IESEG School of Management Lille - Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

مدرسه IESEG مدیریت Lille - پاریس

در لیل در سال 1964 و عضو "دانشگاه لیل کاتولیک" تاسیس و "کنفرانس DES GRANDES Écoles"، دانشکده IESEG مدیریت در حال حاضر یکی از 10 مدارس کسب و کار در فرانسه، معتبر با AACSB، EQUIS و AMBA برچسب های بین المللی (اهدا تنها به 1 درصد از مدارس کسب و کار در جهان). استاد مدرسه در مدیریت در سراسر جهان در بهترین 2016 بار مالی، برنامه جامع مدیریت و 5 در میان مدارس کسب و کار فرانسه رتبه 17.

ماموریت IESEG این است که آموزش و آماده سازی مدیران و رهبران آینده در دنیای شرکت های بزرگ ملی و بین المللی، ایجاد بازیگران تغییر در یک محیط حرفه ای است که به طور مداوم در حال تغییر و بهبود است.

IESEG در مجموع از 4800 دانش آموزان در هر دو دانشگاه لیل و پاریس و اطراف 2090 دانشجویان بین المللی.

برنامه "گراند اکول" یک برنامه پنج ساله که در آن دانش آموزان هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد جزء دنبال است.

IESEG بود اولین مدرسه کسب و کار در فرانسه به یک برنامه 5 ساله مدرک باکالوریا پس: یک برنامه 3 ساله کارشناسی را پوشش اصول مدیریت به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است که در آن دانش آموزان تعمیق دانش مدیریت و تخصص را انتخاب نمایید.

در برنامه های کارشناسی ارشد IESEG دارای 9 زمینه های تخصص: بازاریابی، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، مدیریت عملیات، حسابرسی کنترل، بین المللی مذاکره، اقتصاد بین الملل کسب و کار و استراتژی، کارآفرینی و نوآوری، و مدیریت عمومی.

بین المللی ذهن مجموعه، یکی از نقاط قوت از مدرسه.

با مجموعه ذهن بین المللی، IESEG اولین مدرسه برای ارائه تمام دوره ها در برنامه کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی است. 84 درصد از هیات علمی دائم از یک پس زمینه های غیر فرانسوی است. بیش از 200 دوره های مدیریت ارائه شده در زبان انگلیسی وجود دارد.

IESEG دارای شبکه ای از 262+ دانشگاه های همکار در بیش از 66 کشور جهان است. 80 درصد از دانش آموزان IESEG در بخشی از برنامه تبادل دانش آموز ما در این دانشگاه ها. تحقیق در پژوهش IESEG و آموزش با هم و این بخش مهمی از مدرسه است. IESEG همراه با HEC پاریس، تنها مدرسه کسب و کار فرانسه که مرکز تحقیقاتی (IESEG تحقیقات) نیز بخشی از CNRS. میزان اهمیت داده شده به تحقیق و وسیله ای برای انجام این فعالیت، تضمین کیفیت است و اجازه می دهد تا دانش آموزان به عنوان بخشی از یک محیط فکری تحریک کننده. دانشگاه کاتولیک لیل Ieseg بخشی از دانشگاه کاتولیک لیل، که توسط سازمان، اندازه، زیرساخت، منابع و با کیفیت است که بسیار شبیه به برخی از دانشگاه های معروف بریتانیایی است. و همچنین کتابخانه دانشگاه Vauban که صاحب 55،000 کتاب و یک اشتراک به بیش از 600 ژورنال ها و مجلات، خانه کتابخانه دیجیتال شبکه (کتابخانه NUMERIQUE EN RÉSEAU). این به دانش آموزان فرصت از داشتن دسترسی به اسناد از طریق اینترنت. در حال عضو دانشگاه همچنین اجازه می دهد دانش آموزان IESEG به دسترسی به منابع دیگر را داشته باشد: مبادلات علمی، کافه تریا و دانشگاه رستوران ها، خوابگاه، مرکز ورزشی، مرکز درمانی و غیره یک مدرسه - 2 پردیس - لیل و پاریس اولین و اصلی دانشگاه IESEG در قلب لیل، شناخته شده به عنوان "دانش آموز شهرستان" و یکی از پویا واقع شده است. با بیش از 100.000 دانش آموزان، لیل، 2ND بزرگترین شهرستان دانشگاه در فرانسه است. پاریس پردیس: محل سکونت در "گراند آرخه د لا دفاع"، قلب منطقه کسب و کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

لیسانس در مدیریت کسب و کار: تجارت بین الملل

Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Lille

دانش آموزان درک جامع از محیط اقتصادی بین المللی را دریافت می کنند؛ ابتدا قرار گرفتن در معرض دنیای کسب و کار؛ و یک پایه قوی در رشته های مدیریت. [+]

برنامه کارشناسی سه ساله ما در لیل، فرانسه، ارائه می دهد آموزش و پرورش با کیفیت بالا در برخی از زمینه های ارزشمند بازار کار، آماده سازی آنها برای ورود به نیروی کار با شروع در حال اجرا است.

این برنامه برای دانش آموزانی که علاقه مند به مدیریت و تجارت بین المللی هستند طراحی شده است. آنها آموزش داده خواهد شد تا پروژه های سازمان های بین المللی را مدیریت و در محیط های پیچیده کسب و کار در راه اخلاقی و پایدار کار کنند. بخش قابل توجهی از این برنامه برای توسعه شخصی اختصاص داده شده است که در آن دانش آموزان مهارت های مدیریتی و مهارت های کلیدی را برای تبدیل شدن به حرفه ای ها که به طور مؤثر در عملکرد تیم های چند فرهنگی کمک می کنند، ایجاد می کنند.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

Lille, Hauts-de-France, 59000 FR
آدرس محل سکونت
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

Paris, Île-de-France, 92044 FR