های پویا و آزادی در انتخاب دوره ها، دانشگاه باید دانش آموزان و محققان خود را با امکان انطباق با زندگی روزمره کسب و کار سریع و همچنین فرصت های آموزشی و تحقیقاتی که می تواند مطابق با فردی سفارشی تفاوت.
  • دانشگاه یک رویکرد چند بعدی را اتخاذ خواهد کرد که فرصت ها و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد و محیطی را شامل فرهنگ ها و دیدگاه های مختلف می کند. دانشگاه در محیط زیست تنوع با ارائه فرصت های مختلف برای تبادل بین فرهنگی و حمایت از خلاقیت، یادگیری و کشف، تکامل خواهد یافت. در این زمینه، برنامه های بین المللی برای دانشجویان و استادان و همکاری های علمی بین المللی اهمیت زیادی خواهد داشت.
  • با استفاده از مدل عملیاتی و پشتیبانی مالی، دانشگاه برای دانش آموزان از بخش های مختلف ترکیه و منطقه به صورت مالی قابل دسترسی خواهد بود. با تشکر از یک سیستم بورس تحصیلی موثر، دانشگاه فرصت هایی برای دانشجویان درخشان و موفقیت آمیز فراهم می کند که منابع محدودی دارند. علاوه بر این، در چارچوب سیستم اعتباری نوآورانه، این فرصت را برای دانش آموزانی که مایل به انجام مسئولیت مالی برای تحصیلات خود هستند، ایجاد می کند.

بیانیه غیر تبعیض آمیز

دانشگاه Özyeğin استخدام کارمندان دانشگاهی و اداری می کند و دانشجویان را بدون در نظر گرفتن جنس، نژاد، رنگ، ملی یا قومیت، عقیدتی، مذهب، سن، ناتوانی، گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی، اعتراف می کند و بر اساس جنس، نژاد، رنگ، مذهب، سن، ناتوانی، گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی در اداره سیاست های آموزشی و اشتغال، کمک هزینه تحصیلی و یا برنامه های حمایت شده از دانشگاه، منشا ملی یا قومی است.

مکان ها

ارمان سوکاک

Address
Çekmeköy Campus Nişantepe District,
Orman Street, 34794 Çekmeköy

34794 ارمان سوکاک, استانبول, بوقلمون

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: