VIA University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VIA University College بزرگترین و بین المللی ترین کالج دانشگاهی دانمارک است - همچنین به عنوان دانشگاه علوم کاربردی شناخته می شود - با 19،000 دانشجو که از این تعداد 3 ، 500 نفر دانشجوی بین المللی از سراسر جهان هستند.

تمرکز ما روی نوآوری و کارآفرینی این جایزه را به عنوان موسسه برتر کارآفرینی آموزش عالی دانمارک در سالهای 2014 ، 2018 و 2019 به ما اعطا کرده است.

ما ناحیه مرکزی دانمارک را در مجموع هشت مدرسه مدرن پوشش می دهیم که همه آنها یک محیط پویا و بین رشته ای هستند که در آن دانش آموزان در سراسر برنامه ها و دانشکده ها ملاقات می کنند.

VIA برنامه های متنوعی از زبان انگلیسی را در زمینه تجارت ، ساخت و ساز ، طراحی و مهندسی ارائه می دهد.

اعتباربخشی

VIA یک دارنده گواهی شده از یک منشور ERASMUS است. ما عضو انجمن اروپایی تضمین کیفیت در آموزش عالی (ENQA) هستیم و یک گواهی صلاحیت از جمهوری خلق چین داریم. VIA نیز تنها موسسه معتبر دانمارک توسط موسسه حقوقی تکنولوژیست های معماری (CIAT) است.

سبک متفاوت آموزش

رویکرد اسکاندیناوی به آموزش عالی، عمیقا ریشه در حرفه هایی دارد که ما فارغ التحصیلان آن را آموزش می دهیم.

دانش آموزان از آخرین نظریه ها و روش ها یاد می گیرند، در فعالیت های پژوهشی و نوآوری شرکت می کنند و از طریق تمرین های عملی به تجربه دست می یابند.

ما دانشجویان را تشویق می کنیم که با ایفای و دسترسی آسان به سخنرانان و کارکنان، ایده ها و مبادلات را تبادل کنند. ما کلاس های کوچک، آموزش مبتنی بر شبیه سازی و آموزش الکترونیکی ارائه می دهیم.

به خانه باز مجازی ما بپیوندید

دو بار در سال ، VIA University College تجربه خانه باز را برای شما به ارمغان می آورد ، از آنجا که ما شما را دعوت می کنیم تا به طور واقعی با دانشجویان ، کارمندان و موسسات خود ملاقات کنید.
در اینجا می توانید در مورد VIA ، برنامه های ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و هر گونه سؤالی را که ممکن است در مورد گزینه های تحصیل ، امور مالی یا زندگی در دانمارک بپرسید ، بپرسید.
بازدید از en. VIA .dk / مجازی-خانه بازمکان ها

هرنینگ

Address
VIA University College
Campus Herning
Birk Centerpark 5
DK-7400 Herning
Denmark

7400 هرنینگ, دانمارک

اسب

VIA University College - Campus Aarhus C

Address
VIA University College
Campus Horsens
Chr. M. Oestergaards Vej 4
DK-8700 Horsens
Denmark

8700 اسب, دانمارک
وب سایت
تلفن
+45 87 55 00 10

ارحوس

Address
VIA University College
Campus Aarhus C
Ceresbyen nr. 24
DK-8000 Aarhus C

8000 ارحوس, دانمارک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید