Ambis University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما بزرگترین کالج خصوصی جمهوری چک با بیش از 4000 دانشجو در 3 مکان در شهرهای پراگ و برنو هستیم.

ما از سال 2001 به عنوان اولین م institutionسسه کالج خصوصی تأسیس شدیم و از این زمان بیش از 13.200 دانشجو را برای شغل در بخش های دولتی و بزرگ آماده کرده ایم.

ما برنامه های کارشناسی (کارشناسی - کارشناسی ارشد) و تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد - کارشناسی ارشد) زیر را با اعتبار از وزارت آموزش و پرورش جمهوری چک ارائه می دهیم.

  • مدیریت بازرگانی (به زبان چک)
  • مدیریت امنیت (به زبان چک)
  • توسعه منطقه ای (به زبان چک)
  • اقتصاد و مدیریت تجارت (به انگلیسی)

148534_pexels-photo-3762800.jpeg

بخشی از Cognos AG

Cognos AG یکی از بزرگترین شرکتهای آموزش خصوصی و مستقل در آلمان است که دارای مدارس فنی ، کالج ها و م institutionsسسات آموزش بیشتر در آلمان ، جمهوری چک ، لوکزامبورگ و سایر کشورها است. در حال حاضر ، AG از 15 شرکت تشکیل شده است.

تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار جهانی

آموزش تجارت متناسب با قرن بیست و یکم را با زندگی در پراگ ، یکی از مقصد برتر برای دانشجویان بین المللی ، ترکیب کنید.

دانش عمیق کسب و کار را کسب کنید

در Ambis College ، ما فراتر از یادگیری اطلاعات کتاب های درسی هستیم. همه استادان ما از طریق تجربیات فراوان عملی به تدریس می پردازند و در رشته های مربوطه مقام های مهمی را بر عهده داشته اند. علاوه بر یادگیری در محیط کلاس کوچک ما ، شما از شرکت های واقعی بازدید خواهید کرد و خواهید دید که آنها چگونه تئوری را عملی می کنند.

آموزش دنیای واقعی در پراگ

این پایتخت به دلیل مقرون به صرفه بودن ، دانشگاه های با کیفیت و زندگی اجتماعی غنی یکی از مقصد های برتر دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است.

طی چند سال گذشته ، پراگ به یکی از مهمترین مراکز تجاری اروپا تبدیل شده است. جمهوری چک بعنوان یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در اروپا ، برخی از شرکتهای مطرح دنیا را به خود جلب کرده است.

مکان ها

پراگ

Address
Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň
Czech Republic

پراگ, پراگ, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید