توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهره جامعه در مقیاس جهانی

برای تقریبا دو قرن DTU، دانشگاه فنی دانمارک، شده است به انجام چشم انداز HC اورستد-پدر الکترومغناطیس-که دانشگاه در سال 1829 تاسیس برای توسعه و ایجاد ارزش با استفاده از علوم طبیعی و علوم فنی به نفع جامعه اختصاص یافته است.

امروز، DTU به عنوان یکی از دانشگاه های فنی قبل از هر چیز در اروپا را داشت، همچنان به رکورد جدید در تعدادی از نشریات، و مصرانه افزایش و توسعه همکاری های ما با صنعت، و تکالیف انجام شده توسط مشاوره های علمی DTU است.

تعداد ثبت نام دانش آموزان بالاتر از همیشه است و برای سال یازدهم متوالی است، ما تعداد رکورد از برنامه های کاربردی از دانش آموزان که می خواهند به یک مدرک از دانشگاه نخبگان فنی با چشم انداز جهانی دریافت کرده اند.

بعد بین المللی از اهمیت حیاتی به DTU. در سال 2015، ما به دانش آموزان 600international به برنامه های کارشناسی ارشد ما استقبال بیش از نیمی از دانشجویان دکترا ما از خارج از کشور استخدام، و بیش از یک سوم از کارکنان علمی ما محققان مجرب از زمینه های بین المللی هستند. علاوه بر این، وسعت و شدت همکاری ما با دیگر دانشگاه فنی پیشرو در سراسر جهان همچنان به رشد.

DTU برنامه های مبادلات تحصیلی بین المللی با بیش از 200 دانشگاه در سراسر جهان، و همکاری پژوهشی نزدیک با شرکای خود در علاوه بر این لذت می برد به ساخت برنامه های تحقیقاتی و آموزشی با شمال اروپا پنج فناوری اتحاد، یورو دانشگاه فناوری اتحاد، KAIST در کره جنوبی، چین مرکز دانمارکی در پکن، رنسلر در ایالات متحده، و نانیانگ در سنگاپور.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Technical University of Denmark - DTU

برنامه کارشناسی (کارشناسی) مهندسی عمومی یک برنامه جدید کارشناسی بین المللی در DTU است. این برنامه به شما می دهد صلاحیت گسترده مهندسی، پایه و اساس علمی-فنی جامد، و مشخصات ... [+]

برنامه کارشناسی (کارشناسی) مهندسی عمومی یک برنامه جدید کارشناسی بین المللی در DTU است. این برنامه به شما می دهد صلاحیت گسترده مهندسی، پایه و اساس علمی-فنی جامد، و مشخصات بین المللی قوی است که شما آماده برای یک شغل به چالش کشیدن در بازار کار جهانی است. این برنامه برای اولین بار در سال 2016 ارائه شده است.

مشخصات بین المللی

این برنامه به شما می دهد صلاحیت گسترده مهندسی، پایه و اساس علمی-فنی جامد، و مشخصات بین المللی قوی است که شما آماده برای یک شغل به چالش کشیدن در بازار کار جهانی است.... [-]

دانمارک Lyngby
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Study at DTU – Raj from India

Study at DTU – Hugo from Spain

Study at DTU – Amy from Ireland

Study in Denmark - Wei Han from China (Environmental Engineering)