توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LUde.S. در سال 1999، به عنوان یک انجمن، در کانت تیکینو، در سوئیس، با ابتکار پروفسور تاسیس شد. پائولو Sotgiu، با هدف ترویج و پرورش تمام اشکال تبادل فرهنگی و تجربیات آموزشی، علمی و تحقیقاتی در حوزه اروپایی و غیر اروپایی با نام دانشگاه آزاد علوم انسانی و فن آوری - Ludes. با رزولوشن n 703 از 14 فوریه 2006 شورای دولت LUde.S. برای استفاده از نام Università Privata با توجه به هنر. 14 پاراگراف 2 قانون دانشگاه سوئیس ایتالیا، در دانشگاه علوم کاربردی جنوب سوئیس و موسسات تحقیقاتی 03 اکتبر 1995 (LUSI / SUPSI، RL 5.3.1.1)

در سال 2014، پس از تغییر به هنر. 14 LUSI / SUPSI در بالا ذکر شده است، که اجازه می دهد تا این واژه را فقط برای مدارس مورد تأیید مقامات ملی یا متخصصان مجرب قرار دهیم، دانشگاه آزاد علوم انسانی و تکنولوژی - Ludes خدمات شرکت "Ludes sagl" را تشکیل می دهد و ساختار آن را به یک پردیس، لودز پردیس Lugano، میزبانی دانشگاه معتبر ترین دانشگاه های اروپایی و بین المللی در Lugano و توسعه دوره های مرتبط با توجه به برنامه های مطالعه آماده شده توسط دانشگاه های میزبان مربوطه است.

مطابق با دیدگاه بنیانگذار پروفسور پائولو Sotgiu، و پس از بیست سال فعالیت در سوئیس، LUde.S. او اخیرا یک محوطه جدید در مالتا تاسیس کرد، به نام UCM United Campus of Malta.

در حال گسترش به مالت، UCM در حال حاضر قادر به تقویت دسترسی بین المللی خود با صدور درجه است که می تواند در چند کشور، نه فقط در اروپا معادل و شناخته شود، بنابراین دانشجویان برای کسب مدارک خارجی (مجوز NCFHE شماره 2015-011).

در حال حاضر، در Ludes Lugano Campus، دوره های تحصیلات دانشگاه Semmelweis و UCM United Campus موسسه آموزش عالی مالت ارائه می شود.

چرا در Ludes مطالعه کنید

تحصیل در LUde.S. این بدان معناست که تبدیل شدن به چه کسی است: فرد کامل، مسئول و باز به سوی دیگر و به جهان است.

این فقط یک مسئله تکنیک های یادگیری، مهارت گرفتن نیست بلکه یادگیری احترام و عشق به همه کسانی است که زندگی را ترویج می دهند.

شناخت ارزش انسان، توانایی و توانایی او، همیشه با فرهنگ و سنت های دیگر مردم برخورد می شود.

رویکرد آموزشی LUde.S. تلاش می کند تا نه تنها دیگران را شناخت و درک کند، بلکه همچنین و بالاتر از همه خود را، به این ترتیب زندگی حرفه ای و ارتباطی آینده را تسهیل می کند، بنابراین پایه محکمی برای زندگی هر سفر به ما خواهد پیوست.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • ایتالیایی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

L.U.de.S Lugano Campus

BBA در کارآفرینی - که با حمایت دانشگاه علم کاربردی Jimk Tiimiakatemia توسعه یافته است، مدرک منحصر به فرد در مدیریت کسب و کار است. این است که بیش از سه سال است، به علاوه ی ... [+]

BBA در کارآفرینی - که با حمایت دانشگاه علم کاربردی Jimk Tiimiakatemia توسعه یافته است، مدرک منحصر به فرد در مدیریت کسب و کار است. این است که بیش از سه سال است، به علاوه یک ترم برای کار بر روی پایان نامه است و بر اساس یک روش مبتنی بر یادگیری است.

دانش آموزان دانش آموزان را در نظر نمی گیرند، بلکه کارآفرینان، شرکت های واقعی خود را ایجاد می کنند و یاد می گیرند که آن را مدیریت کنند.

در ابتدای فرایند مطالعه، قرارداد یادگیری بین دانش آموز، شرکت های تیم و مربی آنها تدوین می شود. تیم های چند فرهنگی خود مدیریت می شوند که در یک محیط نوین زبان انگلیسی به راه اندازند.... [-]

سویس Lugano
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی

L.U.de.S Lugano Campus

دانش آموز فارغ التحصیل در افتخارات روانشناسی (اتحاد مبارزان برنامه MQF 6، 180 ECTS) تخصص خود را در سایر زمینه های دانش تثبیت، و همچنین نیاز به سیستم های بسیار پیچیده فعلی ... [+]

دانش آموز فارغ التحصیل در افتخارات روانشناسی (اتحاد مبارزان برنامه MQF 6، 180 ECTS) تخصص خود را در سایر زمینه های دانش تثبیت، و همچنین نیاز به سیستم های بسیار پیچیده فعلی، با اشاره خاص به بازسازی اقتصاد ، اجتماعی.

درجه سه ساله در روانشناسی UCM طراحی شده است برای انتقال دانش پیشرفته در روانشناسی به عنوان یک موضوع علمی، قرار دادن آن در علوم انسانی. این می گذارد پایه برای گفت و گو با رشته های مرتبط، مانند فلسفه، جامعه شناسی، انسان شناسی، پزشکی، علوم اعصاب، ارائه ایده هایی برای بررسی بیشتر. تجزیه و تحلیل به روش تجربی در روانشناسی، تاریخ این رشته، نظریه اصلی و برنامه های کاربردی. دانش آموزان به خوبی برای کسب دانش بیشتر و بیشتر آلی و خاص، با پایگاه های میان رشته ای جامد آماده شده است.... [-]

سویس Lugano
فوریه 2020
ایتالیایی,فرانسوی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی