DigiPen - Institute of Technology Singapore

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه فناوری DigiPen به عنوان اولین کالج جهان برای ارائه برنامه تحصیلات تکمیلی به توسعه بازی اختصاص یافته و برای دانش آموزان حرفه ای در صنایع رسانه های تعاملی دیجیتال، بلندترین انتخاب است.

ماهیت عملکرد مبتنی بر صنعت استانداردهای بالا را تعیین کرده و رقابت شدیدی را برای دانشجویان وارد بازار کار کرده است. برای موفقیت، باید تجربیات تعاملی منحصر به فرد و جذاب را برای مخاطبان امروز ارائه دهیم. این نوع از نوآوری های تکنولوژیکی واقعی تنها می تواند توسط کسانی که دارای درک عمیق و اساسی از ارتباط پیچیده بین کاربر و تجربه هستند به دست آورد.

DIGIPEN INSTITUTE TECHNOLOGY SINGAPORE

سنگاپور در حال حاضر به اولین پردۀ بین المللی DigiPen می رود. دانشگاه سنگاپور با دعوت دولت سنگاپور به عنوان بخشی از ابتکار کشور برای ساختن این جزیره به یک مرکز آموزشی با چشم انداز تبدیل آن به "مدرسه جهانی" تاسیس شد. حضور DigiPen نیز به دیدگاه دولت سنگاپور در تبدیل این جزیره به "استودیوی جهانی دیجیتال" کمک خواهد کرد.

DIGIPEN: گذشته، در حال حاضر، و آینده است

DigiPen در آمریکای شمالی در سال 1988 تاسیس شد و همچنان یک رهبر در زمینه آموزش بازی و فراتر از آن است. برنامه های تحصیلات عالی دانشگاهی که توسط یک استاد دانشگاه جهانی آموزش داده می شود، برنامه درسی جامع موسسه بسیار فراتر از فقط آموزش دانش آموزان در مورد استفاده از نرم افزار تولید هنر یا زبان های برنامه نویسی خاص است. از طریق کارآموزی، پروژه های مبتنی بر تیم و فرصت های آموزشی، دانش آموزان DigiPen مستقیما تجربه ی لازم برای تبدیل شدن به یک عضو موفق و ارزشمند از جامعه رسانه های تعاملی را تجربه می کنند. درباره تاریخ DigiPen بیشتر بدانید.

آکادمیک

اطلاعات کلی

  • برنامه های دوره ای DigiPen همه در محل و به صورت شخصی ارائه می شود تا دانش آموزان را به سطح مطلوب آموزش، پشتیبانی و همکاری
  • هر برنامه تحصیلی دارای یک کمیته مشورتی است که شامل اعضای هیئت علمی، کارکنان و متخصصان صنعت می شود که سالانه برنامه درسی را برای بررسی دقیق و محتوای مربوطه مرور می کنند
  • کلاس ها بر اساس ترم ارائه می شوند
  • دانش آموزان جدید یک بار در پاییز ثبت نام می کنند

مکان ها

سنگاپور

Address
PIXEL Building, 10 Central Exchange Green,
138649 سنگاپور, سنگاپور