توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Department of European Studies “Jean Monnet” یک مرکز Department of European Studies “Jean Monnet” اروپایی مستقر در لارنو، سوئیس است که اجازه می دهد تا موسسات آموزشی ایتالیایی، موسسات آموزشی اروپایی و اضافی اروپایی با همکاری با یکدیگر با ایجاد دوره های آموزشی، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های تخصصی فعالیت ها با چشم انداز گسترده اروپایی و یک تعامل بین رشته ای قوی با توجه به ایجاد یک پلت فرم واقعی اروپا برای آموزش و پرورش.

Department of European Studies “Jean Monnet” ، در واقع، نخستین اجرای اعلامیه یروان در سال 2015 است که وزرای 47 کشور عضو منطقه اروپا آموزش و تحقیقات عالی که در سال 1999 توسط فرایند بولونیا اتخاذ شده اند، از جمله ایتالیا سوئیس و بوسنی هرزگوین متعهد به تشویق فرآیندهای همگرایی نظام آموزش عالی خود برای ایجاد برنامه های مطالعاتی مشترک شدند که دانش آموزان و فارغ التحصیلان را قادر به حرکت در فضای اروپا با شناخت مدارک و دوره های تحصیلی می کنند.

قانون شماره 14 از تاریخ 10 فوریه 2015، که در مجله رسمی جمهوری ایتالیا منتشر شده است - سری عمومی شماره 51 از تاریخ 3 مارس 2015، موافقت نامه همکاری در زمینه فرهنگ، آموزش و ورزش بین بوسنی و هرزگوین را تصویب و اجرا می کند و ایتالیا، که تشخیص درجه را تعیین می کند.

علاوه بر این ابزار نظارتی، Department of European Studies “Jean Monnet” موافقت نامه های همکاری دانشگاه بین المللی گورزده با دانشگاه کامپانیا "لوئیجی وانویتلی" و دانشگاه مطالعات "آلدو مورو" را در بری، که برنامه های تدریس دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد برای هماهنگی با آنهایی که توسط دانشگاه بین المللی گورزده تحقق می یابند ، برای تسهیل رویه های همسان سازی فوری.

Department of European Studies “Jean Monnet” یک هدف بلندپروازانه اروپایی را در یک مسیر نوظهور از ارزش بدون تردید مینویسد.

اساس مدل:

 • ایجاد یک پلت فرم اروپایی برای آموزش؛
 • تعداد دانشجویان برنامه ریزی شده؛
 • ورود پذیرش آزمون؛
 • حضور اجباری؛
 • یک کارمند آموزشی است که متشکل از استادان معتبر و حرفه ای است؛
 • یک کارآموزی سازمانی که در آن معلمان بیشتر با مهارت های مختلف در تدریس همان موضوع در هماهنگی یک رئیس حرکت می کنند؛
 • آموزش زبان انگلیسی
 • در طول دوره تحصیل یک معلم واجد شرایط است؛
 • سمینارها و بحث های مربوط به مسائل مهم؛
 • یک مرکز خدمات برای دانش آموزان دبیرستان؛
 • شبکه ای از تبادل بین المللی با موسسات آموزشی اروپایی و خارج از اروپا.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Department of European Studies “Jean Monnet”

این دوره آموزشی با هدف آموزش دانش آموزانی که با عنوان قادر به کارآمدی در شرکت ها و ادارات فعال در بخش گردشگری هستند و واجد شرایط برای مدیریت، ارتباط و ارتقای شرکت های گرد ... [+]

این دوره آموزشی با هدف آموزش دانش آموزانی که با عنوان قادر به کارآمدی در شرکت ها و ادارات فعال در بخش گردشگری هستند و واجد شرایط برای مدیریت، ارتباط و ارتقای شرکت های گردشگری می باشند.

مدت زمان : 3 سال

اعتبار ECTS : 180

پست ها : 100

هزینه ها : 15،000 یورو در سال

1 درجه - 56 اعتبار

نیمه اول

جغرافیا (10) قانون خصوصی (10) قانون عمومی و تطبیقی ​​ایتالیا (10)

نیمه دوم

اقتصاد بازرگانی (8) آمار (10) انگلیسی (8) 2 درجه سال - 66 اعتبار ... [-]
سویس Locarno
فوریه 2020
ایتالیایی,انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Department of European Studies “Jean Monnet”

دوره مدرک آماده سازی عملیاتی در زمینه های اقتصاد و تجارت بین المللی است. از طریق ابزارهای تحلیلی در زمینه های اقتصادی، تجاری و حقوقی، دانش آموز در موقعیتی قرار دارد که بت ... [+]

دوره مدرک آماده سازی عملیاتی در زمینه های اقتصاد و تجارت بین المللی است. از طریق ابزارهای تحلیلی در زمینه های اقتصادی، تجاری و حقوقی، دانش آموز در موقعیتی قرار دارد که بتواند پیچیدگی روابط تجاری بین المللی را مدیریت کند، سرمایه گذاری در بازارهای خارجی را ارزیابی کند و فرآیندهای تولید را در مقیاس بین المللی سازماندهی کند.

مدت زمان : 3 سال

اعتبار ECTS : 180

پست ها : 100

هزینه ها : 15،000 یورو در سال... [-]

سویس Locarno
فوریه 2020
ایتالیایی,انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی