توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Karlstad University - تغییر آینده!


به عنوان یکی از جوانترین دانشگاه های سوئد، ما امیدواریم که در ایجاد چالش های ناشناخته و کشف ناشناخته ها، ماجراجویانه تر باشد.

جاه طلبی ما کمک به توسعه دانش در سطوح بین المللی، منطقه ای و فردی است. با تشکر از افتخار ما، خلاقیت و چند رشته ای، ما در حال حاضر سطح قابل توجهی از پیشرفت تحصیلی را به دست آورده ایم. تمام آموزش و تحقیقات ما بر اساس یک گفتگوی نزدیک با شرکت های خصوصی و سازمان های عمومی استوار است. نه تنها ما می توانیم یکی از الهام ترین محیط های دانشگاه در کشور را ارائه دهیم.

خورشید نماد دانشگاه است. خورشید نور را فراهم می کند و زندگی، گرما و انرژی را نشان می دهد، همانند Karlstad University ، با روشنگری و رشد همراه است.

هدف اصلی Karlstad University ارائه برنامه های گسترده و چند رشته ای برای دانش آموزان در سوئد و بازدید از دانشجویان خارج از کشور در حال توسعه مناطق محکم تحقیق است.

این دانشگاه در یک محوطه دانشگاهی قرار دارد که محیط مدرن و محرک را ارائه می دهد. کتابخانه الهام بخش معماری در قلب محوطه دانشگاه قرار دارد و محیط تحصیلی بسیار بالایی را برای حدود 12،500 دانش آموز فراهم می کند. در سال 2009، یک ساختمان جدید هیجان انگیز، Vänern افتتاح شد که نشان دهنده جاه طلبی های ما برای تحصیلات و تحقیقات است. این دانشگاه همچنین دارای یک محوطه دانشگاهی در اروکا، حدود 90 کیلومتر از کارلستاد است، جایی که دانشکده موسیقی آنگسوند با 300 دانشجو در آن قرار دارد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Karlstad University

دانش آموزان در این برنامه توسعه مهارت به انجام طیف گسترده ای از وظایف، مانند تطبیق و خرید سیستم های سازمانی ... [+]

لیسانس IT طراحی: گسترده برنامه پایه

دانش آموزان در این برنامه توسعه مهارت به انجام طیف گسترده ای از وظایف، مانند تطبیق و خرید سیستم های سازمانی و توسعه برنامه های پیشرفته را با توجه به یک صنعت در حال رشد. بیشتر کسب و کار امروز استفاده از نوعی IT-سیستم های. برنامه، توسعه و یکپارچه سازی این، اغلب پیچیده، سیستم به کمک یک متخصص در IT-طراحی. برنامه های طراحی IT ارائه فرصت مطالعه قابل انعطاف است. این برنامه ارائه می دهد یک پایگاه گسترده ای برنامه ای را برای همه دانش آموزان قبل از آنها یکی از سه رشته را انتخاب کنید: سیستم های سازمانی و اقتصاد، نرم افزار طراحی سیستم های اطلاعاتی و یا طراحی. اگر شما مسیر پایه برنامه گسترده را انتخاب کنید، شما می توانید منطقه شما تخصص بعد را انتخاب کنید. هدف از این برنامه این است که برای پلت فرم و دانش مفید در این زمینه می IT و اشتغال است که هر دو تحریک کننده و چالش برانگیز است.برنامه IT-طراحی ارائه می دهد فرصت های بزرگ برای برقراری ارتباط با کسب و کارهای محلی. آن را برای آینده در صنعت فناوری اطلاعات آماده می شود. ... [-]

سوئد Karlstad
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی