Newton College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Newton College با رویکرد پیشگام خود به مطالعه مدیریت، یک قدم جلوتر از سایر دانشگاههاست و دانش آموزان خود را از مزایای بیش از همتایان کارآفرینی خود در اختیار می گذارد.

در پنج سال گذشته، Newton College چهار بار در موسسه آموزشی خصوصی در سطح عالی رتبه دانشگاهی در جمهوری چک بوده است . این است که در پایتخت زیبای تاریخی پراگ قرار دارد و توسط وزارت آموزش و پرورش، جوانان و ورزش جمهوری چک تایید شده است و درجه آن به طور خودکار در تمام کشورهای اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است.

10 1 دلیل برای تحصیل در Newton College

  1. Newton College یک محیط بسیار الهام بخش است. مدرسه الهام بخش و انگیزه دانش آموزان برای رسیدن به اهداف خود، به دنبال دیدگاه های جدید و روش های جدید برای حل مشکلات است. همچنین آموزش می دهد که چگونه خلاقیت و تفکر انتقادی را توسعه دهد.
  2. مدرسه برنامه های آموزشی مدرن و جذاب از کسب و کار کاربردی ارائه می دهد. همه برنامه ها یکسان هستند - مطالعه اقتصاد، مدیریت و روانشناسی. به نظر ما این بهترین ترکیب برای هر مدرن مدرن است.
  3. فارغ التحصیلان کالج فقط دیپلم خود را دریافت نمی کنند، همچنین گواهینامه های ارزشمندی را دریافت می کنند. دانشجویانی که تحصیلات خود را تکمیل می کنند نیز دریافت گواهی نامه ای را تایید می کنند که در حال انجام کارآموزی و آموزش مدیریتی است. این گواهینامه ها در بازار کار بیش از همتایان فارغ التحصیلان ما از کالج های دیگر مزیت بزرگی دارند.
  4. رویکرد شخصی Newton College مدرسه ای بزرگ است در اینجا هیچ کس فقط یک عدد در یک لیست نیست. هر دانش آموز یک فرد است و کارکنان در کالج از آن استقبال می کنند و آن را در رویکرد خود نسبت به دانش آموزان نشان می دهد.
  5. معلمان، استادان برتر با تجربه کسب و کار عملی هستند. دانشکده Newton College شامل، به عنوان مثال، معاون فرماندار بانک ملی چک پروفسور. ولادیمیر تامسیک، یکی از بهترین مربیان چک، Ing. میلان بابک، کارشناسی ارشد و خیلی های دیگر. مدرسه همچنین اغلب اعضای شناخته شده محیط کسب و کار و چکسلین را دعوت می کند.
  6. فرصت شرکت در فعالیت های Newton College . Newton College با دانش آموزانش همکاری می کند که به این ترتیب فرصت حضور در مدرسه را دارند و بخشی از تغییرات مدرسه هستند.
  7. این مطالعه با نزدیک شدن به تمرین ارتباط دارد. Newton College در مورد حفظ واقعیت ها و تعاریف بدون نیاز به درک ریشه چیزها نیست. تمام دانش ارائه شده و مهارت های به دست آمده بلافاصله در زندگی روزمره به کار می رود.
  8. مخاطب. در طول مطالعات، شما می توانید بسیاری از اطلاعات ارزشمند، مانند همکلاسی، معلمان و افراد برجسته در محیط کسب و کار چک دریافت کنید.
  9. Newton College تنها مدرسه برای ارائه آموزش چند سطح است. دانشجویان می توانند از برنامه های تحصیلی معتبر، دوره های آموزش مدیریت و مشاوره های فردی اعضای هیئت علمی را انتخاب کنند.
  10. کمک هزینه تحصیلی کیفیت یک مدرسه بهترین کیفیت را در اختیار فارغ التحصیلان خود قرار می دهد. Newton College ، بنابراین، تلاش می کند تا دانش آموزان خود را با بورس تحصیلی با ارزش ارزشمند است.

مکان ها

پراگ

Address
Václavské náměstí 11
110 00 پراگ, پراگ, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید