توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Tunghai در سال 1955 تاسیس شد و آن را در فلات سطح تاتو کوه Taichung در واقع شده است. دانشگاه Tunghai، یک نهاد لیبرال کامل از نخبگان علمی و منابع فراوان است و به خوبی شناخته شده برای پردیس زیبا آن است. Tunghai دارای 9 کالج، 34 بخش و 35 برنامه کارشناسی ارشد (برنامه 1 استاد مستقل و 13 در خدمات برنامه کارشناسی ارشد) و 14 برنامه های دکترا.

Tunghai در حال حاضر دارای 9 کالج: کالج هنر، دانشکده علوم، دانشکده مهندسی، دانشکده مدیریت، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده کشاورزی، دانشکده هنرهای زیبا و طراحی خلاق، دانشکده حقوق و کالج بین المللی. Tunghai تا به یک بدن دانش آموز از حدود 17،000 دانش آموزان و نزدیک به 500 نفر (88٪ استادیاران و بالاتر). مساحت کل محوطه دانشگاه Tunghai است 1،333،096 فوت مربع می رسد. با پردیس بزرگ آن، Tunghai است آموزش و یادگیری محیط ایده آل برای هر دانشکده Tunghai و دانش آموز.

نه تنها دانشگاه Tunghai رتبه بالا در بررسی دریافت و رتبه بندی همکاران صدر، اما Tunghai همچنین نتایج برجسته از وزارت آموزش و پرورش دریافت کرده است و دریافت کرده است 4840000000 یارانه ها از پروژه آموزش عالی وزارت معارف به مدت 6 سال متوالی. با بالا ذکر شد نتایج بررسی های برجسته و یارانه MOE دریافت، آنها نشان داده اند که پیگیری مستمر Tunghai از برتری در هر دو آموزش و توسعه کلی دانشگاه علنا ​​به رسمیت شناخته شده است.

دانشگاه Tunghai اولین و تنها موسسه آموزشی در تایوان که یک برنامه آموزش کامل برای برنامه دکترا ارائه می دهد از مهد کودک است. همچنین، دانشگاه Tunghai برای اولین بار به ایجاد و معرفی آموزش و پرورش عمومی و سیستم برنامه کار دانشجویی در تایوان است. برنامه های پیشگام به عنوان مدل نقش برای دانشگاه های دیگر در تایوان خدمت کرده است. علاوه بر برنامه های پیشگام خود را، Tunghai همچنین برای اولین بار ارائه پشته کتابخانه باز در تایوان بود.

دانشگاه Tunghai برای دانشگاه و نشانه، که ارائه یک محیط ایده آل برای انجام آموزش و پژوهش زیبا مشهور است. لوس چپل یکی از نشانه معروف ترین و بازدید Tunghai است. لوس چپل، معماری شاهکار جهان شناخته شده، توسط استادان معماری IM جزیره پرنس ادوارد و CK چن طراحی شده است. علاوه بر نمازخانه لوس، Tunghai نیز به خوبی شناخته شده برای نقاط دیدنی آن از جمله بازار پردیس، Tunghai دریاچه، ساختمان های سبک سنتی چینی و مزرعه Tunghai بزرگ.

با آرمانهای روح موسس مسیحیت، تأکید بر آموزش جامع و توسعه آموزشی، توسعه علمی و خدمات دانش آموزان، امید است که فارغ التحصیلان ایده آل دانشگاه Tunghai نه تنها دارای دانش خود را در زمینه از تجربه و تخصص، انتقادی مهارت های تفکر، مهارت حل مسئله، مهارت های ارتباطات میان فردی، بلکه آنها با اعتماد به نفس، فارغ التحصیلان مسئول با استانداردهای اخلاقی و معنوی بالا هستند و قدردانی در هنر و انسانیت و از نظر اجتماعی از نیازهای جامعه آگاه است. به عنوان یک نتیجه، دانشگاه Tunghai همچنان به بالا رتبه بندی از استخدام شرکت ها و همچنان ادامه دارد به دریافت بررسی برجسته از وزارت آموزش و پرورش.

دانشگاه Tunghai ارزش های هر دو آموزش و خدمات. از طریق برنامه کار دانشجو، دانش آموزان احساس خود را از مسئولیت و درک اهمیت فعالیت های داوطلبانه و خدمات. دانشگاه Tunghai همچنین ارزش کیفیت یادگیری زبان انگلیسی است. با ارائه کلاس کوچک کلاس اندازه انگلیسی، اثربخشی برنامه یادگیری زبان انگلیسی خود را دارند دریافت بررسی بزرگ است. همچنین، دانشگاه Tunghai تا به بهترین مرکز آموزش مداوم در تایوان.

ایجاد مراکز مختلف کلید های میان رشته ای پژوهش، از جمله مرکز مطالعات چینی، مرکز تحقیقات علوم زیستی، مرکز علوم نانو و فناوری، مرکز گرمسیری اکولوژی و تنوع زیستی، مهندسی نرم افزار و مرکز تکنولوژی، Tunghai شده است فعالانه اقامت در هماهنگی با آخرین روند جهانی در تحقیق و توسعه. دانشگاه Tunghai ادامه خواهد داد به دنبال موسس روح پیشگام آن و شعار مدرسه خود را از حقیقت، ایمان و عمل، دانشگاه Tunghai ادامه خواهد داد به نوآوری و ایجاد سهم منحصر به فرد خود به آموزش عالی در تایوان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Tunghai University

اهداف آموزش و پرورش: برای توسعه توانایی برای مقابله با تنوع فرهنگی در شرکت های جهانی و صنعت. برای حمایت از توسعه شخصیت در چارچوب علوم انسانی، علوم و آموزش و پرورش فنی و م ... [+]

اهداف آموزشی برای توسعه توانایی برای مقابله با تنوع فرهنگی در شرکت های جهانی و صنعت. برای حمایت از توسعه شخصیت در چارچوب علوم انسانی، علوم و آموزش و پرورش فنی و مهندسی. به منظور افزایش خود بیان، ارتباطات، و اعتماد به نفس در محیط متنوع به منظور افزایش رقابت جهانی برای مطالعه علمی بیشتر و توسعه حرفه ای است. دانشجویان آموزش را در فهم عوامل مهم است که تاثیر پایداری نهادهای انسانی، سازمان ها، فرهنگ ها، و فن آوری در محیط های مختلف اجتماعی، طبیعی، و ساخته شده است. صلاحیتهای اصلی پروژه کسب و کار و یا تجزیه و تحلیل پروژه پایداری. Blingual و ارتباطات میان فرهنگی. کار گروهی. جذابیت دادن و رهبری است. ویژگی های خاص از برنامه پرورش رهبران با چشم انداز جهانی محیط زیست. بر تمرکز زبان انگلیسی بر محور سیاست، مهارت های ارتباطی علمی و مهندسی است. بر مشکلاتی که فراتر از مرزهای ایالتی و ملی، در عین حال نیز مربوط به منطقه است. توسعه علمی، مهارت های مهندسی و سیاست است که به دنبال به نوبه خود منابع را به عمل زیست محیطی موثر است. فراهم می کند تابستان صنعتی فرصت های کارآموزی / محل هم به صورت محلی و خارج از کشور و پزشکان حرفه ای دعوت به ارائه مشاوره حرفه ای. طرح منحصرا انگلیسی مبتنی بر فعالیت های شب و باشگاه است. ایجاد محیط های یادگیری زبان انگلیسی جامع و دست در مشاوره. منصوب تمام وقت آمریکا آموزشیار برای کمک به دانش آموزان با دوره های مورد نیاز خود را. ارائه می... [-]
تایوان Nantun District
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Tunghai University

برنامه انگلیسی IBA خواهد بود که اولین مستقل، برنامه فارغ التحصیل با زبان انگلیسی تنها برنامه درسی در پنجشنبه درجه خواهد توانایی حل مسئله نظری و عملی ترویج ... ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه انگلیسی IBA خواهد بود که اولین مستقل، برنامه فارغ التحصیل با زبان انگلیسی تنها برنامه درسی در پنجشنبه درجه ترویج

توانایی حل مسئله نظری و عملی تکنیک های مدیریت معاصر و توانایی تصمیم گیری کلی برنامه های کاربردی فن آوری اطلاعات و توانایی های ارتباطی رهبری چشم انداز جهانی و شور و شوق برای یادگیری متنوع آموزش جامع و نگرش مثبت برای یادگیری مادام العمر اهداف و آرزوها ... [-]
تایوان Nantun District
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی