University of Dance and Circus, DOCH

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کنجکاوی ما باعث تغییر جهان میشود. انتظارات و اشتیاق چشم انداز ما را در پیش رو داریم پیش نیاز تمام کار هنری و تحقیق این آرزوی فراتر از آن چیزی است که قبلا شناخته شده است. رفتن به DOCH باید یک تجربه چالش برانگیز، DOCH ، تحریک کننده، گاهی اوقات خسته کننده، اغلب سرگرم کننده در یک محیط مراقبتی باشد که در آن همه چیز امکان پذیر است و مرزهای جدید باز می شود. DOCH یک اتاق استاتیک نیست، اما هرج و مرج به خوبی سازمان یافته در جنبش پیوسته، با نوع تحقیق مورد نیاز کنجکاوی مورد نیاز برای ایجاد جایگاه و واقعیت بهتر در جهان به چیزی شبیه به رویاهای ما است.

DOCH تنها موسسه آموزشی خود را برای رقص و سیرک در نظام آموزش عالی سوئد است. این نهاد معتبر مسئولیت آموزش و پرورش یک دانشجوی در حال گسترش در زمینه های مختلفی از سیرک و رقص را دارد: رقص، رقص، رقص و رقص. DOCH همچنین جای کسانی است که در حال حاضر در حرفه هستند و می خواهند شایستگی خود را گسترش دهند و آموزش های پژوهشی هنرمندان را ارائه می دهیم. این یک محیط پویا و خلاقانه است که در آن هنر و تحقیقات با دست به دست می آیند. در DOCH سنت با نوآوری و آزمایش چالش برانگیز است. این مکان ملاقات برای هنر، آموزش و پرورش، و علم، مفاهیم نظری قدیمی و جدید است. سنت های محبوب معنای جدیدی به دست می آورند و حرفه های جدید هنری پیشرفت می کنند تا ایده های ما درباره آنچه که شناخته می شود تغییر کند.

هر دوره یا برنامه دارای پیش نیازهای خاص خود است. این ممکن است شامل دیپلم از مطالعات قبلی باشد. هر دانش آموزی که اعمال می کند، حق دارد امتیازات خود را ارزیابی کند تا ببیند آیا شایستگی های غیررسمی (مطالعات غیر دانشگاهی، تجربه کاری) معادل شایستگی های رسمی مورد نیاز برای ورود و یا به عنوان یک درجه است. تست های پذیرش برای مدرسه جامع هستند و با هر برنامه یا دوره متفاوت است. تمام تحصیلات برای دانشجویان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، رایگان است.

ما برای حال حاضر آموزش نیست، اما برای آینده. دانش آموزان ما و چشم انداز های آنها جهان را حرکت می دهد!

مکان ها

استکهلم

Address
University of Dance and Circus
Brinellvägen 58

102 51 استکهلم, استان استکهلم, سوئد

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید