توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNITEPC دانشگاه خصوصی خصوصی دانشگاه Cosmos UNITEPC ، یک موسسه آموزش عالی است که به طور قانونی توسط ماده 94 قانون اساسی کشور چند ملیتی بولیوی تأسیس و تحت حمایت قرار می گیرد.

روحیه ای که دانشگاه فنی خصوصی دانشگاه کیهان (UNITEPC)، 24 سال پیش ایجاد کرد، نه تنها فضای اجتماعی برای آموزش حرفه ای است، بلکه این مکانی است که فرصتی واقعی برای حرفه ای شدن کامل در این روزهای پس از آن ارائه می دهد. مدرنیته، جهانی سازی و فناوری های کامپیوتری، جایی که آسان نیست که پیشنهادات آموزشی را در نظر بگیریم که به ارتقاء ارزش های اخلاقی و اخلاقی که جامعه می خواهد، بپردازد. در UNITEPC "آموزش عالی" با یک روحیه کارآفرینی و یک حس انسان زندگی می کند.

برای این منظور، مأموریت و دیدگاه واضح و هدفمند، انتظارات زیادی را برای موفقیت دانشجویان خود، کارکنان آموزشی حرفه ای معتبر از زمینه های مختلف دانش انسانی فراهم می کند که برای هدایت فرآیندهای تشکیل حرفه ای در آموزش عالی، بر اساس مدیریت دانش علمی است. به این محیط دانشگاهی خوش آمدید.

ماموریت

"برای کمک به توسعه پایدار کشور و جهان از طریق تحقیقات علمی و فناوری، اشکال نوآورانه تولید و آموزش متخصصان اجتماعی، مسئولین حرفه ای، محققان و رهبران با ظرفیت حیاتی، که به توسعه تنوع فرهنگی کمک می کنند، عدالت اجتماعی، همزیستی دموکراتیک و رفاه ".

نظر

"برای دانشگاهی از طرح ملی و بین المللی، قادر به رفع نیازهای اولویت استراتژیک بالا در آموزش حرفه ای، با خدمت به جامعه بین فرهنگی در حوزه های اهمیت برای جامع، توسعه پایدار، علمی و فن آوری، اجرای فرایندهای آموزشی کیفیت و عدالت ".

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

برای آموزش متخصصان واجد شرایط با ظرفیت رهبری و رهبری بالایی که در زمینه پیشرفت دولت بومی چند ملیتی بولیوی قرار دارند، با مبانی و دانش فنی و نظری با معنای اجتماعی، که اجاز ... [+]

ماموریت

برای آموزش متخصصان واجد شرایط با ظرفیت رهبری و رهبری بالایی که در زمینه پیشرفت دولت بومی چند ملیتی بولیوی قرار دارند، با مبانی و دانش فنی و نظری با معنای اجتماعی، که اجازه می دهد تا نقش تعیین کننده ای در مدیریت، توسعه و پیاده سازی فن آوری های نوک، ارائه راه حل های یکپارچه گرا به نیازهای فعلی و رو به رشد کشور است.

نظر

حرفه مهندسی الکترونیک از دانشگاه فنی خصوصی Cosmos در جهت آموزش رهبران حرفه ای با برتری، فن آوری و ارتباط فرهنگی، قادر به تحریک پژوهش و متعهد به فرایندهای پایدار توسعه است. به همین ترتیب، شغلی نقش اصلی را در تحول محیط زیست خود برای دستیابی به بهبود کیفیت زندگی خود دارد.... [-]

بولیوی Cochabamba
فوریه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

حرفه ای سازی سرمایه انسانی در مهندسی تجاری با کارآفرینی، ایجاد مهارت ها و توانایی ها در منطقه خود، اعمال دانش و ابزارهای به دست آمده خود؛ به دنبال توسعه یکپارچه و نوآوران ... [+]

ماموریت

حرفه ای سازی سرمایه انسانی در مهندسی تجاری با کارآفرینی، ایجاد مهارت ها و توانایی ها در منطقه خود، اعمال دانش و ابزارهای به دست آمده خود؛ به دنبال توسعه یکپارچه و نوآورانه در زمینه های تجاری و تجاری است.

نظر

برای حرفه ای شدن در حرفه های کارآفرینی و نوآورانی که مشکلات در حال ظهور در زمینه های تجاری و تجاری را حل می کنند، کار حرفه ای است.

اهداف کلیدی

برای آموزش متخصصان در سطح کارشناسی، جهت برآورده ساختن نیازهای بازار اجتماعی و بازار، از طریق استفاده شدید از روش های فنی علمی که جهت برنامه ریزی، شکل گیری، تجزیه و تحلیل و اجرای سیاست ها و استراتژی هایی در زمینه های اقتصادی و اداری ، مالی و تجاری؛ اجازه دادن به مقابله با مشکلات در یک بازار بسیار رقابتی.... [-]

بولیوی Cochabamba
فوریه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
9 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

کار مهندسی در صدا به عنوان مأموریتی برای آموزش متخصصان اخلاقی و اجتماعی مسئول است که توانایی تجزیه و تحلیل و درک مشکلات معاصر، استفاده از پایه های فیزیکی و ریاضی با معیار ... [+]

ماموریت

کار مهندسی در صدا به عنوان مأموریتی برای آموزش متخصصان اخلاقی و اجتماعی مسئول است که توانایی تجزیه و تحلیل و درک مشکلات معاصر، استفاده از پایه های فیزیکی و ریاضی با معیارهای هنری و فرهنگی با ماهیت تحقیقی و دانش علمی و فنی جامع را دارد.

نظر

رهبر در آموزش عالی در حوزه صدا باشید و فارغ التحصیلان بهترین ها در کشور باشند تا بتوانند در خدمت جامعه بین فرهنگی باشند.

اهداف کلیدی

برای آموزش متخصصانی که قادر به طراحی، نظارت و تولید صداهای زنده، ضبط استودیوها، سینمای رادیو و تلویزیون هستند، قادر به انجام تشخیص اتاق آکوستیک برای اجرای راه حل با مواد صوتی، تقویت شرایط فعلی آکوستیک در صورت لزوم سخنرانان پیاده سازی.... [-]

بولیوی Colcapirhua Municipality
فوریه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Aquí se forman las nuevas generaciones

Location address
Pasaje Fidelia Sánchez
entre Heroínas y España

Cochabamba, Cochabamba Department, BO
Social Media
Location address
Av. Blanco Galindo Km 7 1/2
Miguel Lanza esq. Daniel Campos Zona Florida Norte s/n

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO
Location address
Av. Blanco Galindo s/n km. 4 1/2
Entre Av. Cuarta y Carlos Araníbar

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO