UBIS University of Business and International Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UBIS یک موسسه جوان است که هدف آن ارائه برنامه های با کیفیت در زمینه های تجارت و روابط بین الملل است. DNA UBIS از سه عامل اصلی تشکیل شده است: تجربه در دنیای واقعی ، توجه فردی و چشم انداز بین المللی.

اساتید UBIS متخصصانی بسیار باتجربه هستند. آنها مشکلات دنیای واقعی را به کلاس می آورند و آنها را با نگاه انتقادی تجربه کالبدشکافی می کنند. آنها یک چارچوب استراتژیک را برای مشارکت کنندگان فراهم می کنند تا در آن موضوعاتی را که در زندگی حرفه ای شما با آن روبرو می شوند قرار دهند.

UBIS توجه جدی به نیازهای در حال تحول در بازار نشان می دهد و دائماً در حال تطبیق مطالب و روشهای دوره خود است تا دانش آموختگان ما به دانش لازم و مهارتهای قابل انتقال مجهز باشند تا در دنیای سریع کار در حال پیشرفت کار کنند.

در UBIS شما فقط یک چهره در میان جمعیت نخواهید بود. ما به نیازهای هر دانش آموز توجه می کنیم و هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری شخصی و شخصی برای هر یک است. اندازه کلاس های کوچک ما به شما کمک می کند تا از بحث های عمیق تری بهره ببرید و از اساتید خود بازخورد شخصی بگیرید. این هدف برای کمک به دانش آموزان ما در توسعه مهارت ها و اعتماد به نفس برای موفقیت در شغلی که می خواهند دنبال کنند ، طراحی شده است.

سرانجام ، ما یک جامعه بین المللی هستیم: اعضای هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان UBIS از بیش از 40 ملیت مختلف و از هر گوشه جهان آمده اند. UBIS همچنین دارای یک شبکه قوی از شرکای بین المللی و یک شبکه فارغ التحصیلان واقعاً بین المللی است. در حال حاضر ، خانواده UBIS در 4 قاره گسترش یافته است.

چرا تحصیل در UBIS

 1. برنامه های آکادمیک سفارشی ، باکیفیت و دانشکده ای که از پروژه های دانشجویی فردی محور در کسب و کار پشتیبانی می کند. اندازه کلاس کوچک کلیدی است.
 2. تمرکز روی دیدگاه شغلی دانش آموزان: برنامه هایی که مطابق با آینده کار باشد. دانشکده با تجربه حرفه ای ، رویکرد ترکیبی از مهارت های فنی و اجتماعی.
 3. بدن بسیار متنوع دانشجویی در محوطه دانشگاه و غوطه وری در جامعه بین المللی ژنو. ترم در خارج از کشور (موسسات شریک) و / یا گزینه های کارآموزی (ایالات متحده).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

اطلاعات دقیق

تاریخ

دانشگاه تجارت و مطالعات بین الملل (UBIS) در سال 2006 تاسیس شد تا م institutionسسه ای با استانداردهای علمی بالا و فضای حمایتی برای دانشجویان علاقه مند به مشاغل تجاری ایجاد کند. UBIS توسط IACBE ، EduQua و ISO 9001 معتبر شناخته شده است. UBIS دارای شبکه ای از شرکای علمی بین المللی و یک شبکه فارغ التحصیلان بین المللی است. اعضای هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان از بیش از 40 کشور تشکیل شده اند.

تحصیلات

در UBIS ما ظرفیت دانشجویی را برای پیمایش در سرزمین هایی که ممکن است با آنها ناآشنا باشند ، سازگار با شرایط متغیر ، کار با حالت های چند فرهنگی و اجرای پروژه هایی که تأثیرات مثبتی در جهان دارند ، ایجاد می کنیم. ما به طور مداوم برنامه ها و روش های تدریس خود را مرور و اصلاح می کنیم تا با نیازهای تجاری و اجتماعی فعلی همسو شود.

پژوهش

تحقیقات دانشجویی از طریق پروژه capstone در سطح کارشناسی و پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکترا تشویق و توسعه می یابد. انتظار می رود پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا تحقیقات اصلی و سهم دانش جدید را نشان دهد. تخصص حرفه ای دانشکده برای جهت دهی این پایان نامه ها به موضوعات تجاری دنیای واقعی بسیار مهم است. اصالت پژوهش از طریق راهنمایی نزدیک پایان نامه ها در مراحل از پیش تعیین شده ارسال مقالات دانشجویی بررسی می شود. انتظار می رود دانشکده فعالیت های تحقیقاتی را از طریق کمک به ژورنال های مورد بررسی و مشارکت در جلسات منتشر شده کنفرانس ها نشان دهد.

چشم انداز شغلی

چشم انداز شغلی دانشجویان با برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا که همواره با آینده کار ، هماهنگی دانشکده های دارای تجربه حرفه ای گسترده ، با تأکید بر مهارت های اجتماعی (ارتباطات ، همکاری ، حساسیت فرهنگی) و فضای مورد نظر دانش آموزان تقویت می شود ، افزایش می یابد. پروژه های تجاری خود را توسعه دهند. برجسته ای که به پژوهش ها (پروژه های مهم و پایان نامه ها) جهت بخشیدن به موضوعات تجاری در دنیای واقعی داده می شود ، عامل اصلی در آماده سازی دانشجویان برای موفقیت است. دانشجویان از طریق محیط ژنو (از جمله مشارکت در کنفرانسهای مهم ، کارآموزی در مشاغل ، مؤسسات بین المللی و سازمانهای غیردولتی) و مشارکتهای دانشگاهی بین المللی ما چندین فرصت دارند.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

خدمات

دفاتر دانشجویی

 • مرکز شغلی به هر دانش آموز فردی توصیه می کند که کجا برای کارورزی برود. کلیه دانشجویان پس از 6 ماه اول تحصیل در سوئیس مجاز به کار در هفته 15 ساعت هستند.
 • سکوی یادگیری دانش آموز به کنترل نمرات و مواد درسی کمک می کند.
 • برنامه آنلاین آموزش آموزش از راه دور.
 • خدمات دانشجویی برای کمک به ویزا ، تشریفات کارت اقامت ، مراقبت های بهداشتی و محل اقامت.
 • روزهای جهت گیری برای دانشجویان جدید: آشنایی با اساتید ، تورهای راهنمای شهر ، ادغام با دانشجویان موجود.
 • انجمن دانشجویی - رویدادهای سرگرم کننده ای را برای دانشجویان داخل و خارج از ژنو ترتیب می دهد.

محل اقامت

تیم خدمات دانشجویی UBIS به دانشجویان کمک می کند تا یک اتاق مشترک یا یک نفره را در خوابگاه های دانشجویی در ژنو رزرو کنند (به طور جداگانه برای دانشجویان دختر و پسر قرار دارد). با درخواست دانشجو می توانیم تعدادی آژانس را برای خدمات جابجایی یا جستجوی اتاق در یک آپارتمان خصوصی فراهم کنیم. قیمت مسکن در ژنو از 700 تا 1000 CHF ماهانه است. ژنو دارای حمل و نقل عمومی عالی و دوچرخه سواری ایمن است. ما سعی می کنیم در فاصله پیاده روی تا دانشگاه ، امکانات زندگی پیدا کنیم.

کتابخانه

UBIS دارای یک کتابخانه فیزیکی کوچک در دانشگاه است و همه دانشجویان می توانند سالانه مجوز ورود به کتابخانه ملل متحد را دریافت کرده و از آن به صورت رایگان استفاده کنند. UBIS همچنین امکان دسترسی به پایگاه داده EBSCO Business Source Premier ، یکی از بهترین و کاملترین پایگاههای تجاری تحقیقاتی را فراهم می کند.

مراقبت های بهداشتی

امکانات بهداشتی و درمانی خارج از دانشگاه است. تمام دانشجویان UBIS متقاضی بیمه درمانی سوئیس هستند که به دانشجویان دارای نرخ های ویژه 65 تا 100 CHF در ماه بسته به نوع حق رای دادن اختصاص می یابد.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

محوطه دانشگاه

پردیس ژنو UBIS در یک مکان ، در مرکز شهر و در نزدیکی سازمان ملل متحد در ژنو ، دفتر مرکزی بانک ها ، شرکت ها و سازمان های بین المللی مانند WTO و صندوق جهانی قرار دارد. پردیس 3 دقیقه پیاده روی از دریاچه لمن و 2 دقیقه پیاده روی از باغهای گیاه شناسی ژنو فاصله دارد.

کلاسهای درس کاملاً مجهز ، دارای نور طبیعی و مصنوعی و بزرگ و راحت هستند. یک اتصال اینترنتی قوی ، یک سالن دانشجویی ، یک کتابخانه کوچک و دسترسی به آشپزخانه وجود دارد. کافه های کوچک ، کیوسک ها ، سوپر مارکت ها و رستوران ها همه بسیار نزدیک به دانشگاه هستند.

امکانات ورزشی

امکانات ورزشی در ژنو با تخفیف ویژه برای دانشجویان در دسترس است:

 • اشتراک ماهانه استخر شنا - 10 CHF
 • استادیوم فوتبال - رایگان
 • اشتراک ماهانه سالن بدن سازی - 49 تا 65 CHF
 • دوچرخه ، قایق دریاچه ای ، دوچرخه آب - برای اجاره موجود است

انجمن های دانشجویی

فعالیت های فرهنگی فرانسوی و انگلیسی زبان (پخش ، رسانه های چاپی و آنلاین و اجرای زنده) انتخاب گسترده ای دارد.

اطلاعات مربوط به رویدادها از گردشگری ژنو یا دفاتر گردشگری محلی و روزنامه های محلی در دسترس است. 'Tribune de Genève' ، 'Le Temps' و 'Le Matin' مکمل های هفتگی را با جزئیات رویدادهای محلی و سرگرمی منتشر می کنند. ژنو دارای بیش از 40 موزه ، مرکز هنری و بنیاد و بالاترین سرانه سینما در اروپا است (به عنوان مثال ، سینمای پرتقال (Cinélac) ، سینماهای شهر).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

اعتباربخشی

 • شماره 7 در مجله مدیر عامل جهانی رتبه بندی جهانی MBA 2020
 • ردیف اول در مجله مدیر عامل جهانی رتبه بندی جهانی MBA 2020
 • EduQua
 • شورای اعتباربخشی بین المللی برای آموزش تجارت (IACBE)
 • Federativ Enterprises Romande (FER)
 • بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD)
 • ایزو 9001
 • شورای اعتباربخشی آموزش عالی

مشتریان دانشجویی

وی گفت: "آنچه من در مورد UBIS دوست دارم ، کلاس های کوچک ، بسیار کاربردی و بسیار تعاملی است که توسط اساتید با کیفیت بالا تدریس می شود. پردیس باشکوه در قلب ژنو واقع شده است ، شهری که دارای بی نظیرترین و فوق العاده ترین امکانات اجتماعی است. علاوه بر این ، من من قبلاً توانسته ام در طول تحصیل روی پنج پروژه تجاری کار کنم که می توانم بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد خودم را ادامه دهم. "
تیموتی ماسبی
فارغ التحصیل UBIS
"UBIS برای من به معنای آموزش با کیفیت است: استادان دانشگاه UBIS نه تنها در کلاس بلکه توسط جوامع تجاری و سازمان های بین المللی در سراسر جهان مورد احترام هستند. UBIS به محیط دنیای واقعی. "
لیریدون بایکتی ، از کوزوو
فارغ التحصیل MBA

مکان ها

ژنو

Address
Avenue Blanc,46
1202 ژنو, ژنو, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited