توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

مفهوم جدید، کیفیت بالا، دانشگاه خصوصی در مسقط توسط شورای آموزش و پرورش عمان در چارچوب تلاش های دولت برای توسعه منابع انسانی در عمان با همکاری چهره های پیشرو در هر دو بخش دولتی و خصوصی تصویب شد.

از نوامبر 2013، در دانشگاه آکسفورد نوآوری، شرکت انتقال فن آوری از دانشگاه آکسفورد در انگلستان، کار کرده است مشاور به عنوان سرب برای این پروژه است که پشتوانه مالی از گروه بزرگی از رهبران کسب و کار عمان و همچنین دولت عمان.

دانشگاه مسقط نوآورانه و کارآفرینانه با قابلیت اتصال به نزدیک به جوامع کسب و کار عمان و منطقه گسترده تر است. برنامه های خود را ترکیب دقت علمی با ارتباط به جهان کار می کنند. اولین مصرف از دانش آموزان برای برنامه مسیر در اکتبر سال 2016، با مصرف اولین دانشجویان رشته در سپتامبر 2017 صورت گرفت.

دانشگاه مسقط

محل

برای سال تحصیلی 2016/2017، دانشگاه مسقط خواهد شد در طبقه سوم کتابخانه عمومی کودکان، QURUM واقع شده است. پس از سال اول، دانشگاه مسقط خواهد شد در محل اولیه چشمگیر واقع بر روی سلطان قابوس خیابان در کنار نمایشگاه پورشه و در مقابل بازار راههای در مرکز مسقط، پایتخت شهرستان از عمان ساخته شده است. پردیس دائمی است که برای ساخت و ساز در سال های آینده در زمین واقع در فرودگاه ارتفاعات، سیب، مسقط برنامه ریزی شده.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

اخلاق، تعالی، کارآفرینی و نوآوری: ماموریت، چشم انداز و ارزش دانشگاه در مسقط توسط چهار تم ضروری پشتیبانی می شود.

ماموریت

دانشگاه مسقط خواهد افراد و جوامع از طریق برتری در آموزش و تحقیقات است که هر دو دقیق و مرتبط را متحول کند. ما به موفقیت از طریق دست یابد:

  • روش های نوآورانه، کارآفرینی و اخلاقی به ساختار ما و به همه فعالیت های ما
  • بورس تحصیلی که پذیرای همکاری و تعامل جامعه
  • محیط یادگیری است که حمایت، خلاق و انجام
  • فرهنگ فراگیر شهروندی جهانی

چشم انداز و ارزش

چشم انداز دانشگاه مسقط است که به یک چراغ برتری در نوآوری و کارآفرینی در مناطق تمرکز انتخاب خود را برای عمان و برای منطقه گسترده تر است. دانشگاه مسقط خواهد آموزش با کیفیت بالا پشتیبانی شده توسط تحقیقات است که مربوط به اولویت های اجتماعی و اقتصادی عمان و منطقه ارائه کرده است.

دقت و ارتباط این فعالیت پژوهشی را به جذب و حفظ دانشگاهیان با کیفیت بالا تسهیل، بهره مند فرآیندهای مجوز رسمی ملی و بین المللی و روش، و افزایش وضعیت دانشگاه در رتبه بندی ملی و منطقه ای است.

مرکزی به چشم انداز دانشگاه مسقط اختلاط روش های نوآورانه و کارآفرینانه به تمام جنبه های ساختار و عملکرد آن است. دانشگاه چالاک و انعطاف پذیر خواهد بود تا آن همچنان به تکامل در یک چشم انداز آموزش عالی است که با تغییرات سریع و ثابت است.

چشم انداز دانشگاه مسقط است برای ایجاد یک محیط آموزش عالی در عمان برای دانش آموزان عمان و بین المللی است که منجر به تولید کادرهای رهبران آینده در هر دو بخش دولتی و خصوصی است. این رهبران قادر به عامل بین المللی خواهد بود و ارزش های اصلی دانشگاه منعکس:

  1. تعهد قوی به اخلاق: این مرکز و حیاتی برای موفقیت بلند مدت ما به عنوان یک دانشگاه است. هر دانشجوی دانشگاه عضو هیات علمی و کارکنان باید خود را به بالاترین استانداردهای اخلاقی را نگه دارید، و دانشگاه نمی خواهد قبول یا اجازه می دهد هر چیزی کمتر.
  2. انطباق کامل با تمام قوانین و مقررات عمان و از هر کشور دیگری که در آن دانش آموزان، کارکنان و یا دانشگاهیان فعال هستند.
  3. محیط یادگیری است که مثبت، خلاق و با ارزش، که به ترویج بیان فردی، نوآوری و موفقیت، که در آن دانش آموزان، کارکنان و دانشگاهیان ارائه می شوند فرصت هایی را برای رشد شخصی و حرفه ای و که در آن همه با احترام و عزت رفتار می شود.
  4. همه فرآیندها و تصمیمات در استخدام، توسعه و ترویج دانش آموزان، کارکنان و دانشگاهیان هستند بر اساس شایستگی. شیوه های کسب و کار مسئول و سرمایه گذاری های اجتماعی برای ایجاد ارزش بلند مدت پایدار در کمک به تبدیل جوامع و اجتماعات، در حفاظت از منابع محدود است، و در حفاظت از محیط زیست است.
  5. یک محیط تشویق و توانمند سازی از نوآوری و کارآفرینی در هسته ساختار و فعالیتهای دانشگاه.
دانشگاه مسقط

شرکای بین المللی

نظارت

دانشگاه های خصوصی مانند دانشگاه مسقط با مجوز و تحت نظارت اداره کل دانشگاه های خصوصی و کالج ها، یک واحد در داخل وزارت آموزش عالی (وزارت تحصیلات عالی). عمان علمی اعتباربخشی سازمان (OAAA) بدن دولتی مسئول ارزشیابی موسسات و برنامه های دانشگاههای دولتی و خصوصی در عمان است.

وابستگی

دانشگاه مسقط معتقد است که توافق وابستگی در ساختمان اعتبار و اعتماد به نفس در نام تجاری و در نتیجه توافقات سودمند با دانشگاه های بین المللی با کیفیت بالا است که ارائه به بهترین شکل ممکن "تناسب" به ماموریت و اخلاق از دانشگاه مسقط ساخته شده است می باشد.

برنامه مرتبه علمی

برای رشته های دانشگاهی دانشگاه مسقط، به همکاری با عالی رتبه دانشگاه کرانفیلد، انگلستان و دانشگاه استون، UK مستلزم اعطای درجه دو. به طور کلی آن دوره مقدماتی و برنامه از پیش استاد، همکاری دانشگاه مسقط با کالج بین المللی MLS، بریتانیا به ارمغان می آورد اعتبار به برنامه و همچنین ارائه ارزش نظارت تضمین کیفیت خارجی اضافه شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Muscat University

بنگ در مهندسی شیمی طراحی شده است برای توسعه مهارت های فنی و مهندسی، در چارچوب یک پایه شرکت در شیمی. ... [+]

برنامه جزییات

مهندسی شیمی مطالعه برنامه ریزی، طراحی و توسعه محصولات و فرآیندهای که در آن تغییرات فیزیکی و شیمیایی رخ می دهد. بنگ در مهندسی شیمی طراحی شده است برای توسعه مهارت های فنی و مهندسی، در چارچوب یک پایه شرکت در شیمی. این برنامه درجه یک از مجموعه ای از برنامه های مقطع کارشناسی طراحی شده توسط دانشگاه استون و ارائه شده در دانشگاه مسقط است. این یک برنامه درجه دو است، که منجر به اعطای مدرک دانشگاه استون و همچنین مدرک دانشگاهی مسقط.... [-]

عمان مسقط
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Muscat University

حسابداری برای مدیریت متمرکز بر نقش حیاتی که اطلاعات مالی را بازی می کند در تصمیم گیری ساخته شده توسط تیم مدیریتی، و در نظارت و برنامه ریزی از اهداف یک سازمان کسب و کار اس ... [+]

برنامه جزییات

حسابداری برای مدیریت متمرکز بر نقش حیاتی که اطلاعات مالی را بازی می کند در تصمیم گیری ساخته شده توسط تیم مدیریتی، و در نظارت و برنامه ریزی از اهداف یک سازمان کسب و کار است. این برنامه درجه یک از مجموعه ای از برنامه های مقطع کارشناسی طراحی شده توسط دانشگاه استون و ارائه شده در دانشگاه مسقط است. این یک برنامه درجه دو است، که منجر به اعطای مدرک دانشگاه استون و مدرک دانشگاهی مسقط.... [-]

عمان مسقط
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Muscat University

BSC را در حمل و نقل با مدیریت زنجیره تامین یکی از چند درجه تدارکات که ترکیب دانش فنی با مدیریت و کسب و کار که با به چالش کشیدن نیازهای بازار تدارکات است. ... [+]

برنامه جزییات

BSC را در حمل و نقل با مدیریت زنجیره تامین یکی از چند درجه تدارکات که ترکیب دانش فنی با مدیریت و کسب و کار که با به چالش کشیدن نیازهای بازار تدارکات است. این برنامه درجه یک از مجموعه ای از برنامه های مقطع کارشناسی طراحی شده توسط دانشگاه استون و ارائه شده در دانشگاه مسقط است. این یک برنامه درجه دو است، که منجر به اعطای مدرک دانشگاه استون و همچنین مدرک دانشگاهی مسقط.

اهداف برنامه ... [-]
عمان مسقط
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی