Sunyani Technical University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقصد Sunyani پلی تکنیک در حال حاضر به تبدیل شده است دانشگاه فنی مقصد Sunyani (STU) با دستور تعریف به ارائه آموزش عالی در مهندسی، علوم، و رشته های مبتنی بر فن آوری، و آموزش و پرورش فنی و حرفه ای و آموزش، هنر و رشته های مرتبط استفاده می شود. این است که به وضوح در قانون دانشگاه فنی، 2016 قانون 992 مصوب مجلس جمهوری غنا و موافقت به توسط رئیس جمهور غنا در 2016 اوت 31.

این تبدیل نهاد با یک فرصت منحصر به فرد برای خود موقعیت و بالا بردن آموزش و پرورش فنی و حرفه ای و آموزش به عنوان یک ارائه دهنده کلیدی منابع انسانی مهم بسیار آموزش دیده برای صنعت به خار در توسعه ملی ارائه شده است. همچنین پیشرفت و حرفه مسیر روشن و توسعه برای فارغ التحصیلان موسسات فنی و حرفه ای در کشور ایجاد کرده است. تا کنون، از جمله فارغ التحصیلان جذب شدند در نیمه راه به جریان اصلی پژوهش متمرکز های دانشگاهی، و در نتیجه کوتاه کردن آموزش عملی و آموزش آنها دریافت کرده بود.

در نتیجه این توسعه های جدید، STU چند 4 سال کارشناسی تکنولوژی برنامه منحصر به فرد گردد به نهادهای ملی مناسب برای تصویب و اعتبار ارائه کرده است به عنوان مورد نیاز است. این برنامه ها خواهد شد در علاوه بر این به کارشناسی 2 سال از فن آوری بالا یو پی اس برای فارغ التحصیلان HND و دیگر افراد واجد شرایط ارائه شده است. STU نیز به اجرا تکنسین و دیگر برنامه های هنر و صنعت گواهینامه غیر عالی در حال حاضر در وجود ادامه خواهد داد. آماده سازی نیز در حال انجام به دنبال مجوز رسمی برای در حال اجرا از استاد دکتر فناوری برنامه فناوری و در آینده forseable هستند.

Sunyani101

ماموریت، VISSION و ارزشهای اصلی

بیانیه چشم انداز

برای تبدیل شدن به یک مرکز عالی برای ارائه حرفه ای متمرکز عملا گرا سطح متوسط ​​آموزش نیروی انسانی برای توسعه اجتماعی و اقتصادی منطقه و کشور به طور کلی.

بیانیه ماموریت

مقصد Sunyani پلی تکنیک یک موسسه عمومی آموزش عالی است که به ارائه آموزش و پرورش و آموزش حرفه متمرکز در سطح عالی را با دست به تجربه و توسعه کارآفرینی متعهد به پر وسط نیازهای سطح نیروی انسانی از کشور است.

ارزش های اصلی ما

  • EXCELLENCE
  • صلاحیت
  • رقابت پذیری
  • پاسخگویی
  • حرفه ای گری
Sunyani102

رابط صنعتی

دانش آموزان گزینه برای قرار دادن سایت های کارآموزی و یا نزدیک سازمان به خانه های خود داده می شود. کسانی که بدون یک گزینه توسط واحد رابط صنعتی قرار داده است. به منظور تسهیل در قرار دادن دانش آموزان برای ورزش پیوست، استادان و افسران رابط دیده بانی برای قرار دادن در سازمان ها و شرکت هدف قرار در سراسر کشور به مذاکره قرار دادن برای دانش آموزان است. این در شرایطی که دفتر است حداقل چهار ماه قبل از شروع پیوست اطلاع، برای ترتیبات لازم مربوط به دلبستگی صنعتی ساخته می شوند به اطمینان حاصل شود که ورزش در طول دوره بدون مانع است.

ارزیابی

این برنامه آموزش عملی کل برای دانش آموزان HND جذب در مجموع 4-اعتبار آموزش بر پایه hours.Competency (CBT) برنامه دوم برای دانشجویان مهندسی عمران نیاز به یک کل شانزده ساعت (16) اعتبار تجربه دلبستگی های صنعتی برای ترم چهارم. دانش آموزان با یک دلبستگی صنعتی سه ماه (دوازده هفته) که جذب اعتبار دو ساعت را به عنوان بالا تا از هفته شانزده ادامه خواهد داد. دانش آموزان به دنبال از برنامه های کارشناسی فناوری تحت یک کل شانزده ساعت (16) اعتباری ورزش دلبستگی های صنعتی برای semester.Students ارسال یک گزارش جامع در پایان ورزش دلبستگی خود را. این گزارش، برگه روزنگار و گزارش محرمانه از صنعت ارزیابی و درجه بندی برای هر دانش آموز.

مکان ها

سونانی

Address
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

سونانی, منطقه برونگ آهافو, غنا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: