Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SLIIT یکی از موسسات عالی آموزش عالی است که توسط کمیته تسهیالت دانشگاهی - سری لانکا، متشکل از سیستم دانشگاهی کشور است. برنامه های آکادمیک ما برای مدارک تحصیلی و دیپلم کارشناسی ارشد در رشته های رایانه، تجارت و مهندسی تامین می شود. ما افتخار می کنیم که SLIIT فارغ التحصیلان با کیفیت بالا را با سطوح استثنایی قابلیت های استخدام تولید می کند. در سال 2008، موسسه به عنوان عضو انجمن دانشگاه های مشترک المنافع انگلستان و در سال 2013 به عنوان عضو انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU) پذیرفته شد. برنامه تحصیلات لیسانس لیسانس در SLIIT ارائه می دهد بسیاری از Pathways آکادمیک. دانش آموزان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی همچنین می توانند مدارک دیگری مانند دیپلم و دیپلم های پیشرفته که برای برآورده ساختن نیازهای صنعت طراحی شده اند، کسب کنند. اگر چه اکثر دانش آموزان ما مدارک خود را در SLIIT تکمیل می کنند، کسانی که مایل به انجام این کار هستند، می توانند پس از اتمام تحصیلات دو یا دو و نیم ساله به یکی از SLIIT های دانشگاه های همسایه خارج از کشور از یکی از شریک ما دانشگاههای استرالیا، انگلستان، ایالات متحده و کانادا. ما تاکید زیادی بر کیفیت آموزش و پرورش ما می گذاریم. علاوه بر استخدام و حفظ کارکنان مجرب و متخصص با تجربه، ما به طور مداوم محیط یادگیری تدریسی و بهبود برنامه های درسی را برای اطمینان از استانداردهای بالای برنامه های دانشگاهی خود افزایش می دهیم. ما همچنین تعدادی از برنامه های طراحی شده برای توسعه مهارت های نرم افزاری دانش آموزانمان را ارائه می دهیم و برنامه های حرفه ای توسعه حرفه ای را با همکاری مایکروسافت، آی بی ام و CISCO ارائه می دهیم. ثبت نام موسسه به طور پیوسته افزایش یافته است و در حال حاضر، SLIIT بیش از 7000 دانش آموز را تحت برنامه های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود دارد. در میان دانش آموزان ما، ما دانشجویان دیگر کشورهای منطقه آسیا و آفریقا هستیم. این امر تجربه فرهنگی تحصیل در SLIIT را غنی تر کرده است.

دفتر بین المللی در SLIIT اهمیت یک جهان به طور فزاینده ای متصل است. به همین ترتیب، ما دیدگاه های بین المللی را به جامعه SLIIT با "بین المللی سازی" برای بالا بردن آگاهی جهانی و ایجاد محیطی می کنیم که بین المللی در تدریس، تحقیق و توسعه است. در راستای بینالمللی شدن، میزبان پیشرفتها در حال استفاده است. بازدید از محققان، همکاری های بین المللی، تخصص های بین المللی هیات علمی، تحقیق و ثبت نام دانشجویان بین المللی، قرار گرفتن در معرض دانش در مورد و از نقاط مختلف جهان، آماده سازی ارتباط و کار با افراد دیگر فرهنگ ها و کشورها، برخی از این پیشرفت ها است. ما از مشارکت با بسیاری از دانشگاه های برجسته در سراسر جهان لذت می بریم و فرصت هایی برای دانش آموزان فراهم می آوریم تا دسترسی معنی دار به شیوه های تجاری و شبکه های دیگر کشورها فراهم شود. علاوه بر این، فارغ التحصیلان SLIIT را با مخاطبین مادام العمر ترک می کنند، از مسئولیت های تجاری به جامعه و جامعه، و شناخت و درک متنوع چند فرهنگی جهان کسب و کار امروز است. روابط ما با شرکت های برجسته جهانی، مسیر حرفه ای فارغ التحصیلان ما را افزایش می دهد. شبکه فارغ التحصیلان و دوستان ما قوی و پر جنب و جوش است و هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی رو به رشد است. دانش آموزان از کشورهای منطقه SAARC و دیگر نقاط، به ویژگی های بین المللی کلاس درس SLIIT اضافه می شوند. دانش آموزان بین المللی می توانند تحصیلات خود را دور از کشور خودشان، هر دو به چالش کشیدن و پاداش دهند. در SLIIT، ما دانش آموزان بین المللی را با فرصت هایی برای افزایش دانش، غوطه ور در یک محیط بین فرهنگی هیجان انگیز فراهم می کنیم. مأموریت ما این است که ماموریت ما تامین افراد استثنایی برای نقش رهبری در اقتصاد جهانی است. برنامه های درسی و برنامه های ما، دانشکده ها و دانشجویان همه برای ارائه دیدگاه جهانی انتخاب شده اند.

SLIIT مدرک فوق لیسانس است که توسط کمیته تسهیالت دانشگاهی تحت قانون دانشگاه ها تأیید شده است. این موسسه همچنین عضو انجمن دانشگاه های مشترک المنافع و انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU) است. ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر، تجارت و مهندسی ارائه می دهیم . برای دستیابی به این اهداف، SLIIT برنامه های مطالعاتی را انجام می دهد که به BSc، BEng و BBA Degrees، BSc و BBA افتخارات ویژه، دیپلم های تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی ارشد و چندین برنامه حرفه ای توسعه حرفه ای در زمینه های فناوری اطلاعات، مدیریت بازرگانی و مهندسی می پردازد. مرکز تحقیقات SLIIT برای ایجاد و ترویج تحقیق در میان کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایجاد شده است. SLIIT همچنین یک بخش خدمات مهندسی نرم افزار را برای انجام خدمات نرم افزاری و مشاوره و انکوباتور تکنولوژی سری لانکا برای انجام تحقیقات و توسعه، تاسیس کرده است. برنامه های دوره ای موسسه به گونه ای طراحی شده است که یک دانش آموز می تواند دیپلم وابسته، دیپلم و دیپلم پیشرفته / لیسانس را دریافت کند در حالیکه در حال تحصیل در مقطع فوق لیسانس فوق لیسانس / BBA / BEng است. دانش آموزان همچنین می توانند Pathways جایگزین را برای فارغ التحصیلی از یک شریک دانشگاه SLIIT پس از موفقیت آمیز بودن دیپلم انتخاب کنند. کاندیدانی که از این برنامه ها در سطوح مختلف اشتغال یا از هر دلیلی خارج می شوند، می توانند برنامه های مربوطه را در سطح مناسب برای فارغ التحصیلی نهایی به هم متصل کنند. فارغ التحصیلان ما با توجه به استانداردهای بالا حفظ می شوند. SLIIT یک محیط آموزشی و تحقیقاتی با منابع بهینه برای دانش آموزان ایجاد کرده است. SLIIT در حال تشویق دانشجویان به نوآوری و متعهد به پیشرفت عالی است، با هدف تولید فارغ التحصیلان با مهارت های تحلیلی، حل مسئله و ارتباطات قوی.

اهداف SLIIT موارد ذیل را برجسته می کنند: آموزش و پرورش

مکان ها

مالاب

Sri Lanka Institute Of Information Technology

تلفن
+94 72 274 9146

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید