توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعاتی در Copenhagen University College of Engineering توسط پروژه هایی انجام می شود که بر اساس یافته های شرکت ها، گروه های پروژه متشکل از دانشجویان از میان بیش از 25 کشور و تعهد به یادگیری است. این موسسه 2300 دانشجو را شامل می شود، 400 نفر از دانشجویان خارج از کشور و 250 نفر از اعضای هیئت علمی است.

اولین تصور که شما وارد ساختمان بلند مسطح سالن بزرگ و منطقه غذاخوری است. معماری جالب با مربع های بسیاری است که دانش آموزان می توانند هر دو را به سواد شدن و مطالعه بپردازند.

در اطراف Copenhagen University College of Engineering آثار هنری وجود دارد و در موسسه یک جامعه فرهنگی برای دانش آموزان و کارکنان وجود دارد.

از آنجا که بسیاری از آسانسورها و درگاه های وسیع، آسان است در اطراف کالج دانشگاه، همچنین برای معلولین، در دسترس قرار گیرند.

Copenhagen University College of Engineering دارای مدرک لیسانس در مهندسی مکانیک، مهندسی تولید، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی فناوری اطلاعات و در نهایت مهندسی صادرات است. برخی از برنامه ها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این برنامه ها به مدت 3 سال ثابت می شود، از جمله دوره شش ماهه در یک شرکت دانمارکی یا خارجی. به غیر از این برنامه در مهندسی صادرات که طول می کشد 4/5 سال، همچنین شامل شش ماه دوره در یک شرکت دانمارکی یا خارجی است. کالج دانشگاهی دوره های کارشناسی ارشد را از طریق وزارت آموزش مداوم ارائه می دهد.

در نهایت، دانشگاه کالج دارای دوره پذیرش برای کسانی است که مایل به تحصیل در مهندسی هستند. این دوره مقدمه ای بر مهندسی است که با افرادی که تجربه عملی دارند هدف گرفته شده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Copenhagen University College of Engineering

آیا شما علاقه مند در الکترونیک دیجیتال، مخابرات، تلفن همراه، انتقال، ماهواره دیجیتالی، طراحی سیستم های ارتباطی، برنامه نویسی ... [+]

کارشناسی مهندسی الکترونیک و کامپیوتر

آیا شما علاقه مند در الکترونیک دیجیتال، مخابرات، تلفن همراه، انتقال، ماهواره دیجیتالی، طراحی سیستم های ارتباطی، برنامه نویسی، زیستی الکترونیک، سیستم های عمل، پردازش سیگنال و هر چیز دیگری است که با الکترونیک و رایانه انجام دهید؟

سپس شما ممکن است علاقه مند به کارشناسی الکترونیک و مهندسی کامپیوتر. این برنامه شروع می شود سپتامبر و فوریه. ... [-]

دانمارک Copenhagen
Copenhagen University College of Engineering

اگر شما علاقه مند در تعامل میان مردم، تولید، محیط زیست و اقتصاد، سپس مهندسی مکانیک می باشد ... [+]

برنامه کارشناسی مهندسی مکانیک - طراحی و نوآوری صنعتی

اگر شما علاقه مند در تعامل میان مردم، تولید، محیط زیست و اقتصاد، و سپس از مهندسی مکانیک - طراحی و نوآوری صنعتی برنامه کارشناسی است برای شما. این برنامه در سپتامبر شروع می شود.

با تحصیل در رشته مهندسی مکانیک - طراحی و نوآوری صنعتی، شما می توانید در حل مشکلات فنی و کلی از آینده در زمینه مهندسی مکانیک را در این رشته که همچنین دارای نظر گرفتن و احترام به محیط زیست، جامعه و اقتصاد است. . ... [-]

دانمارک Copenhagen
سپتامبر 2019
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Copenhagen University College of Engineering

این برنامه شامل یک کارآموزی اجباری شش ماه با یک شرکت که در دانمارک یا خارج از کشور. این برنامه شروع می شود سپتامبر و فوریه. ... [+]

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات

این برنامه شامل یک کارآموزی اجباری شش ماه با یک شرکت که در دانمارک یا خارج از کشور. این برنامه شروع می شود سپتامبر و فوریه.

در ترم 5 شما یک حوزه تخصصی با توجه به منافع و برنامه های کاری آینده خود را انتخاب کنید. تخصص شما از طریق کالای خود را از دروس اختیاری در ترم 5 شرکت میزبان برای کارآموزی خود را در ترم 6 و موضوع پروژه نهایی خود را در ترم 7 تعریف شده است،. ... [-]

دانمارک Copenhagen
سپتامبر 2019
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی