توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کشف دانشگاه هاردک کارلوف

دانشگاه هارده کرولاو

دیدار با محیط پویا و جوان از دانشگاه هاردک کارلوف - یک موسسه در سال 1959 تاسیس شده است که نام فعلی آن از سال 2000 به عهده. در حال حاضر محل تحصیل بیش از 7300 دانش آموزان، دانشگاه هاردک کارلوف در یک محدوده زیادی از زمینه مطالعه که شامل علوم اجتماعی، علوم انسانی، مطالعات آموزشی، علوم طبیعی، اقتصاد و مطالعات فناوری اطلاعات فراهم می کند آموزش عالی با کیفیت بالا. تعداد زیادی از برنامه های ارائه شده به دانشگاه هر سال نشان می دهد که تقاضای بالا برای انجام مطالعات در دانشگاه، و آن نام عالی خود را تایید می کند. دانشگاه هاردک کارلوف یک نهاد پر جنب و جوش است و توسعه پایدار آن است که هر دو در دانشگاهی و ساخت و ساز فعالیت های منعکس شده است: دانشکده ها و موسسات جدید در حال تاسیس، برنامه مطالعه جدید در حال معتبر، و ساخت و ساز در پردیس دانشگاه در حال پیشرفت مداوم است. پردیس دانشگاه است که به راحتی در مرکز شهر در فاصله پیاده روی از ساختمان دانشگاه دیگر، آموزشی و کتابخانه علمی، و شهر قدیمی واقع شده است.

فارغ التحصیلان دانشگاه در Hradec Kralove متخصص که در بازار کار محلی موفق و همچنین در خارج از کشور آماده می شود. در سال 2010، دانشگاه دیپلم و مکمل های غذایی برچسب دریافت کرد، یک گواهی صادر شده توسط کمیسیون اروپا تایید که دانشگاه با تمام استانداردهای موسسات آموزش عالی اروپا. این سند به طور خودکار به تمام فارغ التحصیلان داده می شود، و آن را تضمین شناخت در سراسر جهان از دیپلم از دانشگاه در Hradec Kralove.

این دانشگاه شامل پنج بخش است: دانشکده آموزش و پرورش، دانشکده انفورماتیک و مدیریت، دانشکده فلسفی، دانشکده علوم و موسسه اجتماعی است.

دانشکده آموزش و پرورش

دانشکده آموزش و پرورش از دانشگاه هاردک کارلوف ارائه می دهد 64 دوره آموزش زندگی طولانی، تعداد شرکت کنندگان این دوره ها بالاتر از 1300 است. دوره های ارائه شده توسط دانشگاه دوران سوم بسیار محبوب هستند. بیش از 600 دانش آموز در سال 2014 در آنها وارد مطالعه شدند.

دوره های در دانشکده آموزش و پرورش از دانشگاه هاردک کارلوف توسط 172 نفر از کارکنان علمی، خارج از آنها 12 استادان و 33 دانشیار وجود دارد داده می شود.

فعالیت علمی و پژوهشی Faculty's در سطوح مختلف توسعه یافته است. پروژه های پشتیبانی شده توسط آژانس گرانت جمهوری و پروژه های چک های پشتیبانی شده توسط دانشکده خود را (تمرکز بر روی توسعه پتانسیل پژوهش کارمندان جوان دانشگاهی متمرکز - یکی از آنها دخالت کارشناسان Faculty's به انواع مختلف از پروژه های است و در تحقیق و فعالیت های علمی دانش آموزان).

کارکنان Faculty's به طور فعال در برخی از پروژه های ESF درگیر شده است. فعالیت های انتشار کارمندان دانشگاهی در چارچوب مجلات داخلی و خارجی متوجه؛ دانشگاه انتشارات "Gaudeamus" با موفقیت منتشر جزوه و مقالات بررسی و مطالعه مواد. هیات علمی در کنفرانس های ملی و بین المللی متعددی شرکت می کنند. مهم ترین رویداد با هدف در جلسات حرفه ای از کارشناسان و متخصصان تعلیم و تربیت روز از هر سال در طول هفته گذشته در ماه مارس برگزار می شود. این رویداد در حال حاضر سنت ایجاد کرده بود.

اطلاعات مفید

سال تحصیلی در 2 ترم سازمان یافته است. ترم زمستان معمولا شروع می شود در هفته سوم سپتامبر و در ماه دسامبر به پایان می رسد. ترم تابستان در ماه فوریه آغاز و در ماه جولای به پایان می رسد. ترم است که همیشه با یک دوره 6 هفته از امتحانات است.

دانشگاه ما شده است به خوبی تاسیس سیستم های بادی. ماموریت ESN دوستان سیستم هنگ کنگ است برای کمک به با ادغام اراسموس و دیگر دانشجویان خارجی به محیط زیست محلی است.

دانشجویان دانشگاه هاردک کارلوف با اقامت در Palachova کوی دانشگاه ارائه شده است.

(شهروندان غیر اتحادیه اروپا) VISA: شهروندان خارجی که به نیاز به ویزا هستند موظف به برای ویزای قبل از ورود آنها به جمهوری چک در سفارت چک مجاز اعمال می شود. ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا مورد نیاز نیست. این می تواند به 2 ماه برای گرفتن ویزا، پس فراموش نکنید که برای اعمال در زمان!

اجازه اقامت به منظور مطالعه برای تمام دانشجویان خارجی ماندن در اینجا برای بیش از 90 روز الزامی است. غیر کشورهای عضو اتحادیه اروپا: آن را برای دانشجویان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به یک اجازه اقامت / ویزا قبل از آمدن به جمهوری چک واجب است - مهم نیست چه مدت آنها در اینجا مطالعه خواهید کرد. دانش آموزان باید برای اجازه اقامت موقت در سفارت چک، ماموریت کنسولی و دیپلماتیک در خانه و یا در نزدیکترین کشور اعمال می شود. دفاتر بین المللی در دانشکده مربوطه کمک برای دانشجویان خارجی ورودی فراهم می کند.

چرا تحصیل در جمهوری چک؟

  1. از آنجا که آن را ارائه می دهد آموزش رایگان در دانشگاه های دولتی! آموزش و پرورش در جمهوری چک است یک مزیت قابل توجه - می توان آن رایگان است، برای کسانی که مایل به دریافت مدرک از دانشگاه در چک، یعنی برای کسانی که در زبان چک مطالعه است.

  2. از آنجا که از کیفیت بالا از آموزش و پرورش. امروز، دیپلم از دانشگاه چک به شدت در سراسر جهان، رتبه همراه با زبان انگلیسی و آمریکایی، و در هر کشور اتحادیه اروپا شناخته شده است.

  3. از آنجا که از توانایی سفر در سراسر اتحادیه اروپا است. جمهوری چک عضو اتحادیه اروپا است، و در سال 2007 پیوست به منطقه شنگن، که اجازه می دهد تا دانش آموزان به حرکت در اطراف بدون ویزا به تمام کشورهای شنگن شرایط.

  4. از آنجا که از چشم انداز حرفه ای موفق! دانشجویان خارجی پس از فارغ التحصیلی می توانید یک کار در چک و یا عمومی اروپا و همچنین در موسسات خصوصی و شرکت های همان اندازه به عنوان شهروندان چک است.

  5. از آنجا که از کیفیت بالای زندگی اروپایی و قیمت پایین است. با توجه به فضای باز سیاسی و اقتصادی آن، امروز جمهوری چک یکی از کشورهای توسعه یافته از اروپا مرکزی است. استاندارد زندگی قابل مقایسه با غرب اروپا اما قیمت مواد غذایی، مسکن و محصولات بسیار پایین تر است.

  6. سازگاری سریع از دانش آموزان ما در محیط چک. امروزه جمهوری چک کشوری چندفرهنگی و باز که در آن اکثریت شهروندان می توانند حداقل انگلیسی صحبت کند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University of Hradec Králové, Faculty of Education

آسیبشناسی اجتماعی و پیشگیری از مدرک کارشناسی درست مطالعه در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، سازمان یافته در قالب تمام وقت مطالعه است. ... [+]

آسیبشناسی اجتماعی و پیشگیری یک میدان مطالعه مدرک لیسانس در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، سازمان یافته در قالب تمام وقت مطالعه است.

پروفایل فارغ التحصیلان و اشتغال آینده نگر خود:

این برنامه مطالعه در مسائل مربوط به آسیب شناسی اجتماعی، پیشگیری و درمان رفتار پرخطر، تمرکز دارد. فارغ التحصیلان با یک درک جامع از مسائل پدیده های اجتماعی و آسیب شناختی، پیشگیری و درمان آنها از منظر تعلیم و تربیت، روانشناسی، جامعه شناسی، حقوق و دیگران ارائه شده است. دوره های نیز شرکت کنندگان را برای اجرای مطالعات تحقیقاتی در زمینه های آسیب شناسی اجتماعی و پیشگیری، و کار سازمانی و آموزشی با بزرگسالان آماده، TOO. فارغ التحصیلان آماده برای انواع زیر از زندگی حرفه ای عبارتند از:... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

University of Hradec Králové, Faculty of Education

فرا ارتباط مدرک کارشناسی درست مطالعه در چارچوب برنامه مطالعه علوم انسانی، سازماندهی در قالب تمام وقت مطالعه است. ... [+]

ارتباطات فرا یک میدان مطالعه مدرک لیسانس در چارچوب برنامه مطالعه علوم انسانی، سازماندهی در قالب تمام وقت مطالعه است.

پروفایل فارغ التحصیلان و اشتغال آینده نگر خود:

تواناییها و ظرفیتهای به دست آمده:

توانایی تجزیه و تحلیل پدیده های مختلف فرهنگی، به آنها را درک در یک بستر تاریخی و اجتماعی گسترده تر درک درستی از فرهنگ؛ فهم انسان و آگاهی از روابط متقابل انسانی

اشتغال دانش آموختگان:... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hradec Králové, Faculty of Education

چند رسانه ای طراحی گرافیک مدرک کارشناسی درست مطالعه در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، سازمان یافته در قالب تمام وقت مطالعه است. ... [+]

چند رسانه ای طراحی گرافیک یک میدان مطالعه مدرک لیسانس در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، سازمان یافته در قالب تمام وقت مطالعه است.

پروفایل فارغ التحصیلان و اشتغال آینده نگر خود: فارغ التحصیلان در گرافیک و چند رسانه ای در ایجاد طرح های گرافیکی، نقاشی، نقاشی و ارتباطات بصری به طور کلی آموزش داده شده است. آنها قادر به استفاده از هر تکنیک های سنتی گرافیکی است. فارغ التحصیلان می تواند به عنوان هنرمندان، طراحان، استادان و معلمان شاغل. آنها آماده برای تدریس در مدارس ابتدایی، مدارس متوسطه، آنها می توانند به عنوان سخنرانان تکنیک های چاپ سنتی کار می کنند، به عنوان معلم خصوصی در مراکز آموزشی، به عنوان همکاران در موزه فضای باز، استادان در رویدادهای مختلف آموزشی. فارغ التحصیلان همچنین می توانید هنرمندان و طراحان مستقل کار می کنند.... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hradec Králové, Faculty of Education

بازی یک آواز ساز و انفرادی با تمرکز بر آموزش و پرورش است یک میدان مطالعه مدرک لیسانس در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، تنها در ترکیب با درست مطالعه سازمان د ... [+]

بازی یک آواز ساز و انفرادی با تمرکز بر آموزش و پرورش یک میدان مطالعه مدرک لیسانس در چارچوب تخصصی برنامه مطالعه در تعلیم و تربیت، سازمان یافته در قالب دو موضوع مطالعات (تنها در ترکیب با درست مطالعه در دسترس "فرهنگ موسیقی با تمرکز بر آموزش و پرورش") در قالب تمام وقت است مطالعه.

پروفایل فارغ التحصیلان و اشتغال آینده نگر خود: فارغ التحصیلان دانش از تئوری ابتدایی و مهارت های عملی از نواختن این ساز انتخاب (پیانو، ارگ و ویولن) و یا آواز انفرادی به دست آورد. آنها همچنین دانش حرفه ای از تاریخ و مجموعه ای از انتخاب ابزار / آواز انفرادی به دست آورد. آنها برای مطالعه برنامه کارشناسی ارشد "پخش یک آواز ساز و انفرادی با تمرکز بر تدریس در مدارس هنری عمومی" آماده شده است. ... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
University of Hradec Králové
Faculty of Education
Náměstí Svobody 301
(building C)

Hradec Kralove, منطقه Hradec Králové, 50003 CZ