Baltic Humanitarian Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بشردوستانه بالتیک (BGI) یک موسسه آموزشی مدرن است که برنامه های کیفیت عالی آموزش عالی، تحصیلات تکمیلی و حرفه ای اضافی را اجرا می کند.

وضعیت موسسه توسط مجوز خدمات فدرال نظارت در آموزش و پرورش تایید شده است. حضور مجوز رسمی دولتی به موسسه اجازه می دهد فارغ التحصیلان با دیپلم دولتی را صادر کنند.

موسسه بشردوستانه بالتیک (BGI) یک موسسه آموزشی خصوصی است که طبق استانداردهای آموزش و پرورش دولتی متخصصین حرفه ای اول، فوق لیسانس، فوق لیسانس و آموزش عالی را آموزش می دهد.

دانشکده مؤسسه:

  • دانشکده اقتصاد و مدیریت؛
  • دانشکده حقوق؛
  • دانشکده روانشناسی؛
  • آموزش عالی دوم؛
  • دانشکده تربیت بدنی

وظیفه اصلی BGI تولید متخصصان رقابتی و حرفه ای است که دارای سطح بالایی از دانش عملی و علمی هستند. برای به حداکثر رساندن این هدف، این موسسه به نفع دانشجویانش بهبود می یابد.

موسسه BGI متخصصان را در زمینه هایی مانند اقتصاد، اداره دولتی و شهری، مدیریت می سازد.

این موسسه یک کارمند آموزش عالی و متخصصان عملی را استخدام می کند که امکان تضمین کیفیت بالای آموزش را فراهم می آورد.

در حال حاضر، موسسه علوم انسانی بالتیک در سنت پترزبورگ دارای یک مبنای مادی و فنی توسعه یافته است که اجازه می دهد تا همه مسائل آموزش و پرورش دانشجویان را در سطح مدرن حل کند، دارای کلاس های رایانه ای خاص و سایر کلاس های ویژه مجهز و همچنین کتابخانه ای است که در آن آخرین کتاب های درسی، نشریات علمی

بر اساس مؤسسه، هر ساله رقابت ها برگزار می شود و همچنین کنفرانس هایی که دانش آموزان می توانند دانش و مهارت های خود را توسعه و بهبود دهند. یکی دیگر از ویژگی های BGI، امکان آموزش پیش دانشگاهی و همچنین آموزش های اضافی است که شامل: دوره های آموزشی پیشرفته، آموزش، آمادگی برای USE، ویژگی های دوره های USE و USE. با تشکر از این ویژگی این موسسه آموزش عالی، یک متقاضی یا یک دانش آموز برای گذراندن یک امتحان دولتی بسیار راحت است و همچنین خود و نیروهای خود را در جهت انتخابی خود آزمایش کنید.

مؤسسه BGI به طور مداوم در حال توسعه، باز کردن تخصص های معتبر جدید است، که اجازه می دهد تا توسعه همکاری با شرکای غربی در سطح بالاتر. این اجازه می دهد فارغ التحصیلان BGI به خارج از کشور تمرین کنند و دیپلم بین المللی کسب کنند که به آنها اجازه می دهد در بازار کار تقاضا کنند.

آموزش در موسسه علوم انسانی بالتیک

در BGI فرم های زیر امکان پذیر هستند:

  • زمان روز
  • داخلی مکاتبات؛
  • بیرونی؛
  • امکان یادگیری برای برنامه درسی فردی.

با تشکر از این گونه اشکال مختلف تحصیلی در موسسه بشردوستانه بالتیک، هر کس می تواند یکی از بهترین ها را برای او انتخاب کند و همچنین در صورت لزوم مطالعات و کارهای خود را ترکیب کند.

دانش آموزانی که به زبان روسی صحبت نمی کنند، دوره مقدماتی یک ساله زبان روسی را قبل از ثبت نام برای دوره ها / برنامه ها دریافت خواهند کرد.

دانش آموزانی که به زبان روسی صحبت نمی کنند، قبل از ثبت نام در دوره ها / برنامه های آموزشی، یک دوره مقدماتی در زبان روسی ارائه خواهند شد.

مکان ها

سن پترزبورگ

Baltic Humanitarian Institute

Address
пр. Стачек, д. 72, лит.А ст.м. “Кировский завод” (рядом с метро)
198188 سن پترزبورگ, سانکت-پیتربورگ, روسیه
تلفن
+8 800 770 03 80

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید