TED University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TED

مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار ترکیه که به اهمیت حیاتی نقش آموزش برای مدرنیزاسیون کشور اعتقاد داشت، در سخنرانی خود در مراسم افتتاح مجلس ملی گرجستان در نوامبر 1925 بیان کرد که برای رسیدن به هدف برای یک سیستم آموزشی مدرن در ترکیه نیاز به دخالت شرکت خصوصی بود. انجمن آموزش ترکیه در تاریخ 31 اکتبر 1928 بر پایه این دیدگاه و در راستای تلاش های پیشروان آتاتورک و دوستانش تأسیس شد. در تاریخ 12 دسامبر 1939، طبق تصمیم کابینه، وضعیت حقوقی «انجمن عمومی برای خیر» فراهم شد.

همانطور که در بند دوم منشور آمده است، رئیس جمهور ترکیه نگهبان انجمن آموزش ترکیه است. TED یک سازمان مدنی مدرن است که برای دانشجویان موفق با درآمد محدود، بورس تحصیلی برای دانشجویان موفق فراهم می کند، مدارس و خوابگاه ها را با زبان خارجی به عنوان وسیله ای برای آموزش در ترکیه و خارج از کشور ایجاد می کند، سیستم های علمی را برای افزایش تلاش برای افزایش سطح تحصیل در ترکیه در مقیاس با استانداردهای جهانی معاصر، آگاهی در مورد مشکلات سیستم آموزش و پرورش در ترکیه و راه حل های احتمالی آن ایجاد می کند و به شکل گیری سیاست های آموزشی ترکیه کمک می کند. در حال حاضر TED دارای 38 مدرسه، 2 دفاتر نمایندگی، خوابگاه دانشجویی، دفتر فارغ التحصیلی و بسیاری از باشگاه های ورزشی وابسته به مدارس خود است.

TEDU

دانشگاه TED (TEDU) در سال 2012 توسط انجمن آموزش ترکیه (TED) تأسیس شد که از سال 1928 پیشرفت تحصیلی در ترکیه را آغاز کرده است. TEDU یک مؤسسه آموزشی پیشرفته است که رویکرد یکپارچه را برای آموزش عالی و یک تجربه آموزشی متمرکز با کیفیت بالا با دانشجویان ارائه می دهد. از طریق تحصیلات عالی، کارهای آموزشی، آموزش پویا، تحقیق معنی دار و تعداد زیادی فرصت برای دانش آموزان برای شرکت در خارج از کشور و خارج از کشور، ما در پی ایجاد یک جامعه متنوع از دانش آموزان مؤثر اجتماعی، مسئولیت پذیر جهانی و جهانی می باشیم.

به این ترتیب از دانشجویان دعوت می کنیم تا به طور فعال در محیط یادگیری و تولید مداوم در TEDU شرکت کنند و از مزایای داشتن دانش آموز TEDU با فرصت های تحصیلی زیادی برخوردار شوند.

ماموریت و چشم انداز

  • ایجاد مدارس ارائه آموزش عالی با زبان های ترکی و خارجی.
  • تجربه را به تمام سطوح آموزش از دوره پیش دبستانی تا سطح دانشگاه در سراسر کشور گسترش دهید.
  • مسکن را برای دانش آموزان فراهم کنید و از آموزش دادن دانش آموزان موفق به نیاز مالی با ارائه بورس تحصیلی در سطح کشور حمایت کنید.
  • ایجاد سیستم های علمی برای پذیرش استانداردهای آموزشی ترکیه به سطح معاصر.
  • فعالیت های ابتکار مدنی را به سیستم های بین المللی نیز گسترش دهید.
  • انجام پروژه های تحقیقاتی برای افزایش آگاهی اجتماعی در مورد مشکلات و راه حل برای سیستم موجود آموزش و پرورش.
  • نقش مهمی در شکل گیری سیاست آموزش ترکیه ایفا می کند.

مکان ها

آنکارا

Address
Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA
آنکارا, آنکارا, بوقلمون

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید