The International University in Geneva

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The International University in Geneva یک محیط یادگیری منحصر به فرد را فراهم می آورد که ترکیبی از تجربه ی یادگیری تئوری و عملی در یک زمینه واقعا بین المللی است. آموزش IUG در سوئیس مهارت های ضروری برای موفقیت حرفه ای کسب و کار را فراهم می کند. آنها شامل تفکر انتقادی، حل مسئله، تحقیق، ارتباط و مدیریت می شوند. این مهارت ها از طریق تمرینات گروهی در کلاس درس و بحث ها، پروژه ها و تکالیف شامل سخنرانی ها و تعاملات با سازمان های بین المللی در بخش خصوصی و دولتی توسعه می یابد.


با تقریبا 7 تا 1 نسبت به دانش آموزان به دانشکده، IUG قادر به اطمینان از همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی است. این دانشگاه در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی، روابط بین الملل و رسانه ها و ارتباطات ارائه می دهد.

این برنامه برای دانش آموزانی که با موفقیت تحصیلات دبیرستان را امتحان کرده اند، باز است. دوره ها صبح و بعد از ظهر برگزار می شود، در طی دوره نه دوره سه ساله (3 سال). تاریخ شروع سپتامبر، ژانویه و آوریل است.

دانشگاه بین المللی ژنو - بیانیه مأموریت

بیانیه چشم انداز:

برای توسعه حرفه ای بین المللی متعهد به خدمت به یک جامعه پایدار

بیانیه مأموریت:

دانشگاه بین المللی در ژنو موسسه غیر انتفاعی تحصیلات عالی است که آموزش های کافی برای موفقیت دانش آموزان در حرفه های کاری و بین المللی فراهم می کند.

دانشگاه اختصاص داده شده به:

  • ارائه آموزش در زمینه کسب و کار، ارتباطات، روابط بین الملل و تجارت با چشم انداز جهانی.
  • تعادل برنامه های آموزشی و عملی را از طریق فرایندهای یادگیری مؤثر، خدمات دانشجویان شخصی و یک دانشکده ای که متعهد به تدریس و تحقیق است، پرورش دهید.
  • ارائه یک محیط آموزشی پویا، ترویج تنوع و پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر جامعه بین المللی.

مکان ها

ژنو

International University in Geneva

Address
International University in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 ژنو, ژنو, سویس
وب سایت
تلفن
+41 22 710 71 10

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید