Northern (Arctic) Federal University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Northern (Arctic) Federal University یک دانشگاه بلندپایه دانشگاهی است که دارای تمایز و نوآوری هایی است که نیازهای شمال و قطب شمال را برآورده می کند.

به عنوان یک موسسه آموزشی، ما تمرکز ویژه ای بر آموزش متخصصین رقابتی با کیفیت بالا در حوزه های انتخابی فعالیت ها می گذاریم. دانشگاه ما برنامه های گسترده و با کیفیت بالا از آموزش عالی، تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ارائه می دهد که هدف آن آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت است. به غیر از این ما به طور فعال در سازماندهی برنامه های آموزشی بین المللی بین المللی شرکت می کنیم که دانشجویان را قادر می سازد تا بر اساس الزامات فرآیند بولونیا به تحصیلات عالی تربیت شوند.

این دانشگاه به عنوان یکی از افتخارات جهانی در زمینه آموزش و پرورش در خارج از کشور، به دانشجویان و دانشآموزانش فرصت منحصر به فرد برای کسب تجربه در زمینه آموزش، تحصیل و پژوهش در خارج از کشور می دهد.

به نوبه خود، ما از دانشجویان بین المللی به شدت استقبال می کنیم که بینش ارزشمندی را برای فرهنگ ها و سنت های ما به ارمغان می آورند. جامعه بین المللی متنوع، NArFU یک مکان عالی برای گسترش و غنی کردن افق های شخصی و ایجاد دوستی از سراسر جهان است.

دانشگاهی که یک پلت فرم پژوهشی امیدوار کننده است، فرصت خوبی برای تبدیل شدن به یک «سازنده» شناخته شده فناوریها و نوآوریهای زندگی در منطقه قطب شمال از طریق گسترش گستره فعالیتهای پژوهشی و تقویت عملکرد پژوهشی در منطقه قطب شمال است. برای اطمینان از پیشرفت علمی NArFU در فعالیت های تحقیقاتی شامل افراد با کیفیت بالا و تکنولوژی های پیشرفته، همکاری مشترک با صنایع، بخش های عمومی و خصوصی، کسب و کار و دولت را توسعه می دهد.

از جمله چیزهای دیگر ، Northern (Arctic) Federal University اهمیت بین المللی مهم سیاسی دارد. ما نه تنها با موسسات مشابه همکاری می کنیم بلکه دیپلماسی را از طریق همکاری بین دانش آموزان، معلمان، جوامع کارمند و متخصصان توسعه می دهیم.

هدف ما این است که از طریق ابزار صلح آمیز و مطابق موافقت نامه های بین المللی موجود، موانع موجود در توسعه فکری قطب شمال را از بین ببریم.

مکان ها

آرخانگلسک

Address
Northern (Arctic) Federal University Severnaya Dvina Emb. 17
163002 آرخانگلسک, استان Arkhangelsk, روسیه