Spiru Haret University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خدمات دانشجویی / فعالیت: دانشکده سازماندهی کنفرانس، نمایشگاه ها، و رویدادهای فرهنگی بین المللی، که در آن دانش آموزان ممکن است حضور، مشارکت و نمایشگاه کار خود را.

هر سال دانشکده دعوت معماران خارجی مشهور، در حال ظهور معماران و طراحان رومانیایی برای سخنرانیهای عمومی و کنفرانس ها، و ترویج کار و تحقیق دانش آموزان با استفاده از نمایشگاه، برنامه های فرهنگی، ارائه و بحث و گفتگو با مقامات محلی، incestors و عموم مردم است.

دانش آموزان مبادله برنامه: داوطلب خدمت سربازی در برنامه تبادل دانشجو اراسموس، دانشکده فراهم می کند برای تحرک دانش آموزان برای یک یا دو ترم. خارج دانشگاه های همکار معتبر عبارتند از: ازمیر Ekonomi UNIVERSITESI، دانشگاه ساساری، موسسه کاوالا آتن، دانشگاه ارسطو، دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو د مورسیا.

تحقیقات دانشجویی: جلسات علمی هر دو در زمین و خارج از کشور، و همچنین طیف وسیعی از کارگاه های آموزشی یک هفته ای هر سال برگزار می شود، به عنوان بخشی از برنامه درسی: سناریوهای شهری، طراحی تجربی، تکنیک های مرمت در سایت، تحقیقات تاریخی. تاریخ عضویت فعالیت های تحقیقاتی و کارگاه شامل هر دو طرف محلی و بین المللی (i2a موسسه بین المللی معماری در مورکوت، سوئیس، شرکای اراسموس).

امکانات دانشجویی: محوطه دانشگاه با خوابگاه دانشجویی، رستوران، باشگاه، سالن ورزشی، سالن های استودیو، آزمایشگاه ها، کتابخانه تخصصی. دانش آموزان و معلمان باید دسترسی آزاد به کتابخانه ملی رومانیایی، و رایگان بر روی خط دسترسی به داده های بین المللی و باز، با امکان ورود به جوامع تحقیقاتی و انتشار کار خود را.

تنظیمات: دانشکده معماری، یک بنای معماری است، در هسته بسیار از شهر تاریخی بخارست واقع، یک پیاده روی 5 دقیقه ای از حمل و نقل عمومی متوقف می شود (اتوبوس، واگن برقی، تراموا و ایستگاه مترو). تئاتر ملی، تئاتر کمدی، اودئون تئاتر، مرکز ملی نظامی، موزه تاریخ ملی، Sutu قصر، سینماتک در مجاورت فوری آن هستند، providin برای دانش آموزان یک محیط فرهنگی غنی است.

مکان ها

بخارست

Spiru Haret University

Address
13 Ion Ghica Street, 3 Bucharest, Romania
بخارست, بخارست, رومانی
تلفن
+40 244 525 014

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید