University College of Northern Denmark

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج دانشگاه دانمارک شمالی (UCN) موسسه آموزش عالی دانمارک است که در زمینه های آموزش و پرورش، توسعه، تحقیقات کاربردی و نوآوری کار می کند. UCN در مراقبت های بهداشتی و سلامتی، مطالعات اجتماعی و آموزش، فن آوری و کسب و کار، آموزش و یادگیری مادام العمر فعال است. ما بیش از 10،000 دانش آموز در برنامه های کامل و بیش از 8،000 دانش آموز نیمه وقت در حال تحصیل و آموزش عالی و تحصیلی هستند. به عنوان یک نهاد منطقه ای، ما در بخش شمالی دانمارک خدمت می کنیم.

UCN ارتباطات طولانی با کسب و کار، صنعت، بخش دولتی و سازمان های حرفه ای دارد و تعهد ما به دانشگاه برجسته آموزش عالی دانمارک به این معنی است که از درایور ما برای اطمینان از این که فارغ التحصیلان ما اولین کارفرمایان هستند، بهره مند شوید.School

هر کاری که می خواهید انجام دهید - یا اگر هنوز مطمئن نیستید - ما همه چیز را برای افزایش فرصت های خود و کمک به شما در راه خود را به یک حرفه شاد و موفق آینده است.

از کسب و کار به Hospitality، فناوری اطلاعات و مدیریت ساخت و ساز، هر یک از برنامه های ما طراحی شده است برای توسعه مهارت های کارفرمایان به دنبال. ما بر مهارت های مدیریتی تمرکز تمرکز می کنیم، به این معنی که ما نه تنها به شما نظریه ها را آموزش می دهیم، بلکه همچنین اطمینان می دهیم که می دانید که چگونه از چرخه های واقعی در شرکت های واقعی استفاده کنید. UCN با برنامه های آموزشی تدریس می کند با افراد کسب و کار با تجربه همکاری می کند.
School - indoor

تجربه عملی در کسب و کار و یا صنعت، هنگامی که شما شروع به جستجوی شغل می کنید، یک مزیت واقعی را به شما می دهد. ما در رابطه با برنامه های کاری، روابط کاری و کارآموزی اجباری را ارائه می دهیم، به شما این فرصت را برای توسعه مهارت هایی که برای حرفه شما نیاز دارید، افزایش می دهیم و در نتیجه، کارآفرینی.

UCN برنامه های آموزشی حرفه ای را برای دانش آموزانی که نیاز سریع به حرفه حرفه ای دارند، ارائه می دهد. ما به اهدافمان از طریق روش آموزش مدرن ، امکانات آموزشی با کیفیت بالا و کارکنان و دانشجویان متعهد هستیم.

دربهای UCN به دانشجویان بین المللی دانمارکی و از سراسر جهان باز هستند. ما 19 برنامه را ارائه می دهیم که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.
Students

UCN برای شما و حرفه شما وجود دارد!

مکان ها

آلبورگ

Address
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 آلبورگ, دانمارک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید