ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه

دانشکده استئوپاتي در آوريل 1990 در آغاز رئيس جمهور فعلي خود متولد شد

موسسه آموزش عالی خصوصی با ثبت نام مجدد آکادمی کرتیل - مجلس دانشگاه، که توسط وزارت بهداشت به منظور 9 اوت 2007 تایید شده است.

فراخوان ESO برای آموزش متخصصان منحصر به فرد، مسئول و معقول مطابق توصیه های انجمن بین المللی استئوپاتی و سازمان بهداشت جهانی در زمینه پیشگیری و حفظ سلامت است.

ESO پاریس مدرسه تاریخی برای آموزش استئوپات ها پس از مدرک لیسانس در فرانسه است. در واقع، از ایجاد آن، تأسیس یک رویکرد پیشگیرانه برای آموزش استئوپاتی را با اولین بودن به کار می گیرد :

 • در فرانسه، پس از مدرک لیسانس یا معادل آن، دوره کامل تحصیلات دانشگاهی ، معادل 5 سال آموزش کامل در زمینه استئوپاتیک است.
 • درخواست از اداره بهداشت و اقدام اجتماعی برای قانونی بودن آموزش ابتدایی در زمینه استئوپاتیا پس از مدرک لیسانس (1990).
 • درخواست ثبت فعالیت های تحصیلات عالی خود را با وزارت آموزش و پرورش (1992).
 • برای تدوین آموزش آن با توجه به استانداردهای اتحادیه اروپا در بولونیا (2001).
 • دریافت ثبت نام دیپلم خود ، Diploma of Osteopathy فرانسه، در فهرست ملی مدارک حرفه ای (دیپلم گواهی سطح دوم، فرمان 10 آوریل 2009 - OJ از آوریل 21، 2009). در سال 2014، ESO تایید شد که دیپلم خود را در سطح اول (دستور وزیران 20 ژانویه 2014) ثبت کند.

  neck and shoulder treatment at physical therapistJesper Aggergaard / Unsplash

ارزش های ESO: شور و دقت

ماموریت ESO پاریس این است که تمرینکنندگان بسیار صالح و بسیار صالح را در زمینه استئوپاتیک آموزش ببخشند، که توسط سازمانهای حرفه ای در سطح اروپا به رسمیت شناخته شده و در نتیجه قادر به زندگی کامل در حرفه خود هستند.

دانش آموزان از ESO پاریس استئوپات ها در رشته علمی، حداقل 5 سال آموزش دیده اند. برای فارغ التحصیلان استئوپاتیک، ESO پاریس یک سال اختیاری اضافی ارائه می دهد که فرصت های جدیدی را برای تحقیق، آموزش و یا تخصص های مختلف (استئوپاتی پریننتیک، استئوپاتی آبزی، استئوپاتیت ورزشی، استئوپاتی سالمندان) ارائه می دهد.

صدور گواهینامه ESO پاریس به استانداردهای ایزو 9001 برای کیفیت آموزش، سازماندهی و مدیریت آن در ماه مه سال 2003، نشان دهنده تلاش کافی از سوی موسسه و تعهد آن به دانش آموزان (و والدینشان) که به او اعتماد کردند. رضایت دانشجویان از طریق شرایط تحصیلی که به آنها پیشنهاد می شود و موفقیت هایی که در پایان این مطالعات می تواند داشته باشد، گذر می کند. ESO پاریس این هدف اصلی موفقیت را از طریق:

 • یک برنامه انتخابی و سطح بالا، از طریق یک دوره آموزشی چند منظوره و عمومی با یک سال تحصیلی اضافی و تخصص اختیاری (مدرک لیسانس 5 1)
 • کلینیک یکپارچه، بزرگترین کلینیک پوکی استخوان در فرانسه است که بیش از 25،000 مشاوره داخلی را در هر سال ارائه می دهد و دانش آموزان را به یک تجربه پیشرفته، منظم و یکپارچه حرفه ای می دهد که باید بیش از 10،000 مشاوره استئوپاتی را به خارج از موسسه اضافه کند در بیمارستان های عمومی، خصوصی یا وابسته
 • یک هیات علمی متشکل از متخصصان دانشگاهی ، استادان ، متخصصان ، پژوهشگران و سخنرانان بین المللی مشهور بین المللی است
 • ارتباط پایدار با آموزش عالی دانشگاهی، منجر به آموزش گسترده و کارآموزی خاص می شود
 • نسبت معلم / دانش آموز نزدیک به 1 در 12
 • بازتاب مشترک و تحقیق در گروه های کوچک: TP، TD، مطالعات موردی، پروژه ها، آموزش ها، ...
 • خودمختاری مطلق ، که به او اجازه می دهد برنامه های خود را (اغلب در رابطه با سایر نهادهای فرانسوی یا خارجی) توسعه و تطبیق دهد، برای تجهیز کردن منابع انسانی و مادی خود که نیاز به کارآمدی دارد یک دانشگاه فنی در مقیاس انسانی.

محل

Ecole Supérieure d'Osteopathie واقع در قلب دانشگاه Marne-la-Vallée دانشگاه ایالتی کالیفرنیا دارای جایگاه ویژه ای است که به دانشجویان فرانسوی و خارجی اجازه می دهد تا مطالعات بالایی را در محیط آرام و سبز دنبال کنند، اگر چه در این نزدیکی هست از پاریس (فرودگاههای Roissy Charles De Gaulle و Orly 30 دقیقه، پاریس گار د لیون 20 دقیقه از RER A). ESO میزبان 600 دانش آموز در سال است، همه سطوح مطالعه ترکیب شده است. نزدیکی سایر مدارس بزرگ در محوطه دانشگاه تبادل بین افرادی از زمینه های مختلف را ترویج می دهد.

مکان ها

خامس-سور-مارن

Address
8 rue Alfred Nobel – Cité Descartes – 77420 CHAMPS SUR MARNE
77420 خامس-سور-مارن, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: