SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به کالج سوئیس مدیریت هتلداری Lenk

SHML، یک شرکت ثبت شده در سوئیس در کانون برن، اولین بوتیک هتل سوئیس مدرسه است که مفهوم و توسعه داده شده برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای مهمان نوازی امیدوار کننده، بر اساس فلسفه های عملی لوکس بین المللی هتل های بوتیک و استراحتگاه. این جواهرات مهمان نوازی را می توان در سراسر جهان پیدا کرد، از دو سوئیت مجلل دو سوئیت استقبال می کند و به دو صد واحد اقامت در اتاق می پردازد و از سوی شرکت های مشهور مانند هتل های پیشرو جهان، هتل های کوچک، Relais

برای اطمینان از برنامه های درسی و مقتضی آکادمیک، کالج مدیریت هتلداری ما یک توافقنامه پیشرفته مدیریتی با دانشگاه گلاسترشر برای یک مدرک فوق لیسانس در مدیریت مدیریت استراتژیک در پردیس خود در چلدنام (انگلستان) به پایان رسانده است.

کالج SHML ما در اورلاندی بیرون برنزی فوق العاده ایمن قرار دارد و در یک هتل واقع در بوتیک واقع شده است که در فصل زمستان برای مهمانان باز است. این محوطه ها یک محیط ایده آل برای تحریک عملیات را فراهم می سازند در حالی که در هتل های بوتیک هتل های تجاری در سراسر جهان، از جمله هنرهای زیبا از تولید و خدمات مواد غذایی و نوشیدنی، بخش های اتاق، نظارت و روش های مدیریت. SHML هدف این است که زنده بماند پایه های اساسی عملیات هتل سوئیس و همچنان تحت تأثیر فرهنگ سوئیس است که علامت های تمایز در طول دو قرن گذشته به عنوان منحصر به فرد در جهان به دست آورده است. فرهنگ سوئیس به معنای صداقت، بی طرفی، وحدت، بی طرفی، احترام به یکدیگر و مسئولیت فردی نسبت به محیط زیست است.

برنامه های کالج ما از برنامه های دیگر برنامه متنوع نیست، مگر اینکه محتوای و انتقال واقعی دانش آموزان با هتلداران حرفه ای که طی سال ها مهارت هایی برای کارکردن و مدیریت برخی از بهترین هتل ها و استراحتگاه های جهان داشته باشند، مورد رسیدگی قرار گرفته است.

ما منتظر استقبال از شما به کالج ویژه ما در مدیریت مهمان نوازی است.

مکان ها

Lenk im Simmental

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

وب سایت
تلفن
+41 33 736 33 35

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: