UBIS University of Business and International Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تجارت و مطالعات بین المللی (UBIS) کار گروهی را تشویق می کند و به دانشجویان کمک می کند تا رهبر شوند و مشاغل شخصی خود را راه اندازی کنند.

UBIS یک موسسه جوان است که هدف آن ارائه برنامه های با کیفیت در زمینه های روابط بین الملل و تجارت است . DNA UBIS از سه عامل اصلی تشکیل شده است: تجربه در دنیای واقعی ، توجه فردی و چشم انداز بین المللی .

اساتید UBIS متخصصان بسیار باتجربه ای هستند . آنها مشکلات دنیای واقعی را به کلاس می آورند و آنها را با چشم انتقادی از تجربه جدا می کنند. آنها چارچوب استراتژیکی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند که در آن می توانند موضوعاتی را که در زندگی حرفه ای شما با آن روبرو هستند ، موقعیت دهند.

UBIS توجه جدی به نیازهای در حال تحول در بازار نشان می دهد و دائماً در حال تطبیق مطالب و روشهای دوره خود است تا دانش آموختگان ما به دانش لازم و مهارتهای قابل انتقال مجهز باشند تا در دنیای سریع کار در حال پیشرفت کار کنند.

در UBIS فقط چهره ای در جمع نخواهید بود. ما به نیازهای هر دانش آموز توجه می کنیم و هدف ما این است که یک تجربه یادگیری سفارشی و شخصی شده را برای هر یک ارائه کنیم. اندازه کلاسهای کوچک ما به شما کمک می کند تا از مباحث عمیق تر استفاده کنید و بازخوردهای فردی را از اساتید دریافت کنید. این به منظور کمک به دانش آموزان ما در توسعه مهارت ها و اعتماد به نفس برای موفقیت در حرفه ای است که می خواهند دنبال کنند.

سرانجام ، ما یک جامعه واقعاً بین المللی هستیم : دانشکده ، کارمندان و دانشجویان UBIS از بیش از 40 ملیت مختلف و از هر گوشه دنیا تشکیل می شوند. UBIS همچنین دارای یک شبکه قوی از شرکای بین المللی و یک شبکه فارغ التحصیل واقعاً بین المللی است. در حال حاضر ، خانواده UBIS در 4 قاره پراکنده است.

چرا تحصیل در UBIS

 1. برنامه های آکادمیک سفارشی ، باکیفیت و دانشکده ای که از پروژه های دانشجویی فردی محور در کسب و کار پشتیبانی می کند. اندازه کلاس کوچک کلیدی است.
 2. تمرکز روی دیدگاه شغلی دانش آموزان: برنامه هایی که مطابق با آینده کار باشد. دانشکده با تجربه حرفه ای ، رویکرد ترکیبی از مهارت های فنی و اجتماعی.
 3. بدن بسیار متنوع دانشجویی در محوطه دانشگاه و غوطه وری در جامعه بین المللی ژنو. ترم در خارج از کشور (موسسات شریک) و / یا گزینه های کارآموزی (ایالات متحده).

IMG-2656UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

اطلاعات دقیق

تاریخ

دانشگاه تجارت و مطالعات بین المللی (UBIS) در سال 2006 برای ایجاد نهادی با استانداردهای بالای دانشگاهی و یک محیط حمایتی برای دانشجویان علاقمند به مشاغل تجاری تأسیس شد. UBIS توسط IACBE ، EduQua و ISO29990 معتبر است. UBIS دارای شبکه ای از شرکای دانشگاهی بین المللی و شبکه فارغ التحصیلان بین المللی است. دانشکده ها ، کارمندان و دانشجویان از بیش از 40 کشور تشکیل شده اند.

تحصیلات

در UBIS ما ظرفیت دانشجویی را برای پیمایش در سرزمین هایی که ممکن است با آنها ناآشنا باشند ، سازگار با شرایط متغیر ، کار با حالت های چند فرهنگی و اجرای پروژه هایی که تأثیرات مثبتی در جهان دارند ، ایجاد می کنیم. ما به طور مداوم برنامه ها و روش های تدریس خود را مرور و اصلاح می کنیم تا با نیازهای تجاری و اجتماعی فعلی همسو شود.

برنامه های کارشناسی ما تأکید جدی بر رشد فردی و رشد دانش ، مهارت ها و عادت های لازم برای موفقیت در آینده کار دارد.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی به سمت تجزیه و تحلیل و تحقیق متمرکز هستند که برای موضوعات تجاری معاصر کاربرد دارد.

در سال 2018 UBIS پیشنهادات دانشگاهی خود را گسترش داد تا یک دکتر مدیریت امور بازرگانی را شامل شود.

پژوهش

تحقیقات دانشجویی از طریق پروژه capstone در سطح کارشناسی و پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکترا تشویق و توسعه می یابد. انتظار می رود پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا تحقیقات اصلی و سهم دانش جدید را نشان دهد. تخصص حرفه ای دانشکده برای جهت دهی این پایان نامه ها به موضوعات تجاری دنیای واقعی بسیار مهم است. اصالت پژوهش از طریق راهنمایی نزدیک پایان نامه ها در مراحل از پیش تعیین شده ارسال مقالات دانشجویی بررسی می شود. انتظار می رود دانشکده فعالیت های تحقیقاتی را از طریق کمک به ژورنال های مورد بررسی و مشارکت در جلسات منتشر شده کنفرانس ها نشان دهد.

چشم انداز شغلی

چشم انداز شغلی دانشجویان با برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا که همواره با آینده کار ، هماهنگی دانشکده های دارای تجربه حرفه ای گسترده ، با تأکید بر مهارت های اجتماعی (ارتباطات ، همکاری ، حساسیت فرهنگی) و فضای مورد نظر دانش آموزان تقویت می شود ، افزایش می یابد. پروژه های تجاری خود را توسعه دهند. برجسته ای که به پژوهش ها (پروژه های مهم و پایان نامه ها) جهت بخشیدن به موضوعات تجاری در دنیای واقعی داده می شود ، عامل اصلی در آماده سازی دانشجویان برای موفقیت است. دانشجویان از طریق محیط ژنو (از جمله مشارکت در کنفرانسهای مهم ، کارآموزی در مشاغل ، مؤسسات بین المللی و سازمانهای غیردولتی) و مشارکتهای دانشگاهی بین المللی ما چندین فرصت دارند.

DSC3084UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

خدمات

دفاتر دانشجویی

مرکز شغلی به هر دانش آموز فردی توصیه می کند که برای انجام کارآموزی اقدام کند. به کلیه دانشجویان سوئیس مجاز است 20 ساعت در هفته کار کنند - یک پست 50٪ با شروع از ترم دوم تحصیلات.

 • بستر یادگیری دانش آموزان - به کنترل نمرات و مطالب مطالعه کمک می کند
 • برنامه آنلاین برای آموزش یادگیری از راه دور
 • خدمات دانشجویی برای کمک به ویزا ، تشریفات کارت اقامت ، مراقبت های بهداشتی و اسکان
 • روزهای گرایش برای دانشجویان جدید: آشنایی با اساتید ، تورهای راهنمای شهر ، ادغام با دانشجویان موجود
 • انجمن دانشجویی - برنامه هایی جالب برای دانشجویان داخل و خارج از ژنو برگزار می کند

محل اقامت

تیم خدمات دانشجویی UBIS به دانشجویان کمک می کند تا یک اتاق مشترک یا یک نفره را در خوابگاه های دانشجویی در ژنو رزرو کنند (به طور جداگانه برای دانشجویان دختر و پسر قرار دارد). با درخواست دانشجو می توانیم تعدادی آژانس را برای خدمات جابجایی یا جستجوی اتاق در یک آپارتمان خصوصی فراهم کنیم. قیمت مسکن در ژنو از 700 تا 1000 CHF ماهانه است. ژنو دارای حمل و نقل عمومی عالی و دوچرخه سواری ایمن است. ما سعی می کنیم در فاصله پیاده روی تا دانشگاه ، امکانات زندگی پیدا کنیم.

کتابخانه

UBIS دسترسی به بانک اطلاعاتی EBSCO Source Source Premier Premier ، یکی از بهترین و کاملترین بانکهای اطلاعاتی تحقیقاتی تجارت را ارائه می دهد. UBIS همچنین دارای یک کتابخانه فیزیکی کوچک در محوطه دانشگاه است و کلیه دانشجویان می توانند سالانه از کتابخانه سازمان ملل متحد بگذرند و از آن رایگان استفاده کنند.

مراقبت های بهداشتی

امکانات بهداشتی و درمانی خارج از دانشگاه است. تمام دانشجویان UBIS متقاضی بیمه درمانی سوئیس هستند که به دانشجویان دارای نرخ های ویژه 65 تا 100 CHF در ماه بسته به نوع حق رای دادن اختصاص می یابد.

IMAG0934UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

محوطه دانشگاه

پردیس ژنو UBIS در یک مکان ، در مرکز شهر و در نزدیکی سازمان ملل متحد در ژنو ، دفتر مرکزی بانک ها ، شرکت ها و سازمان های بین المللی مانند WTO و صندوق جهانی قرار دارد. پردیس 3 دقیقه پیاده روی از دریاچه لمن و 2 دقیقه پیاده روی از باغهای گیاه شناسی ژنو فاصله دارد.

کلاسهای درس کاملاً مجهز ، دارای نور طبیعی و مصنوعی و بزرگ و راحت هستند. یک اتصال اینترنتی قوی ، یک سالن دانشجویی ، یک کتابخانه کوچک و دسترسی به آشپزخانه وجود دارد. کافه های کوچک ، کیوسک ها ، سوپر مارکت ها و رستوران ها همه بسیار نزدیک به دانشگاه هستند.

امکانات ورزشی

امکانات ورزشی در ژنو با تخفیف ویژه برای دانشجویان در دسترس است:

 • قطع ماهانه استخر شنا - 10 CHF
 • استادیوم فوتبال - رایگان
 • قطع ماهانه سالن بدنسازی - 49 تا 65 CHF
 • دوچرخه ، قایق دریاچه ، دوچرخه آب - برای اجاره

انجمن های دانشجویی

دیگر نیازی به باشگاه های فرهنگی در محوطه دانشگاه نیست زیرا ژنو بسیار زیاد پیشنهاد می کند - به عنوان مثال ، انتخاب گسترده ای از فعالیت های فرهنگی زبان فرانسه و انگلیسی (پخش ، چاپ ، رسانه های آنلاین و اجرای زنده).

اطلاعات مربوط به رویدادها از طریق گردشگری ژنو یا دفاتر گردشگری محلی و روزنامه های محلی در دسترس است. Tribune de Genève '،' Le Temps 'و' Le Matin 'مکمل های هفتگی را با جزئیات رویدادهای محلی و سرگرمی منتشر می کنند. ژنو دارای بیش از 40 موزه ، مرکز هنری و بنیاد و بیشترین تعداد سرانه سینما در اروپا (به عنوان مثال ، سینمای نارنجی (سینماک) ، سینما های شهر). ژنو یک صحنه موسیقی و تئاتر فعال (35 مرحله) دارد. برنامه های Genève Agenda ، RegArt و Tribune de Genève رویدادهای آینده تئاتر را لیست می کنند.

DSC_0367UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

اعتباربخشی

دانشگاه تجارت و مطالعات بین المللی (UBIS) توسط EduQua تأیید شده است: مجوز کیفیت سوئیس برای آموزش عالی.

UBIS اعتبار ویژه ای را برای برنامه های تجاری خود از طریق شورای بین المللی اعتباربخشی آموزش تجارت (IACBE) واقع در 11374 Strang Line Road در لنکسا ، کانزاس ، ایالات متحده دریافت کرده است. برای لیست برنامه های معتبر توسط IACBE اینجا را کلیک کنید.

UBIS همچنین دارای گواهینامه ISO 29990 است. این گواهینامه پایه ای را برای یک سیستم مدیریتی مرتبط فراهم می کند که به طور خاص به آموزش و بهبود مستمر سیستم مدیریت ، فرایندها و خدمات اختصاص یافته است. UBIS مفتخر است که به عنوان اولین مؤسسه آموزشی سوئیس دارای گواهینامه ISO 29990 (معتبر از تاریخ 14 ژوئن 2013) باشد که مجوز کامل دریافت کرده است.

علاوه بر این ، UBIS:

 • عضو فدراسیون des Enterprises Romande (FER)
 • عضو وابسته بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) ، که یکی از شبکه های اصلی تجارت مدارس در جهان است. عضویت در شبکه فرصتهای زیادی را برای تبادل دانشکده و دانشجویی ، اشتراک دانش و همکاری ایجاد می کند.

مشتریان دانشجویی

وی گفت: "آنچه من در مورد UBIS دوست دارم ، کلاس های کوچک ، بسیار کاربردی و بسیار تعاملی است که توسط اساتید با کیفیت بالا تدریس می شود. پردیس باشکوه در قلب ژنو واقع شده است ، شهری که دارای بی نظیرترین و فوق العاده ترین امکانات اجتماعی است. علاوه بر این ، من من قبلاً توانسته ام در طول تحصیل روی پنج پروژه تجاری کار کنم که می توانم بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد خودم را ادامه دهم. "
تیموتی ماسبی
فارغ التحصیل UBIS
"UBIS برای من به معنای آموزش با کیفیت است: استادان دانشگاه UBIS نه تنها در کلاس بلکه توسط جوامع تجاری و سازمان های بین المللی در سراسر جهان مورد احترام هستند. UBIS به محیط دنیای واقعی. "
لیریدون بایکتی ، از کوزوو
فارغ التحصیل MBA

مکان ها

ژنو

Address
Avenue Blanc,46
1202 ژنو, ژنو, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited