Accra Institute Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گهواره ما تعالی ماموریت

ماموریت ما این است که تبدیل به یک مهد برتری در آموزش و پرورش، آموزش و پژوهش از طریق رهبری در آموزش و پرورش و جهان فن آوری با دقت انتخاب دانش آموزان از شخصیت، صداقت، عزم و اراده و انگیزه، و انتخاب افراد از شخصیت های برجسته، تعهد، توانایی و چشم انداز به عنوان امنا، افسران و اعضای هیئت علمی خدمت می کنند.

ما با این ماموریت به دستیابی به آن مناطق از آموزش، آموزش، پژوهش و بورس تحصیلی که اکثر کمک به توسعه فردی، و ارتقاء دانش، تعالی، و صنعت در خدمت به بشریت متعهد است.

در خط با ماموریت ما، AIT ارزش صداقت، همکاری، بازده، نوآوری، و شمول در تمام که آن را ندارد و به دنبال ترویج و حمایت از تعالی در آموزش و پرورش برای دانش آموزان، استادان، بخش های آن، و دانشگاه، به عنوان یک کل.

به بشریت، رهبری و موفقیت در بورس تحصیلی خدمات: AIT، در تعقیب "مهد ماموریت تعالی" آن، خود را در شعار خود می بالد.

بیانیه چشم انداز

آیت بن خواهد شد یک موسسه دانش آموز متمرکز کلاس اول آموزش عالی، آموزش حرفه ای و تحقیق تلاش برای برتری در آموزش، بورس تحصیلی، پژوهش و خدمات. آن را به یک تجربه چالش کشیدن و پاداش دانشگاهی و کار حمایت و محیط یادگیری که از آنها به ارمغان می آورد فردی خود را بهترین دانش آموزان خود را، استادان و کارکنان.

آیت بن به دنبال جذب و توسعه دانش آموزان برجسته خواهد شد و به عنوان یک رهبر در آماده سازی بیان طبقه بالا، نوآوری، اعتماد به نفس، خود مطمئن باشید و حرفه ای ماهر فارغ التحصیلان که بدون شک می تواند با موفقیت در بازار کار بین المللی به رقابت و نشان خود را در به رسمیت شناخته شده حرفه انتخاب خود.

AIT خواهد بود R برش لبه & D و مؤسسه تحقیقاتی فشرده و جذب خواهد شد، استخدام و حفظ بهترین استادان، کارکنان پژوهش و دانش آموزانی که کار تحقیقاتی می توانید تدریس و یادگیری در دانشگاه افزایش و کمک اساسا به پیشرفت جامعه است.

AIT پاسخگو به پیشرفت های فن آوری خواهد بود، در حال تغییر روند در جامعه و اقتصاد در تعقیب گهواره خود از ماموریت تعالی و اراده در تمام تلاش های خود را زندگی می کنند تا شعار خود را: خدمت به بشریت، رهبری و موفقیت در بورس تحصیلی.

اهداف ما

آیت بن به آموزش و پرورش و آموزش رهبران جهانی فردا در همه رشته ها و زمینه از طریق نوآوری در آموزش و پژوهش خود متعهد است.

بالاترین وظیفه ما به عنوان یک دانشگاه است برای آماده سازی دانش آموزان ما که بیشتر زندگی خود را در قرن 21 زندگی می کنند، یک قرن که بدون شک فراهم خواهد کرد فارغ التحصیلان ما با چالش های جدید قابل توجه و انتظارات opportunities.The که در طول سال کار خود، اکثریت از فارغ التحصیلان ما نه تنها شغل، اما حرفه چندین بار، نیاز به سازگاری با شرایط در حال تغییر تغییر خواهد کرد.

آنها در تمام یقین نیاز به مهارت های فوق العاده ای به درک افزایش تصاعدی از اطلاعات بیش از طول عمر خود را. آنها از توانایی عملکرد به طور موثر در یک مفهوم جهانی نیاز دارند و همچنین نیاز به مقابله با فرصت ها و خطرات مرتبط با گسترش پیشرفت و ظرفیت فنی. به عنوان بخشی از تعهد خود را به ساخت یک تفاوت در طبق چشم انداز خود، خود را به آیت بن مرتکب: 1. ارائه برنامه های آکادمیک جدی که از شرایط صنعت و تجارت برای پرسنل آموزش دیده و حرفه ای ماهر است.

 1. ترویج برتری علمی از طریق تصمیم گیری صدا و اقدامات جسورانه که جلو، به دنبال، تخیلی، و پاسخگو به پیشرفت در تکنولوژی، علوم، جامعه و اقتصاد در بزرگ است.

 2. مشتاق برای تبدیل شدن یک موسسه علمی کلاس اول دانش آموز محور، که در آن برای حمایت از توسعه شخصی و علمی دانش آموز به اخلاق از دانشگاه 4 تعبیه شده است. جذب دانشجویان بسیار عالی و سخت کوش و ارائه آنها را با به چالش کشیدن آکادمیک، مدرن و منجر محیط یادگیری، پشتیبانی شده توسط هیئت علمی و کارکنان که تشویق و توانمند سازی دانش آموزان به سمت کمال قابلیت فکری خود کار قادر و مشتاق است.

 3. ترویج و افزایش خود توسعه از دانش آموزان خود به طوری که آنها آگاهانه و موثر در تمام بعدی حرفه های آموزشی و حرفه ای خود را تبدیل خواهد شد.

 4. ارائه دانش آموزان خود را یک مؤسسه صدا برای توسعه شخصی و دانشگاهی و موفقیت مدنی به اطمینان حاصل شود که آنها توسعه مهارت های فکری خود را به بالاترین سطح ممکن و به خوبی آماده به اکسل در حرفه خود

در AIT، دانش آموزان ما آموزش داده می شود به موفقیت با تسلط بر قانون بودن:

 • * خداترس، صادق و قابل اعتماد
 • * نظم و تعیین
 • * مسئول و قابل اعتماد
 • * آرام، با ملاحظه، صبور و با اعتماد به نفس
 • * ملایم، وفادار و افتخار
 • * فروتن و احترام
 • * سخت، متکی به خود، مداوم و سخت کوش
 • * سازمان یافته، شسته و رفته و آماده
 • * کنجکاو و قابل تعلیم
 • * سالم و هوشمند
 • * پر جنب و جوش و مشتاق
 • * نوع، دوستانه، مفید و سخاوتمندانه
 • * شجاع، جسارت و ریسک پذیری
 • * اخلاقی و معنوی در تمام معاملات خود را با دوستان و دشمنان

AIT اعتبارنامه

این موسسه آکرا فناوری (AIT) دانشگاه تکنولوژی متمرکز مستقل معتبر توسط انجمن ملی اعتباربخشی (NAB) از غنا است.

آیت بن به دانشگاه قوام نکرومه علوم و فناوری (KNUST) وابسته است.

آیت بن به دانشگاه آزاد مالزی (OUM) وابسته است.

مکان ها

آكرا

Address
Accra Institute of Technology (AIT)
University Tower Seaview Campus, Weija.

233 آكرا, منطقه بزرگ آکرا, غنا