Embry-Riddle Aeronautical University Asia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گسترش سنت تعالی این همه در سال 1925 با ایجاد Embry- ریدل شرکت در فرودگاه Lunken در سین سیناتی، اوهایو آغاز شده است. سپس، در بهار سال بعد، این شرکت باز مدرسه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی. چه به عنوان یک طرح ساده برای آموزش خلبانان هواپیمایی به یک دانشگاه مورد اعتماد در سال 1970 تکامل یافته آغاز شد. امروز، Embry- ریدل در سراسر جهان پردیس یک سیستم جهانی به رسمیت شناخته یادگیری است که اهرم آنلاین و آموزش چهره به چهره و شبکه ای از امکانات آموزش و پرورش طراحی شده برای پشتیبانی و پیشرفت دانش آموز در ایالات متحده، در سراسر جهان و در حال حاضر در سنگاپور.

دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی ارائه می دهد برنامه های مدرک از طریق مشارکت در سنگاپور. در ارتباط با آکادمی هواپیمایی سنگاپور (SAA) Embry- ریدل ارائه می دهد پاره وقت، برنامه های تحصیلات تکمیلی تحویل مخلوط به طور خاص برای کار حرفه ای. جدیدترین همکاری ما با ERC موسسه را قادر می سازد Embry- ریدل به ارائه پاره وقت و تمام وقت مدرک کارشناسی به دانش آموزان به دنبال کسب مدرک لیسانس خود را در هر دو در حالی که کار و یا قبل از ورود به نیروی کار است. همکاری با ERC موسسه همچنین Embry- ریدل فعال را به دانشجویان بین المللی از منطقه اطراف آن به سنگاپور برای کسب مدرک.

حمایت شده توسط اعتبار دانشگاه حمل و نقل هوایی Embry- ریدل، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه جهان و متخصص در حمل و نقل هوایی و هوا فضا، مشارکت ما در سنگاپور دانش آموزان با آموزش و پرورش همان کیفیت شما را در یکی از دانشگاه های ما در خارج از کشور از ارائه.

بیانیه Embry- ریدل آسیا ماموریت:

"به گسترش فرصت Embry- ریدل دانشگاه حمل و نقل هوایی برای ارائه آموزش عالی و پژوهش در هوانوردی و هوافضا در کشور کلیدی منطقه آسیا و اقیانوسیه"

حرفه ای خود را فراتر از آرمان های خود را فارغ التحصیلان Embry- ریدل می توان در سراسر جهان پیدا شده است، مشغول به کار در یک طیف گسترده ای از نقش جمله مدیران اجرائی و سر شرکت، خلبانان، مدیران هواپیمایی، مدیران فرودگاه، مهندسان تعمیر و نگهداری، مقامات نظارتی و کسانی که کار در فروش هواپیما و اجاره فقط به نام چند . و از طریق آن تمام آنها درست به ریشه های Embry- ریدل خود مانده اند.

این دانشجویان اختصاص داده شده در مورد حرفه خود مشتاق و همیشه مشتاق به اطلاع دانشجویان فعلی به هیچ وجه آنها را می-شرکت در درخواست / جلسه پاسخ و یا مصاحبه ها، به اشتراک گذاشتن تجربه دنیای واقعی خود را با شما، دعوت شما را به شرکت در پژوهش و اطلاع رسانی به شما از می شدن خواسته بودن از کارفرمایان پرسید.

Embry- ریدل آسیا روابط کاری نزدیک با تعداد زیادی از شرکت هوانوردی و هوافضا عامل در سنگاپور و آسیای جنوب شرقی، به ویژه پرات و ویتنی، ایالات شرکت فن آوری های، خطوط هوایی بین المللی سنگاپور، Singapore خطوط هوایی بین المللی حمل بار، فن آوری های سنگاپور مهندسی و خطوط هوایی مالزی تاسیس شده است . ما هیجان زده به شما آماده شدن برای مشاغل با چنین شرکت های پیشرو و اهرم مشارکت های ما در این روند هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Bachelor of Science in Aeronautics

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 5  July 2019 سنگاپور Singapore + {تعداد} بیشتر

[+]

این بدان معناست که شما می توانید هر چیزی از یک دانشمند به یک تکنسین به یک مهندس یا خلبان.

دانشجویان بین المللی باید مهاجرت و بازرسی سازمان (ICA) پرسش و پاسخ وب سایت سنگاپور برای کسب اطلاعات در صدور ویزای ویزای دانشجویی / دانش آموز مراجعه کنید. تمام نیازهای پاس دانش آموز خواهد شد با دانش آموزان به اشتراک گذاشته زمانی که یک تصمیم پذیرش است و توسط دانشگاه ساخته شده است. رسمی نسخه / گواهی اسناد ذکر شده در بالا باید به دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی، دفتر مدیریت ثبت نام، 75 بوکیت تیماه جاده، # 02-01 بون Siew ساختمان، سنگاپور 229833 فرستاده خواهد شد. روش دیگر، دانش آموزان ممکن است یک قرار ملاقات را به اسناد اصلی در به طوری که یک کپی رسمی می تواند به صورت است.... [-]


Bachelor of Science in Aeronautics - Engineering Fundamentals Track

Campus تمام وقت January 2019 سنگاپور Singapore

[+]

مهندسی هوافضا مهندسی عمران مهندسی رایانه علوم کامپیوتر مهندسی الکترونیک کسب اعتبار قابل انتقال برای یک دوره است که معادل ENGL 123 (انگلیسی ترکیب) در یک موسسه دانشگاهی معتبر. [-]

Bachelor of Science in Aviation Business Administration

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 5  January 2019 سنگاپور Singapore + {تعداد} بیشتر

در صنعت حمل و نقل هوایی، شما می توانید کار خود را در بسیاری از جهات است. [+]

بررسی اجمالی

صنعت هوانوردی سنگاپور پررونق است، و شما می توانید بخشی از آن را. بنابراین، دقیقا چه صنعت هوانوردی است. در واقع، شرکت های درگیر در حمل و نقل هوایی - می توان آن را به عنوان طراحی، توسعه، تولید، بهره برداری، تعمیر و نگهداری و استفاده از هواپیماهای خلاصه. در صنعت حمل و نقل هوایی، شما می توانید کار خود را در بسیاری از جهات است.

کار در بخش کسب و کار در این زمینه، شما می تواند یک فرودگاه یا هواپیمایی بدهید، یک فروشنده هواپیما، نماینده خدمات مشتری هواپیمایی و یا دیگر نقش چالش برانگیز است که نیاز به یک دانش ترکیبی از تیزهوشی و حمل و نقل هوایی. ... [-]


تماس

آدرس Embry-Riddle Aeronautical University Asia Campus 75 Bukit Timah Road #02-01/02 Boon Siew Building Singapore 229833
Singapore, سنگاپور
تلفن undefined