توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts ( EMCVPA ) کالج برجسته هنر در کارائیب انگلیسی زبان است که ماموریت آن غنی سازی حس های زیبایی شناسی و ترویج تنوع فرهنگی کارائیب از طریق آموزش عالی و آموزش در زمینه بصری و هنرهای نمایشی

دانش آموزان ما در بهترین مدرسین هنرهای رزمی قرار دارند که در تئوری های یکساله، دو ساله و چهار ساله کارشناسی، تئوری را با برنامه خلاق ترکیب می کنند. استاد هنرهای آموزشی هنر نیز در رابطه با دانشگاه ایالتی اوهایو (OSU) ارائه شده است.

این دانشکده در مجموع دارای 6 دانشکده است. دانشکده های هنرهای تجسمی، درام، رقص، موسیقی و هنر مدیریت و علوم انسانی، آمادگی لازم را برای دانش آموزان هنرهای کارائیب، شمال امریکا و اروپا فراهم می کنند. مدرسه آموزش مداوم و برنامه های وابسته، اوقات فراغت نیمه وقت و دوره های اعتبار در تعدادی از مناطق را ارائه می دهد و همچنین یک برنامه ی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان.

برنامه ها توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ) تأیید شده است.

تاریخچه EMCVPA

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts ( EMCVPA ) برخی از تمرینکنندگان پرطرفدار و با استعداد در قلمرو هنرهای خلاق را به دنیا آورده است. کالج اولین نوع خود در داخل کارائیب است که برنامه های سطح عالی در زمینه هنر را ارائه می دهد و برنامه های شناخته شده بین المللی را که توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ) تأیید شده است، ارائه می دهد.

کالج مأموریت دارد که با تسهیل تعالی در هنر، فرهنگ و آموزش و پرورش، احساسات زیباشناسی منطقه کارائیب را غنی سازد. از طریق ارائه برنامه های با کیفیت و آموزش عالی. EMCVPA همچنان فرصت هایی را ایجاد می کند که در نهایت منجر به پیشرفت منطقه ما از طریق هنر خواهد شد و از دانش آموزان خواسته است تا آنها را به سمت ایجاد اهداف خود، ایجاد و پایبندی و دستیابی به آن ها برساند.

دانش آموزان بین المللی

پورت های ورودی هوا، فرودگاه بین المللی نورمن مانلی در کینگستون (NMIA - KIN) و فرودگاه بین المللی دونالد سانگستر در مونگهبوی است. (DSIA - MBJ). همه دانشجویان بین المللی سال اول با خدمات فرودگاه به کالج منتقل می شوند. این فقط مربوط به ورود به NMIA در کینگستون است و به این ترتیب دانش آموزان تشویق می شوند که در کینگستون فرود آورند. برنامه سفر نیز باید در دو (2) هفته پیش ارسال شود.

سیاست مهاجرت

طبق قوانین مهاجرت جامائیکا، اتباع خارجی مجبور به داشتن گذرنامه معتبر و ویزای ورود می باشند. با این حال، معافیت های مورد نیاز برای ویزا برای دانشجویان کشورهای درون کشورهای مشترک المنافع بریتانیا، به استثنای دانش آموزان جزایر کیمن، جزایر ویرجین بریتانیا، پاکستان، سریلانکا و نیجریه ساخته شده است. این دانشجویان مذکور همچنان مورد نیاز برای ارائه ویزا از طریق ورود به جامائیکا هستند.

هنگام ورود به فرودگاه، نامه پذیرش، صادر شده توسط کالج، باید به مأمورین مهاجرت ارائه شود، که پس از گذراندن گذرنامه شما مهر تایید می شود و مجازات ورود به مدت دو هفته است. هنگامی که ثبت نام می کنید، رجیستری یک نامه ثبت نام را برای شما ارسال می کند که باید برای درخواست یک ویزای دانشجویی برای اداره مهاجرت ارسال شود. دانش آموزان خارجی که در کالج شرکت می کنند، باید در دو هفته اول ورود به اداره خدمات دانشجویی برای کمک به پردازش طولانی مدت اقامت خود، گزارش دهند. دانش آموزان به موارد زیر نیاز دارند:

 • یک نامه از کالج (رجیستری) که تأیید برنامه تحصیلی او و دوره ای است که دانشجوی ثبت شده است.
 • گذرنامه معتبر (برای مدت زمان مطالعه)
 • هزینه ای از 2000 دلار (تقریبا 20 دلار) برای یک کارت ثبت نام بیگانه (برای غیر شهروندان کشورهای مشترک المنافع)
 • دو عکس دارای اندازه گذرنامه (فقط برای کشورهای غیرمولدین)
 • تمدید هزینه اقامت دائمی 10،000 دلاری (حدود 100 دلار)

تجربه KINGSTON

EMCVPA در 1 Arthur Wint Drive، Kingston 5 واقع شده است که در نزدیکی مناطق تجاری بزرگ در منطقه کلمبیای کینگستون واقع شده است. مرکز مرکزی این دانشگاه امکان دسترسی سریع به بانک ها، بیمارستان ها، گالری ها، تئاتر، سوپر مارکت ها، مراکز خرید، رستوران ها و امکانات ورزشی را فراهم می کند.

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند جاذبه های فراوانی را در شهر کلانتری از جمله پارک رهایی، پارک ملی قهرمانان، که دارای آثار تاریخی فراوانی برای قهرمانان ملی کشور از جمله مارکوس گاروی، خانه دون، معروف پورت رویال، گالری ملی و موزه باب مارلی هستند، تجربه کنند.

چگونه به EMCVPA

مرحله 1: تکلیف فرم درخواست آنلاین

فرم درخواست کامل را به صورت آنلاین در www.emc.edu.jm. برنامه 700 دلاری غیر قابل استرداد را جبران می کند که باید پرداخت شود زمانی که دانش آموزان آینده نگر مدارک را ارائه می دهند. برنامه در اوایل ماه ژانویه آغاز می شود و اواخر ماه مارس بسته می شود.

مرحله 2: ارائه مدارک پشتیبانی کننده

از متقاضیان خواسته خواهد شد تا اسناد زیر را ارسال نمایند:

 • دریافت درخواست برنامه
 • گواهی تولد
 • گواهی ازدواج (در صورت امکان)
 • نظرسنجی (در صورت لزوم)
 • متن
 • گواهینامه CXC / GCE
 • 2 نامه توصیه
 • 2 عکس های دارای گذرنامه گواهی شده

مرحله 3: آزمون های حرفه ای

با توجه به اینکه اسناد برجسته ای وجود ندارد، متقاضیان برای تست های مهارت انگلیسی و IT در کالج شرکت می کنند.

مرحله 4: ارزیابی کنندگان درخواست

متقاضیان با توجه به انتخاب مدرسه شما که ممکن است شامل آزمون، ارزیابی نمونه کارها، امتحانات، آزمون های موسیقی و / یا مصاحبه باشد، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مرحله 5: انتخاب

انتخاب خواهد شد پس از پخش در مدارس مربوطه تکمیل شده است. اطلاعات در مورد متقاضیان انتخاب شده به رجیستری ارسال می شود که از آن جا که نامه های پذیرش، رد یا رد شدن در مورد دانشجویان منتظر نتایج آزمون، به شما با اطلاعات لازم ارسال می شود.

مرحله 6: پذیرش

هنگامی که شما پذیرفته می شود، یک بسته پذیرش ارسال می شود.

NB: دانش آموزان خارج از کشور از مناطق روستایی و خارج از کشور، باید به دلیل محدودیت های موجود در خوابگاه، درخواست آپارتمان را برای ماه آوریل ارائه دهند.

زندگی دانشگاهی

مسکن

EMCVPA مسکن برای دانشجویان در EMCVPA ارائه می دهد. مسکن در دسترس همه دانش آموزان تمام وقت در هر برنامه در کالج است. هر ساکن با استفاده از یک اتاق کاملا مجهز و تنها با امکاناتی که شامل حمام مشترک و آشپزخانه می شود استفاده می شود.

خدمات کتابخانه

کتابخانه کالج دارای انواع منابع چاپی و سمعی و بصری در برنامه های آموزشی هنرهای بصری، درام، موسیقی، رقص و هنر است. مجموعه غنی کتابخانه شامل بیش از 10،000 کتاب در هر دو قفسه باز و مجموعه محفوظ است، بیش از 11،000 رکورد وینیل و مجموعه متنوع از مجلات، نشریات، برش روزنامه. اسلایدها، سی دی ها

تیم های ورزشی / باشگاه ها

دانش آموزان EMCVPA در فعالیت های مختلف ورزشی در دادگاه چند منظوره پردیس شرکت می کنند. تیم های ورزشی در کالج شامل فوتبال می شوند

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

این برنامه درجه دانشجویان را در رشته آموزش موسیقی آماده در سطح ثانویه. ... [+]

کارشناسی در موسیقی آموزش و پرورش

این برنامه درجه دانشجویان را در رشته آموزش موسیقی آماده در سطح ثانویه. فلسفه این برنامه در اصل است که یک فرد باید اول یک نوازنده خوب به منظور مربی موسیقی خوب است استوار است. بنابراین، این برنامه شامل کار قابل توجهی در تئوری موسیقی، آموزش شنیداری، موسیقی شناسی، مطالعات ابزاری / صوتی، گروه، و انجام، علاوه بر آموزش موسیقی روش دوره ها و آموزش عملی. دانش آموزان هر دو غلظت ابزاری یا غلظت صوتی، و یا یک برنامه ترکیب که شامل مخلوطی از غلظت کلام و آوازی را انتخاب کنید.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

برنامه آموزش هنر دانش آموزان با مهارت های تفکر انتقادی، دانش فنی و توانایی انتقال دانش از هنرهای تجسمی در یک محیط آموزشی رسمی مجهز. ... [+]

کارشناسی در آموزش هنر

برنامه آموزش هنر دانش آموزان با مهارت های تفکر انتقادی، دانش فنی و توانایی انتقال دانش از هنرهای تجسمی در یک محیط آموزشی رسمی مجهز. دانش آموزان را قادر به تبدیل به عوامل تغییر در سیستم آموزش و پرورش محلی و بین المللی و به چالش کشیده و پشتیبانی به اکسل در زندگی حرفه ای بسیار خواستار و فوق العاده با ارزش به عنوان یک معلم. رشته آموزش هنر گذراندن دوره های در طیف وسیعی از مناطق استودیو. تمرکز برنامه خود را در مطالعات حرفه ای، با تاکید بر تولید مربیان متعهد.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

آموزش و پرورش رقص نه تنها برای پزشکان در زمینه آموزش و پرورش رقص، بلکه برای کسانی که مربیان به طور کلی که مشتاق به آموزش فرم هنری در نظر گرفته شده. ... [+]

کارشناسی آموزش و پرورش در رقص

آموزش و پرورش رقص نه تنها برای پزشکان در زمینه آموزش و پرورش رقص، بلکه برای کسانی که مربیان به طور کلی که مشتاق به آموزش فرم هنری در نظر گرفته شده. این به نیازهای جامائیکا و منطقه کارائیب در ارائه آموزش با کیفیت به طور خاص در رقص، که دانشجویان دوره کارشناسی، با دانش، نگرش و مهارت های مربوط به برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برنامه درسی برای آموزش رقص در سطح متوسطه ارائه خواهد فراهم. فارغ التحصیلان این برنامه همچنین ممکن است دانش و مهارت های آموزشی در زمینه های دیگر آموزشی، و همچنین در تئاتر و تولید اعمال می شود.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

ارتباطات بصری برنامه های طراحی که توسعه خلاقیت، و همچنین مهارت های فن آوری، و فکری را تشویق به فعال کردن دانش آموزان برای تبدیل شدن به طراحان آینده و متفکرین را فراهم می ... [+]

کارشناسی در ارتباطات بصری

ارتباطات بصری برنامه های طراحی که توسعه خلاقیت، و همچنین مهارت های فن آوری، و فکری را تشویق به فعال کردن دانش آموزان برای تبدیل شدن به طراحان آینده و متفکرین را فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تخصص در تصویر، طراحی گرافیک یا طراحی دیجیتال

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درجه 3 پس از سال 1998) و یا حداقل پنج (5) GCE 'O' سطح با... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

این برنامه دانش آموزان جواهرات و اشیای قیمتی برای تمرین استودیوی حرفه ای آماده می شود. ... [+]

کارشناسی در جواهرات و اشیای قیمتی

این برنامه دانش آموزان جواهرات و اشیای قیمتی برای تمرین استودیوی حرفه ای آماده می شود. این شامل استودیوی هنری، مد و جواهرات صنعتی. دانش آموزان قرار گرفتن در معرض اصول metalsmithing، زیبا کننده معروف سطح، تنظیمات سنگ و در پایان به دست آورید. حوزه تاکید می آزمایش و نوآوری، با بهرهگیری از مهارت های مهم و فنی قوی.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرا... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

درام در آموزش و پرورش به عنوان یک دیدگاه آموزش و پرورش است که ارزش مشخص، ویژگی های رویه ای و پیامدهای برای نقش معلم و یادگیرنده تعریف شده است. ... [+]

کارشناسی در درام در آموزش و پرورش

درام در آموزش و پرورش به عنوان یک دیدگاه آموزش و پرورش است که ارزش مشخص، ویژگی های رویه ای و پیامدهای برای نقش معلم و یادگیرنده تعریف شده است. در حالی که آن است، اما یک جنبه از آموزش زیبایی آن نیز می تواند به عنوان الگو برای آموزش انسانی از طریق عمل و زبان در تمام زمینه های از این دوره آموزشی خدمت می کنند. آن را در این فرض که فلسفه از برنامه تربیت معلم در مدرسه درام می ایستد است. هدف از این برنامه تربیت معلم در دانشکده درام بنابراین برای آماده سازی معلمان که می تواند به توسعه و اجرای برنامه های تئاتر آموزشی هر دو سطح رسمی و غیر رسمی کمک می کند. این در نهایت به رشد از آنچه فرد در هر انسان است کمک می کنند و در عین حال هماهنگ این فردیت در وحدت ارگانیک از جامعه بزرگ.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

سرامیک دانش آموزان با فرصت به عنوان هنرمندان و طراحان برای محصولات صنعتی استودیو توسعه را فراهم می کند. معرفی طیف وسیعی از فرصت برای کار با خاک رس. ... [+]

کارشناسی در سرامیک

سرامیک دانش آموزان با فرصت به عنوان هنرمندان و طراحان برای محصولات صنعتی استودیو توسعه را فراهم می کند. معرفی طیف وسیعی از فرصت برای کار با خاک رس. دانش آموزان باید این گزینه متخصص در سرامیک استودیو، سرامیک های چند رسانه ای و یا مجسمه سازی و سرامیک. حوزه تاکید می آزمایش، و همچنین مهارت های انتقادی و فنی قوی.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درج... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

این برنامه از مطالعه است که برای کسانی که مایل به دنبال شغلی در موسیقی و / یا آموزش استودیو خصوصی، و نیز دانش آموزان برای تحصیلات تکمیلی آماده در عملکرد طراحی شده است. ... [+]

کارشناسی در عملکرد

این برنامه از مطالعه است که برای کسانی که مایل به دنبال شغلی در موسیقی و / یا آموزش استودیو خصوصی، و نیز دانش آموزان برای تحصیلات تکمیلی آماده در عملکرد طراحی شده است. ارائه دوره شامل دروس فردی، اتاق و اجرای بزرگ گروه، ادبیات، آموزش از ابزار اصلی، تئوری موسیقی و موسیقی شناسی.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درجه 3 پس از سال 1998) و یا حداقل پنج (5) G... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

عکاسی فراهم می کند قرار گرفتن در معرض گسترده ای برای طیف وسیعی از تمرین و روش های مفهومی و زیبایی، در حالی که ارائه فرصت برای انتخاب یک مسیر در یکی از سه حوزه: هنرهای زیب ... [+]

کارشناسی در عکاسی

عکاسی فراهم می کند قرار گرفتن در معرض گسترده ای برای طیف وسیعی از تمرین و روش های مفهومی و زیبایی، در حالی که ارائه فرصت برای انتخاب یک مسیر در یکی از سه حوزه: هنرهای زیبا عکاسی، عکس روزنامه نگاری و تمرین تجاری. ارائه غلظت خواهد عکاسان خواهد شد که برای خواسته های حرفه ای متنوع در عکاسی و عمل مربوط به آن که در جامعه مورد نیاز مجهز شده است، در حالی که داشتن یک درک مشترک از چارچوب مفهومی و نظری از تولید هنر تولید کند.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

این درجه آموزش برای افرادی که مایل به کار در زمینه مدیریت هنر و یا دولت و برای افراد در حال حاضر در مدیریت و اداره هنر و فرهنگ سازمان درگیر فراهم می کند. ... [+]

کارشناسی در مدیریت هنر

این درجه آموزش برای افرادی که مایل به کار در زمینه مدیریت هنر و یا دولت و برای افراد در حال حاضر در مدیریت و اداره هنر و فرهنگ سازمان درگیر فراهم می کند. این ارائه می دهد ترکیبی متمایز از نظریه ها و دوره های مبتنی بر پروژه، و همچنین دست به دست در تجربه.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درجه 3 پس از سال 1998) و یا حداقل پنج (5) GCE 'O' سطح با نمرات به C. ح... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

مطالعات رقص سنتی و مردمی می کشد با هم اجزای لازم برای تسهیل توسعه هنرمندان رقص است که به خوبی گرد در درک خود را از اشکال رقص سنتی و مردمی کارائیب. ... [+]

کارشناسی در مطالعات رقص سنتی و عامیانه

مطالعات رقص سنتی و مردمی می کشد با هم اجزای لازم برای تسهیل توسعه هنرمندان رقص است که به خوبی گرد در درک خود را از اشکال رقص سنتی و مردمی کارائیب. این برنامه در درجه اول در کشت افرادی که در تاریخ، بافت فرهنگی و عملکرد اشکال سنتی و رقص محلی به عنوان ابزاری برای حفظ فرهنگی، اجتماعی، شکل گیری هویت و سواد فرهنگی متبحر متمرکز است.

پذیرش معیار:

... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

پارچه و هنر فیبر ارائه می دهد طیف گسترده ای از تجارب استودیو که هنرمندان فیبر، نساجی و طراحان مد آماده شدن برای عمل حرفه ای است. ... [+]

کارشناسی در پارچه و هنر فیبر

پارچه و هنر فیبر ارائه می دهد طیف گسترده ای از تجارب استودیو که هنرمندان فیبر، نساجی و طراحان مد آماده شدن برای عمل حرفه ای است. دانش آموزان قرار گرفتن در معرض روش های سنتی و معاصر به بافی، طراحی پارچه و لباس و طراحی مد به دست آوردن، و تشویق می شوند به منظور توسعه روش های نوآورانه برای این مناطق است.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درج... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

این درجه طراحی شده است برای آموزش دانشجویان را در رشته موسیقی جاز، محبوب یا تجاری موسیقی و / یا دستورالعمل. ... [+]

کارشناسی در موسیقی جاز و مطالعات موسیقی مردمی

این درجه طراحی شده است برای آموزش دانشجویان را در رشته موسیقی جاز، محبوب یا تجاری موسیقی و / یا دستورالعمل. این برنامه با هدف توسعه درک کامل از موسیقی جاز و موسیقی محبوب، و ارتباط آن با جوامع جامائیکا و کارائیب معاصر است. ابزار اصلی، بداهه، هماهنگی و تنظیم موسیقی جاز، جاز و تاریخ موسیقی جامائیکایی، و همچنین موسیقی جاز و گروه محبوب هستند در این برنامه از مطالعه تاکید کرد.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

برنامه رنگ آمیزی ارائه می دهد فرصت برای کشف احتمالات متنوع از عمل هنر معاصر، و متقابل آزمایش انضباطی. ... [+]

کارشناسی نقاشی

برنامه رنگ آمیزی ارائه می دهد فرصت برای کشف احتمالات متنوع از عمل هنر معاصر، و متقابل آزمایش انضباطی. دانش آموزان به روش های سنتی و معاصر با نقاشی آشنا. توجه ویژه بر روی واژگان بصری شخصی با تفکر انتقادی قوی و مهارت های فنی قرار می گیرد.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (درجه 3 پس از سال 1998) و یا حداقل پنج (5) GCE 'O' سطح با نمرات به C. حداقل 17 سال سن در زمان م... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

هدف این برنامه برای ارائه آموزش در تفکر انتقادی ضروری، مهارت های فنی و زیبایی شناختی از اقدام برای مرحله. ... [+]

کارشناسی در هنر تئاتر

بازیگری

هدف این برنامه برای ارائه آموزش در تفکر انتقادی ضروری، مهارت های فنی و زیبایی شناختی از اقدام برای مرحله. دیدگاه های کارائیب عملکرد فرهنگی، مدرن و پست مدرن تئاتر زیر بنای روش های از این دوره آموزشی. دانش آموزان خواهد شد به طور مداوم با تجزیه و تحلیل و توسعه مهارت های خلاق خود را در رابطه با هویت فرهنگی افراد و جامعه و اهمیت صدای مستقل خود را به عنوان هنرمندان تئاتر در حال ظهور مشغول اند.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

چاپ و باسمه کاری ارائه می دهد طیف وسیعی از روش های سنتی و معاصر که شامل امداد، النقش، دیجیتال و چاپ و باسمه کاری جایگزین. ... [+]

کارشناسی در چاپ و باسمه کاری

چاپ و باسمه کاری ارائه می دهد طیف وسیعی از روش های سنتی و معاصر که شامل امداد، النقش، دیجیتال و چاپ و باسمه کاری جایگزین. دانش آموزان فرصت برای کشف رسانه های چاپی مختلف و توسعه محتوای شخصی از طریق آزمایش مستقل داشته باشد. تاکید بر ایده های در حال توسعه و همچنین مهارت های انتقادی و فنی قوی قرار می گیرد.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 تا 3 (د... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

دانش آموزان در مجسمه سازی ثبت نام به روش های سنتی از قبیل مدل سازی، کنده کاری و ساخت، و همچنین به عنوان فرصت از حالت های معاصر بیان سه بعدی قرار گرفته است. ... [+]

کارشناسی در مجسمه سازی

دانش آموزان در مجسمه سازی ثبت نام به روش های سنتی از قبیل مدل سازی، کنده کاری و ساخت، و همچنین به عنوان فرصت از حالت های معاصر بیان سه بعدی قرار گرفته است. تأکید بر تفکر مستقل، و همچنین مهارت های انتقادی و فنی قوی قرار می گیرد. کارگاه های فنی در فلز، چوب، ریخته گری و تصاویر دیجیتال برای رشته مجسمه سازی الزامی است.

پذیرش معیار:

حداقل پنج (5) نفر CXC با نمرات 1 ... [-]
جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

در کارشناسی هنرهای زیبا در عملکرد و طراحی رقص، دانش آموزان نسبت به دانش بیشتری از استعدادهای هنری خود، از طریق تمرکز بر جنبه های ارتباطی، هنری، فنی و فیزیکی از صنایع دستی ... [+]

کارشناسی هنرهای زیبا در عملکرد و طراحی رقص

در کارشناسی هنرهای زیبا در عملکرد و طراحی رقص، دانش آموزان نسبت به دانش بیشتری از استعدادهای هنری خود، از طریق تمرکز بر جنبه های ارتباطی، هنری، فنی و فیزیکی از صنایع دستی از اجرای رقص و رقص رقص هدایت می شود. دانش هنر و صنعت خاص خود را دارند در یک آگاهی انتقادی و درک زمینه های روز فرهنگی، تاریخی و در حال حاضر خاص که در آن عملکرد رقص و رقص را ایجاد می کند، با تجربه و درگیر شبیه سازی شده / دریافت در سطح جهان، به ویژه در منطقه کارائیب. این برنامه همچنین نمایان نموده دانش آموزان با دانش و مهارت های ضروری در نقد رقص و مناطق دیگر انجام شده، نوشته شده و هنرهای تجسمی و آنها را به سمت نوآوری در اندیشه و ارائه هنری تشویق می کند.... [-]

جامائیکا Kingston
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

EMCVPA Admissions

Register NOW at EMCVPA