Karlstad University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Karlstad University - تغییر آینده!


به عنوان یکی از جوانترین دانشگاه های سوئد، ما امیدواریم که در ایجاد چالش های ناشناخته و کشف ناشناخته ها، ماجراجویانه تر باشد.

جاه طلبی ما کمک به توسعه دانش در سطوح بین المللی، منطقه ای و فردی است. با تشکر از افتخار ما، خلاقیت و چند رشته ای، ما در حال حاضر سطح قابل توجهی از پیشرفت تحصیلی را به دست آورده ایم. تمام آموزش و تحقیقات ما بر اساس یک گفتگوی نزدیک با شرکت های خصوصی و سازمان های عمومی استوار است. نه تنها ما می توانیم یکی از الهام ترین محیط های دانشگاه در کشور را ارائه دهیم.

خورشید نماد دانشگاه است. خورشید نور را فراهم می کند و زندگی، گرما و انرژی را نشان می دهد، همانند Karlstad University ، با روشنگری و رشد همراه است.

هدف اصلی Karlstad University ارائه برنامه های گسترده و چند رشته ای برای دانش آموزان در سوئد و بازدید از دانشجویان خارج از کشور در حال توسعه مناطق محکم تحقیق است.

این دانشگاه در یک محوطه دانشگاهی قرار دارد که محیط مدرن و محرک را ارائه می دهد. کتابخانه الهام بخش معماری در قلب محوطه دانشگاه قرار دارد و محیط تحصیلی بسیار بالایی را برای حدود 12،500 دانش آموز فراهم می کند. در سال 2009، یک ساختمان جدید هیجان انگیز، Vänern افتتاح شد که نشان دهنده جاه طلبی های ما برای تحصیلات و تحقیقات است. این دانشگاه همچنین دارای یک محوطه دانشگاهی در اروکا، حدود 90 کیلومتر از کارلستاد است، جایی که دانشکده موسیقی آنگسوند با 300 دانشجو در آن قرار دارد.

مکان ها

کارلستاد

Address
Universitetsgatan 2

SE-651 88 کارلستاد, شهرستان وارلند, سوئد

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید