توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به آکادمی TRUEMAX خوش آمدید

3D CGI و انیمیشن یک ترکیب بین هنر و فن آوری که نیاز به تعادل خوب است. این است که هر دو در فیلم و بازی و صنعت و همچنین در تبلیغات و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می شود. از سال 1998 TRUEMAX آکادمی در حال حاضر و در آینده - در آموزش CGI 3D و انیمیشن در هر دو دوره های کوتاه مدت و همچنین آموزش و پرورش 3 ساله که هدف آن نیاز صنعت برای کارمندان به خوبی تحصیل تخصصی. آکادمی TRUEMAX از 3D CGI و انیمیشن در سال 1998 تاسیس شد و از آن پس توسعه داده است با کیفیت سطح بالا از برنامه های آموزش و پرورش و دوره ها.

ما دانش آموزان از سراسر جهان را بپذیرید. به منظور مطمئن است که در سطح حرفه ای از آموزش و پرورش را به عنوان بالا که ممکن است، ما با مدرسه فیلم ملی دانمارک همکاری، DADIU، EUCROMA و همچنین چند مدرسه و حرفه ای دیگر. آکادمی TRUEMAX نیز ارائه می دهد دوره های متعددی در گرافیک 3D و همچنین در طراحی و دوره های متناسب با نیازهای فردی است.

ما ارائه بهترین مدرسان و معلمان، متخصصان و انجمن گفتگوی تجارت خلاق، که - و باید - در خط مقدم توسعه است. استادان و مدرسان مهمان شامل برخی از بهترین هنرمندان جهان 3D و کارشناسان تولید شرکت های بین المللی مانند پیکسار، دریم، ILM، EA و شرکت والت دیزنی

برنامه های بلند مدت و دوره های کوتاه مدت

بر اساس در دانمارک، آکادمی TRUEMAX توسعه و ارائه می دهد برنامه های بلند مدت آموزش و دوره های کوتاه مدت در گرافیک کامپیوتری و انیمیشن 3D به منظور دیدار با خواسته های صنعت و دنیای کسب و کار برای کارکنان به درستی آموزش دیده، هر دو در حال حاضر و در آینده .

در همکاری با صنعت 3D

دوره ها و برنامه های منحصر به فرد در حال توسعه ثابت در همکاری نزدیک با کمیته آموزش و پرورش رسمی متشکل از نمایندگان جهان از تلویزیون، فیلم، بازی و توسعه کسب و کار می باشد.

برنامه ها و دوره های آموزشی ما به عنوان برخی از بهترین در اروپا شناخته شده است. به عنوان یک نتیجه از این، ما را در جذب بیشتر و بیشتر دانش آموزان بین المللی است. علاوه بر این، ما آموزش و پرورش ما نگه داشتن به روز با کمک از کمیته آموزشی ما و شبکه های حرفه ای گسترده ما در 3D-صنعت. همه از این نشان می دهد که هدف ما ارائه بهترین آموزش برای دانش آموزان ما.

TRUEMAX academys ماموریت و چشم انداز

به ترکیب و تعادل بین هنر و فن آوری، و به ارائه فرصت های شغلی برای دانش آموزان خلاق و هنری. برای حفظ و به طور مداوم توسعه همکاری نزدیک با کمیته آموزش. برای ادامه به جذب و استفاده از بهترین و حرفه ای بین المللی خلاق هنرمندان 3D به عنوان مدرس. برای تحقق جاه طلبی برای ایجاد گرافیک کامپیوتری 3D و انیمیشن با بالاترین کیفیت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: