Malmö University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید


Malmö University تلاش می کند بخشی از جامعه در هر سطح باشد. این که آیا این منطقه ای، ملی یا جهانی است، تمرکز آن این است که جهان را به جای بهتر و عادلانه تر بکشاند.

ما مأموریت هستیم که یک مرکز فعال برای تحقیق، آموزش و نوآوری باشد. تحقیق ما اغلب چند رشته ای است و در همکاری با شرکای خارج از دانشگاه دنبال می شود.

چرا Malmö University را انتخاب می کنید؟

Malmö University ...

مبتنی بر همکاری

ارائه می دهد آموزش و پرورش با کیفیت بالا که در آن معلمان و دانش آموزان با یکدیگر همکاری می کنند، و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به عنوان مهمترین مشارکت کنندگان در فرایند یادگیری می باشند.

کارآفرینی

یک محیط یادگیری کارآفرینانه و نوآورانه را ارتقا می بخشد که تحت تأثیر آموزش و پژوهش در Malmö University .

چند رشته ای

دارای برنامه های چند رشته ای است که در آن دانش آموزان از دانشکده های مختلف یاد می گیرند که در بازار کار فزاینده ای شغلی بسیار مهم هستند.

گوناگون، متنوع

کلاس های واقعا بین المللی که در آن حدود یک سوم دانش آموزان دارای زمینه بین المللی هستند - برای دانشجویانی که به دنبال یک حرفه ای جهانی هستند ارزشمند هستند.

بزرگ، اما نه خیلی بزرگ!

نهمین بزرگترین موسسه آموزشی در سوئد با 24000 دانش آموز.

جهانی

دانش آموزان فرصت تحصیل در خارج از کشور دارند ما توافقنامه هایی با حدود 250 دانشگاه در سراسر جهان داریم.

راحت

Kastrup فرودگاه بین المللی کپنهاگ (دانمارک) تنها 20 دقیقه با قطار و شهر کپنهاگ 30 دقیقه فاصله دارد. لینک های شبکه از اینجا می تواند شما را با قطار در سراسر اروپا و با هواپیما، در هر نقطه از جهان!

Malmo University

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bachelor in European Studies

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

[+]

مطالعات اروپایی: دیدگاه های تاریخی و نهادی در مورد اتحادیه اروپا، 15 اعتبار (ES120L) [-]

Bachelor in Human Rights

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

[+]

این برنامه شامل شش ترم تحصیلی است و منجر به مدرک لیسانس حقوق بشر می شود.

[-]

Bachelor in Interaction Design

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

[+]

طراحی تعامل در دانشگاه مالمو

[-]

Bachelor in International Relations

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

[+]

در ترم آخر، ما بر تحلیل چالش های معاصر در سیاست جهانی در رابطه با مطالعات پیشرفته تر روش شناسی و فلسفه علم تمرکز می کنیم. توجه ویژه به روند تحقیق و طراحی و تکمیل یک پروژه تحقیقاتی است.

[-]

Bachelor in Peace and Conflict Studies

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

[+]

بعدا شما بر نقش تأثیرات مانند رسانه ها و جهانی شدن در شروع و توسعه جنگ در زمان ما تمرکز می کنید.

[-]

لیسانس در مهاجرت بین المللی و روابط قومی

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

مهاجرت و اثرات آن در یک سطح جهانی به یکی از بنیادی ترین مسائل مربوط به جوامع جهان تبدیل شده است. دولت ها، شرکت ها، سیاستمداران و افراد در سراسر جهان تلاش می کنند تا امکانات و نگرانی های افزایش تحرک در مقیاس جهانی را درک کنند. مهاجرت بین المللی و روابط قومی در دانشگاه مالمو این مسائل را مورد توجه قرار می دهد. [+]

مهاجرت و اثرات آن در یک سطح جهانی به یکی از بنیادی ترین مسائل مربوط به جوامع جهان تبدیل شده است. دولت ها، شرکت ها، سیاستمداران و افراد در سراسر جهان تلاش می کنند تا امکانات و نگرانی های افزایش تحرک در مقیاس جهانی را درک کنند. مهاجرت بین المللی و روابط قومی در دانشگاه مالمو این مسائل را مورد توجه قرار می دهد.

پناهندگان از مناطق جنگ زده جهان، افرادی که به دنبال یافتن شغل و زندگی مناسب و معقول دور از کشورشان هستند، مدیران شرکت های چند ملیتی؛ آنها همه بخشی از جنبش های مهاجرتی هستند. این برنامه تاثیر مهاجرت در سطح جهانی و ملی، شکل گیری جوامع قومی، گروه های مذهبی، خانواده ها، افراد را بررسی می کند تا ببینند چگونه سیاست ها می توانند ادغام را تسهیل کنند و مانع جدایی و نژادپرستی در جوامع در سراسر جهان شوند. همچنین در مورد مسائل اساسی مربوط به مفاهیم مانند فرهنگ و قومیت صحبت می کند.... [-]


کارشناسی در دوره های زبان انگلیسی

Campus تمام وقت August 2019 سوئد Malmö

برنامه مطالعات انگلیسی شامل مطالعه علمی ادبیات و زبان شناسی است و در نهایت منجر به تخصص در یکی از این رشته ها می شود. از طریق تحقیق و تفکر انتقادی در مورد متن های بسیاری از دوره ها و ژانرها، شما یاد خواهید گرفت که به وضوح و با اعتماد به نفس خود، بیان و دفاع از ایده های خود را بیاموزید. [+]

برنامه مطالعات انگلیسی شامل مطالعه علمی ادبیات و زبان شناسی است و در نهایت منجر به تخصص در یکی از این رشته ها می شود. از طریق تحقیق و تفکر انتقادی در مورد متن های بسیاری از دوره ها و ژانرها، شما یاد خواهید گرفت که به وضوح و با اعتماد به نفس خود، بیان و دفاع از ایده های خود را بیاموزید. اگر چه تمام دوره ها به زبان انگلیسی انجام می شود و نیاز به مهارت های بالایی در مقایسه با آنچه که در یک دانشگاه در یک کشور انگلیسی زبان انتظار می رود، ما زمینه های مختلف زبانشناسی و فرهنگی دانش آموزانمان را به عنوان فاکتور غنی سازی در نظر می گیریم. از زمان آغاز آن در سال 2007، این برنامه دانشجویان را از سراسر جهان جذب کرده است و 40 زبان مختلف را در یک گروه ساله به خود اختصاص داده است. مالمو یک شهر پرجمعیت جهانگردی با زبان انگلیسی است که یکی از زبانهای بسیاری است که در اینجا صحبت می شود.... [-]


ویدئو ها

Malmö University Campus

تماس

Malmö University

آدرس Nordenskiöldsgatan 1
211 19 Malmö, Skåne County, سوئد
وب سایت https://www.mah.se/english/Education/