Copenhagen University College of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعاتی در Copenhagen University College of Engineering توسط پروژه هایی انجام می شود که بر اساس یافته های شرکت ها، گروه های پروژه متشکل از دانشجویان از میان بیش از 25 کشور و تعهد به یادگیری است. این موسسه 2300 دانشجو را شامل می شود، 400 نفر از دانشجویان خارج از کشور و 250 نفر از اعضای هیئت علمی است.

اولین تصور که شما وارد ساختمان بلند مسطح سالن بزرگ و منطقه غذاخوری است. معماری جالب با مربع های بسیاری است که دانش آموزان می توانند هر دو را به سواد شدن و مطالعه بپردازند.

در اطراف Copenhagen University College of Engineering آثار هنری وجود دارد و در موسسه یک جامعه فرهنگی برای دانش آموزان و کارکنان وجود دارد.

از آنجا که بسیاری از آسانسورها و درگاه های وسیع، آسان است در اطراف کالج دانشگاه، همچنین برای معلولین، در دسترس قرار گیرند.

Copenhagen University College of Engineering دارای مدرک لیسانس در مهندسی مکانیک، مهندسی تولید، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی فناوری اطلاعات و در نهایت مهندسی صادرات است. برخی از برنامه ها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این برنامه ها به مدت 3 سال ثابت می شود، از جمله دوره شش ماهه در یک شرکت دانمارکی یا خارجی. به غیر از این برنامه در مهندسی صادرات که طول می کشد 4/5 سال، همچنین شامل شش ماه دوره در یک شرکت دانمارکی یا خارجی است. کالج دانشگاهی دوره های کارشناسی ارشد را از طریق وزارت آموزش مداوم ارائه می دهد.

در نهایت، دانشگاه کالج دارای دوره پذیرش برای کسانی است که مایل به تحصیل در مهندسی هستند. این دوره مقدمه ای بر مهندسی است که با افرادی که تجربه عملی دارند هدف گرفته شده است.

مکان ها

کپنهاگ

Address
Copenhagen University College of Engineering
Lautrupvang 15

DK-2750 کپنهاگ, دانمارک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید