Franklin University Switzerland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کجا می خواهید امروز مطالعه کنید؟

دانشگاه فرانکلین سوئیس آموزش و پرورش است کاوش و فراتر از مرزها می رود. این مدرسه ای است که ملیت ها و دیدگاه های فرهنگی آن را ملاقات می کنند و تجربیات منحصر به فرد ایجاد می کنند. این یک روش یادگیری است که شامل می شود مسافرت رفتن و مطالعه بین رشته ای به هسته برنامه درسی. ما به روش شناسی و مأموریت ما به عنوان ضرورت بین المللی در آموزش و پرورش.

دانشگاه فرانکلین سوئیس یک دانشگاه خصوصی و مستقل واقع در سوئیس است. این موسسه به عنوان کالج فرانکلین در سال 1969 تاسیس شد. این یک رویکرد منحصر به فرد و نوآورانه برای آموزش و پرورش هنرهای لیبرال است که با تاکید بر تأثیر بین المللی و یادگیری تجربی در یک محیط متنوع فرهنگی مشخص می شود. دانشگاه فرانکلین سوئیس در موقعیت منحصر به فرد بودن در ایالات متحده و در داخل سیستم دانشگاه سوئیس استدر فرانکلین، کنجکاوی لازم است. شما یک دوره تحصیلی سفر را هر دوره نیمه کاره خواهید دید، مکان هایی را که با چشم خود مطالعه کرده اید، مشاهده می کنید. شما در کلاس با اساتید بین المللی و دانش آموزان از بیش از 50 کشور. شما فرصت سفر به طور مستقل و انجام کارآموزی در سطح بین المللی خواهید داشت. شما تحقیقاتی انجام خواهید داد و چشم انداز بحرانی را توسعه خواهد داد. شما با مدرک تحصیلی تحصیل می کنید معتبر در ایالات متحده و سوئیس. شما هنر انطباق با هر موقعیتی را در پرواز خواهید آموخت. شما یک مسافر جهان خواهید بود. تو خواهی داشت همه چیز شما باید موفقیت آمیز باشد. با ما به یونان، مالاوی، فرانسه، ژاپن، اسکاتلند، ایسلند، کره، بوتسوانا، ایتالیا یا هند بروید. و بالاتر از همه در سوئیس تحصیل کنید، تقاطع واقعی زبان ها و فرهنگ ها در قلب اروپا. از فرصت استفاده کنید تا تحصیلات خود را مانند دیگران تجربه نکنید.

محل مناسب

کوه های آلپ سوئیس. دریاچه های یخبندان آب و هوای مدیترانه ای. طعم ایتالیایی. جمعیت بین المللی. این شهر ما به نام خانه: Lugano، Switzerland است. بنیانگذاران فرانکلین لوگانو را به عنوان مکانی مناسب برای نوع مدرسه ای که برای همه این دلایل و موارد دیگر پیش بینی کرده بود انتخاب کرد. شخصیت جهانشمول لوگانو، مرکز تجربه تجربه است زندگی در فرانکلین، و دانشگاه ها تنها یک بیست دقیقه راه رفتن از مرکز Lugano، جایی که راه آهن و خطوط هوایی دانشجویان را با تمام اروپا متصل می کند.

دیدار با فرانکلین و ببینید که چرا بسیاری از دانش آموزان در محوطه دانشگاه و در جامعه لوگانو در خانه احساس می کنند. ما از شما و دوستان و خانواده تان خوش آمد می گوییم که به معنای زندگی و یادگیری در محیط بین المللی ما است.

آموزش اکتشافی بی حد و حصر

بدون محدودیت: به هیچ وجه محدود نیست بدون داشتن مرزهای

ما می دانیم همیشه محدودیت هایی وجود دارد که شما می توانید به آنجا بروید و چه می توانید انجام دهید در حالی که درجه خود را دریافت می کنید، اما ما سعی می کنیم تا این مرزها را تا آنجا که ممکن است به چالش بکشیم. در سایر دانشگاه ها، مرزها می توانند شامل برنامه های غیر قابل انعطاف، سنت های اجتماعی سخت، تقویم آموزشی باشند که سفر را مختل کرده و یک میکروکولوژیست کالج که با جامعه اطراف کمی ارتباط برقرار کند. فرانکلین یک رویکرد متفاوت دارد با برنامه های آموزشی که فرصت های زیادی برای تجارب بین رشته ای ارائه می دهند، سفر علمی و تعامل مستقیم با جامعه سوئدی چند زبانه، عبور از مرزهای فیزیکی و اجتماعی، به شما تبدیل خواهد شد. برنامه درسی فرانکلین همانطور که شما می خواهید آن را متمرکز یا به عنوان بین رشته ای قرار دهید. ما پیشنهاد می دهیم برنامه های آکادمیک کافی توسط دانشمندان توانا آموزش داده می شود - اگر ما این کار را نکنیم، نمی توانیم معتبر در دو کشور است - اما ما فراتر از مسیر مستقیم تر می رویم تا بسیاری از رشته های با تاکید های متعدد مانند مدیریت بین المللی با تاکید در بازاریابی یا هنر ارتباطات بصری با تاکید در مطالعات مد، ارائه دهند. ما این فرصت را به شما پیشنهاد می کنیم ترکیب اصلی، مانند اقتصاد با مطالعات ایتالیایی یا روانشناسی با مطالعات ارتباطی و رسانه ای، و بسیاری از دانش آموزان ما دو برابر یا چندگانه هستند افراد زیر سن قانونی.

علاوه بر این، فرانکلین کوچک است. بسیاری از فرصت هایی که برای دستیابی به نقش های رهبری مانند دولت دانشجویی، مربیان تحصیلی، باشگاه های دانشجویی یا کمک های ساکنان، اهداف بسیار قابل دسترس برای دانش آموزانی است که می خواهند آنها را دنبال کنند. همانطور که هر کس در فرانکلین به شما می گوید، فرانکلین چیزی است که از آن ساخته اید.

اکتشافی: انجام یا ایجاد شده برای پیدا کردن چیزی یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چیزی

فرانکلین توسط افرادی تاسیس شد که بر این باور بودند که تعامل با فرهنگ های دیگر به طور مستقیم از طریق سفر، یک تجربه یادگیری ضروری بود و این تنها راه ایجاد درک بین مردم کشورهای مختلف بود. سفر علمی همیشه یک بخش اساسی برنامه درسی فرانکلین است. چگونه بسیاری از دانشگاه ها می توانند دوره های خود را بر روی یک نقشه جهانی طراحی کنند؟

آموزش و پرورش: دانش، مهارت و درک که از شرکت در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه کسب می کنید

ارزش یک آموزش فرانکلین بیش از صرفا جمع آوری اطلاعات است که در زمینه حرفه ای شما مورد استفاده قرار می گیرد. تجربه فرانکلین ذهن شما را به جهان باز می کند و شما درک درستی از انسان را به دست می آورید که به شما ابزارهایی را می دهد که برای رهبری شدن نیاز دارید. رهبری در مورد درک افراد، خواسته ها و تفاوت های آنها است، و برنامه درسی بین رشته ای، بین فرهنگی، مکان و دانشجویان / دانشجویان بین المللی فرانکلین، محیط مناسب برای توسعه این درک را ایجاد می کند.

فارغ التحصیلان ما رهبران تیم و کارآفرینان هستند که به شرکت های چند ملیتی، شرکت های جدید، دولت و سازمان های غیر انتفاعی در چندین کشور در سراسر جهان ارزش می افزایند. آنها در مرزها متوقف نمی شوند و نوآوری می کنند تا راه های جدیدی بسازند. این تجربه فرانکلین است که به آنها ابزارهایی برای موفقیت می دهد.

این آموزش اکتشافی بی حد و حصر است.

مکان ها

سورنگو

Address
Via Ponte Tresa 29
Lugano

6924 سورنگو, تیچینو, سویس
تلفن
+41 919863613

لوگانو

Address
لوگانو, تیچینو, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید