توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Gothenburg دارای حدود 38000 دانش آموز و 4900 کارمند دارد. این یکی از بزرگترین دانشگاه های شمال اروپا است. ما همچنین یکی از محبوب ترین دانشگاه های سوئد است - University of Gothenburg دارای بیشترین تعداد متقاضیان در بسیاری از برنامه ها و دوره ها است.

تقریبا 40 بخش مختلف دانشگاه اکثر رشته های علمی را پوشش می دهند و یکی از گسترده ترین و گسترده ترین مؤسسات آموزش عالی در سوئد است.

در یک نگاه بین المللی، University of Gothenburg به طور غیرمعمول جامع و با پیشرفتهای تحقیقی در تعدادی از زمینه های پژوهشی پویا است. همکاری با دانشگاه صنعتی چالمرز، بیمارستان دانشگاه Sahlgrenska، جامعه بزرگ و تجارت و صنعت در سال های اخیر همواره تقویت و تشدید شده است، همچنین ارتباطات بین المللی و پروژه های همکاری با شرکای خارج از کشور است.

متعهد به توسعه پایدار

University of Gothenburg یکی از اولین دانشگاه ها بود که منشور COPERNICUS برای توسعه پایدار در سال 1993 را امضا کرد. بنابراین دانشگاه به توسعه پایدار در تحقیقات، آموزش و مدیریت زیست محیطی، یعنی خرید، دفع زباله و مواد شیمیایی و غیره متعهد شد.

مراکز تخصصی و تحقیقاتی در University of Gothenburg

مرکز تخصص و تحقیق به عنوان نقطه ملاقات برای دانش آموزان و محققان و نیز نمایندگان بخش های تجاری، صنعتی و عمومی به شمار می رود. مراکز تخصصی و تحقیقاتی متضاد هستند و ممکن است شامل چندین موضوع علمی، حوزه های علمی و موسسات آموزش عالی باشد. هدف این مراکز مدیریت مناطق و مباحث مورد علاقه است که طبیعت در میان چندین رشته تحصیلی قرار دارد.


حدود 30 مرکز تخصص و تحقیق در University of Gothenburg . همچنین گروه های تعامل و شبکه های دیگر وجود دارد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

University of Gothenburg

با طراحی هوشمند و کارآمد IT-راه حل ما می توانیم در آینده از زندگی انسان را تحت تاثیر قرار.افرادی که - با کمک از تکنولوژی و مدیریت ... [+]

کارشناسی در مهندسی و مدیریت نرم افزار با طراحی هوشمند و کارآمد IT-راه حل ما می توانیم در آینده از زندگی انسان را تحت تاثیر قرار. افرادی که - با کمک از تکنولوژی و مدیریت - ساخت محصولات جدیدی بعد از در سراسر جهان به دنبال. مهندسی نرم افزار است که در مورد روش برای توسعه برنامه های کاربردی کامپیوتر، پرسیدن پرسش های راست به مشتری، ترجمه پاسخ مشتری را به طراحی و مدیریت پروژه ها، سازمانها و کارکنان در این کار. این مستلزم آن است که شما باید مهارت های فنی خوب، توانایی تجزیه و تحلیل مشکل، که شما می توانید در زمان و هزینه برای یک پروژه توسعه بزرگتر و برآورد که شما می توانید ارتباط برقرار و تعامل با مشتریان و شرکای دیگر در یک پروژه توسعه نرم افزار بزرگ است.برنامه مهندسی و مدیریت نرم افزار یک برنامه بین المللی است که به دانش آموزان از سراسر جهان باز است. این دانشکده دارای مشخصات بین المللی و تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. امروز، ما باید دانش آموزان از ایالات متحده، هند، بلغارستان، چین، کانادا، فرانسه، یونان، ایسلند، نیوزیلند، لتونی و بسیاری از کشورهای دیگر. این ارائه می دهد یک محیط منحصر به فرد که در آن شما یاد بگیرند به کار در گروه های فرهنگی مخلوط - همانطور که شما ممکن است در آینده شغلی خود را به عنوان مهندس نرم افزار حرفه ای انجام دهد. یک عنصر کلیدی از این دوره آموزشی تمرکز بر یادگیری مبتنی بر حل پروژه و... [-]

سوئد Gothenburg
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی