ESLSCA Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه ESLSCA Business School پاریس که در سال 1949 تأسیس شد ، بیش از 15،000 فارغ التحصیل را که اکنون در فرانسه و خارج از کشور مسئولیت مسئولیت دارند ، آموزش داده است. آنها از ESLSCA دارایی های زیادی بهره مند شده اند:

  • آموزش عمومی در مقطع کارشناسی ارشد (پذیرش پس از کلاس های آمادگی HEC یا براساس مدارک تحصیلی پس از BAC 2 یا BAC 3) براساس یک برنامه مطالعه دقیق و ابتکاری که هدف آن آموزش مداوم مدیران کارآفرینی ".

آموزش منجر به یک صلاحیت واقعی و حرفه ای شدن بسیار مورد نیاز شرکت ها ، ESLSCA Business School پاریس از شهرت بسیار بالایی برخوردار است (ESLSCA بیشترین تعداد فارغ التحصیلان خبره را دارد) حسابداران و بسیاری از فارغ التحصیلان را در بازارهای مالی ، بانکی و بورس حساب می کنند). بین المللی: برنامه دو مدرک MBA ایجاد شده در سال 1979 قدیمی ترین ESC ها است. شهریه شامل اقامت اجباری در خارج از کشور (کارآموزی یا ترم تحصیلی) و چندین دوره انگلیسی می باشد. در حال حاضر بیش از 50 ملیت در بین ESLSCA Business School پاریس که عضو AACSB ، EFMD ، CREPUQ و EDUNIVERSAL هستند ، نماینده هستند. هم افزایی های موجود با سایر برنامه های گروه ESLSCA : برنامه هایی در مقطع کارشناسی انگلیسی و MBA و 19 برنامه چرخه سوم که بسیاری از آنها در طاقچه هایشان پیشرو هستند (تجارت بین المللی و بازرگانی ، مهندسی مالی ، مدیریت صنایع لوکس و مد ، هوش) اقتصادی). به رسمیت شناختن شرکت ها ، که از پروژه آموزشی ESLSCA Business School پاریس ESLSCA Business School پشتیبانی می کند ، معلمان را به شما ESLSCA Business School می کند ، دوره های کارآموزی متعددی را ارائه می دهد و از فارغ التحصیلان در بهترین شرایط استقبال می کند. نتایج بررسی حقوق و دستمزد دانش آموختگان جوان مجله EXPANSION (آوریل 2010) بار دیگر برای ESLSCA Business School پاریس که از بین 40 مدرسه طبقه بندی شده رتبه 28 را دارد ، مطلوب است .

فعالیتهای مهم پژوهشی: ESLSCA Business School پاریس به طور فعال در تلاش تحقیقاتی انجام شده در سطح اروپا برای ارتقاء آموزش مدیریت است. اساتید پژوهشی ، دانشجویان دکتری ، دکترا و اساتید مدیریت که مجاز به انجام تحقیقات (HDR) هستند ، در انتشار مقالات پژوهشی مشارکت می کنند ، در کالکشن شرکت می کنند ، مقالات و کتاب هایی را در رشته های مربوطه خود منتشر می کنند ، به ویژه در اطلاعات اقتصادی و فناوری اطلاعات. امور مالی.

نتایج نظرسنجی IPSOS که توسط ESLSCA Business School پاریس انجام شده ، کفایت پروژه آموزشی آن را با انتظارات شرکتها نشان می دهد: اهمیت کارآموزی و برنامه های مطالعه کار ، سطح حرفه ای کردن برنامه درسی ، مهارت در زبان انگلیسی ( دو زبانه) و نرم افزار رایانه ای.

MBA تخصصی

این دوره ها برای فارغ التحصیلان تحصیلات عالی و مدیران اجرایی است. هدف این است که شرکت کنندگان را با مهارت های دانش و مدیریت مداوم، که توسط یک کارآموزی تقویت می شود، فراهم کند.

برنامه های بین المللی

از سال 1982 ، ESLSCA Business School پاریس برای دو یا سه سال تحصیل که منجر به درجه ESLSCA-MBA می شود ، میزبان دانشجویان خارجی است. چندین دانش آموز در سال سوم خود در ایالات متحده آمریکا حضور دارند و پس از آن مدرک MBA و دیپلم ESLSCA Business School Paris را دریافت می کنند.

از سال 1996 ، ESLSCA Business School پاریس یک برنامه MBA یک ساله برای دانشجویان خارجی (دوره های انگلیسی) را اجرا می کند.

لیسانس

دو لیسانس ESLSCA Business School ، BBA: Bachelor در مدیریت بازرگانی (ایجاد شده در سال 1998) و برنامه مدیریت لیسانس (شامل تخصص های مربوط به امور مالی ، بازاریابی یا تدارکات در سال سوم) هر دو با اخذ مجوز قابل دسترسی می باشند. کارشناسی.

گراند اکول

این دوره برای کاندیدانی است که مایل به جذب تمام تکنیک های مدیریت و مدیریت هستند، ویژگی های شخصی خود را در ابعاد حرفه ای، مهارت حرفه ای واقعی با ابعاد بین المللی ایجاد کنند.

آموزش اجرایی

دوره های اجرایی در ESLSCA Business School پاریس برای مدیران در کلیه عملکردها (بازاریابی و فروش ، امور مالی یا حقوقی ، R) در نظر گرفته شده است

دوره دیپلم سطح I، دوره سوم حرفه ای در پاره وقت برای مدیران.

EGE

Ecole de Guerre Economyique از سال 1997 فعالیت می کند و در سطح اروپا پیشگام است. EMT در جلسات IHEDN (موسسه مطالعات عالی دفاع ملی) شرکت می کند و سمپوزیوم هوش اقتصادی در یونسکو را در سال 1998 برگزار می کند. ESLSCA Business School پاریس توافق نامه هایی را با دانشگاه ها منعقد کرده است. استراسبورگ ، مونپلیه ، پواتیرز و لاوال (کبک) درمورد اطلاعات اقتصادی. EGE چندین مقاله تحقیقاتی درباره اطلاعات اقتصادی را منتشر می کند.

IFAM

پیوستن به برنامه ما، رفع نیازهای آینده مسائل بین المللی است. این تضمین تسلط بر موقعیت های مختلفی است که باید پاسخ دهید. این پیروزی برتری است.

دسترسی به داوطلبان دارای مدرک لیسانس، دیپلم معادل یا مایل به ورود به یک دوره 3 ساله است.

img-branding

درباره

درباره ESLSCA Business School Paris Paris: با 70 سال تجربه و شهرت کامل برای امور مالی شرکت ، بازار و حسابرسی ، ESLSCA Business School پاریس مزایای بسیاری از قبیل: مشارکت بین المللی (از جمله ایجاد مراکز مرتبط با خارج از کشور) ، نوآوری آموزشی ، کیفیت تحقیقات دانشکده آن ، شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ...

در سپتامبر 2003 با ایجاد وزارت اطلاعات اقتصادی ، كارت جدیدی اضافه شد ، در برنامه Grande Ecole ، دانش دانش ESLSCA Business School Paris از سال 1997 با سیكل سوم خود "Ecole de Guerre Economyique" ساخته شد. به عنوان رهبر در سطح فرانسه شناخته شده و توسط نماینده پارلمان CARAYON در گزارش خود به نخست وزیر در EI (ژوئن 2003) توجه کرد.

آموزش عمومی بسیار محبوب

یک نظرسنجی ESLSCA / IPSOS این را تأیید کرد. شرکت ها جوانان حرفه ای و کارآمد را می خواهند. بنابراین دانش آموز باید چندین کارآموزی را تکمیل کرد، ابزار رایانه را به کار گیرد و حداقل دو زبانه باشد. آموزش به این ترتیب با این تقاضا سازگار است. 30٪ از دوره ها به زبان انگلیسی است. دانش آموزان نیز باید یک ترم اجباری در خارج از کشور، دانشگاه یا کسب و کار را دنبال کنند.

ESLSCA Business School Paris در پاریس دارای چندین دانشگاه شریک زندگی در سراسر جهان است که با آنها نیز تبادلات آموزشی وجود دارد که ورود معلمان انگلیسی زبان به این مدرسه است. سرانجام ، به لطف شبکه ای بسیار قوی با 15000 فارغ التحصیل در 110 کشور و روابط بسیار خوب با شرکت های همکار ، یافتن کارآموزی در فرانسه یا خارج از کشور بسیار آسان است و در بین 3000 پیشنهاد پیشنهادی که مدرسه یک سال دریافت می کند.

به محض ورود به مدرسه ، دانش آموز همزمان با سمینار مقدماتی مدیریت کامپیوتر ، سمینار مقدماتی سازمان ها (IAO) را دنبال می کند. در طی IAO ، تعدادی از فارغ التحصیلان ESLSCA Business School پاریس ، که نماینده کلیه بخش های فعالیت اقتصادی هستند ، عملکردهای حرفه ای و تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. سرانجام ، هر دانشجو دوره کارآموزی را در یک شرکت دنبال می کند. از 2 ماه تا سال اول ، 3 ماه تا پایان سال 2 و غالباً نیمه وقت در طول 3 سال ، قبل از کارآموزی نهایی ، که می تواند از آوریل تا دسامبر انجام شود ، و جای خود را برای دفاع از یک پایان نامه اگرچه این کارورزی ها اغلب به شغل منجر می شوند ، ESLSCA Business School پاریس همچنین یک مجمع سالانه تجارت دانشجویی را برگزار می کند.

سرانجام ، ESLSCA Business School پاریس برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد: تجارت ، مهندسی مالی ، بازاریابی ، E.Business ، مدیریت لوکس ، هوش اقتصادی و MBA. دانشجویان دوره دوم نیز از این دوره ها و تحقیقات دوره 3 استفاده می کنند.

برنامه درسی متنوع

به اصطلاح "مشترک هسته" برنامه در طول سه سال مطالعه گسترش یافته است. علاوه بر این برنامه و در سال آخر نیز دوره های اختیاری وجود دارد. بنابراین، دو سال اول مطالعه، اولین چرخه مطالعات عمومی را تشکیل می دهد. سال سوم، مرحله دوم مطالعات را تشکیل می دهد که مربوط به دوره تخصصی در میان 6 رشته زیر است:

  1. بازاریابی عمده، مدیریت بین المللی
  2. کنترل تخصص عمده
  3. Major Market Finance
  4. عمده امور مالی شرکت
  5. اطلاعات اقتصادی عمده
  6. سازمان عمده، مدیریت، مشاوره

انجام کار نیز بخشی از تدریس است
توسط تیم ها و از سال اول ، دانش آموزان باید پروژه ای را برای شروع یک تجارت یا به دست گرفتن یک انجمن موجود در مدرسه ارائه دهند. BDE ESLSCA Business School Pari در واقع بسیار فعال است. دانش آموزان باید تحت نظارت یک مدرس معلم ، یک نقشه تجاری تهیه کنند ، اهداف را مشخص کنند و این پروژه را در سال 2 انجام دهند. این مربیگری دائمی دانش آموزان با ساختار مدرسه ای که ما در مقیاس انسانی حفظ می کنیم امکان پذیر است.

وسیله مؤثر است
دانشکده دانشکده ESLSCA Business School پاریس نشان دهنده کیفیت تدریس و پژوهش ، در سطح ملی و بین المللی است. علاوه بر این آموزش عالی ، ESLSCA Business School پاریس به لطف اینترنت و منابع آموزشی خود ، به دانشجویان خود این امکان را می دهد تا تحقیقات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

قرار گرفتن در پاریس ، یک دارایی اضافی
بزرگترین شرکت ها در PARIS هستند و پایتخت نیز تمام امکانات خود را برای تکمیل فرهنگ عمومی خود ارائه می دهد. اگر ESLSCA Business School پاریس بیش از 50 ملیت مختلف را در بین دانشجویان خود داشته باشد ، احتمالاً پاریس نیز برای چیزهایی است.

img-branding_

مکان ها

پاریس

Address
ESLSCA Paris Business School
11 Rue de Cambrai

75019 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید