Financial University under the Government of the Russian Federation

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مؤسسه آموزش عالی عالی "فدرال دولتی Financial University under the Government of the Russian Federation " یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی روسیه است که کارشناسان مالی، کارشناسان حقوق مالی، اقتصاددانان، کارشناسان فناوری اطلاعات، ریاضیدانان، جامعه شناسان و دانشمندان سیاسی آموزش دیده اند

دانشگاه در مسیر طولانی قرار گرفته است. این از یک موسسه و یک آکادمی آموزش و پرورش امور مالی و بانکی به یک مرکز تحقیق و آموزش عالی تبدیل شده است. امروزه شامل 14 دانشکده در مسکو و 6 دانشکده در شاخه های دانشگاه، 60 واحد آموزش، 3 واحد آموزشی دیگر، 10 واحد همکاری ارائه شده در همکاری با کارفرمایان و 86 واحد در شاخه های دانشگاه، 10 نهاد، از جمله موسسه مطالعات مکاتبات و آموزش باز، موسسه پروژه های توسعه، موسسه برنامه های کوتاه مدت، 4 موسسه ارائه برنامه های آموزش عالی، 3 موسسه تحقیقاتی، 3 موسسات عالی، 4 مرکز تحقیقاتی و آموزشی، 2 آزمایشگاه تحقیقاتی آموزشی و 2 آزمایشگاه آموزشی و 2 کالج 29 شعبه دانشگاه وجود دارد (شامل 14 شعبه که برنامه های آموزش عالی را ارائه می دهند، 4 شعبه که برنامه های آموزش عالی و برنامه های آموزش متوسطه را ارائه می دهند، و 11 شعبه که برنامه های آموزش متوسطه را ارائه می دهند).

دانشگاه مالی یکی از موسسات عالی آموزش عالی روسیه است. این برنامه دارای 12 برنامه کارشناسی با 28 تمرکز است؛ 11 برنامه کارشناسی ارشد با بیش از 50 غلظت؛ 9 برنامه آموزش متوسطه، 10 برنامه MBA و 108 برنامه آموزش پیشرفته و حرفه ای.

رقابت برای مکان های دانشجویی در دانشگاه نسبتا شدید است زیرا دانشگاه تضمین می کند که ارائه خدمات با کیفیت بالا و فارغ التحصیلان دانشگاه چشم انداز اشتغال خوب و فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی.

دانشگاه مالی طرح های آموزشی را براساس در دسترس بودن راه های مختلف یادگیری و روش های آموزش مداوم بهبود و بهبود می دهد. این سیستم شامل برنامه های آموزشی پس از دوره متوسطه، و همچنین برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و تخصصی است.

کیفیت ارائه شده توسط دانشگاه به طور گسترده به رسمیت شناخته شده است و با توجه به پرسنل واجد شرایط آموزش و پرورش واجد شرایط است. همانطور که در تاریخ 1 ژانویه 2016، 1،545 نفر از اعضای تدریس در مسکو وجود دارند که شامل 1،214 مدرس دانشگاه است. این تعداد شامل 340 دکترای علوم و 874 دارنده Ph.D. درجه. 815 نفر از اعضای هیات علمی دارای عناوین دانشگاهی (شامل 237 استاد، 560 اساتید و 18 دانشجوی ارشد پژوهشی) هستند.

فن آوری های جدید یادگیری

دانشگاه شروع به معرفی روش های یادگیری و روش های یادگیری مبتنی بر فرایند بولونیا در فرایند یادگیری به عنوان مدل های آموزشی مبتنی بر مدل (که باید جایگزین مدل های برنامه درسی خطی)، گروه های یادگیری تلفن همراه و یک سیستم آموزشی باشد. اساتید و کارشناسان بازدید کننده سخنرانی می کنند (شامل سخنرانی های انگلیسی به استادان دانشگاه های خارج از کشور). سیستم رتبه بندی دانش آموزان بهبود یافته است. تکنیک های تدریس جدید مورد استفاده قرار می گیرند (مطالعات موردی، بازی های تجاری، و استراتژی های مبتنی بر نقش بازی، وظایف حل مسئله، و غیره) کتاب الکترونیکی و کمک آموزشی، سی دی ها، برنامه های مبتنی بر فناوری چند رسانه ای (شرکت های آموزشی (یک برنامه در حسابداری، یک برنامه در بیمه))، کتابخانه های الکترونیکی در بخش های مختلف تشکیل می شوند، یک آزمایشگاه مجازی در وزارت مدیریت مالی عملیاتی است؛ فن آوری های تست کامپیوتر برای آزمایش استفاده می شود.

سیستم آموزش مبتنی بر ICT در حالت آموزش از راه دور برای آموزش دانشجویان برنامه های آموزشی پیشرفته استفاده می شود.

مبارزات انتخاباتی برای دانشجویان خارجی برای سال تحصیلی 2018/2019 آغاز شده است!

✔️ درخواست برای برنامه های کارشناسی لیسانس

✔️ درخواست برای برنامه های کارشناسی ارشد

✔️ درخواست برای برنامه های تحصیلات تکمیلی

مکان ها

مسکو

Address
125993, Moscow, Leningradsky Prospekt, 49
125993 مسکو, مسكوا, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید