IPSA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به IPSA ، یک مدرسه مهندسی منحصر به فرد خوش آمدید!

IPSA یک دانشکده مهندسی است که یک برنامه درسی 5 ساله برای فارغ التحصیلان متخصص در سیستم های هوایی و فضایی ارائه می دهد. دانش آموزان دانش گسترده ای در زمینه های مختلف علمی و یک رویکرد عملی در مهندسی کسب می کنند.

دوره مهندسی IPSA

'مهندسی درجه' صادر شده توسط IPSA یک مدرک کارشناسی ارشد فرانسه است که توسط CTI * تایید شده است. این نشانگر را قادر می سازد که به هر موضوع مربوط به هوا و فضا پاسخ دهد. فارغ التحصیلان دانش عمومی مهندسی عمومی و همچنین مهارت های بسیار تخصصی در زمینه های هوا و فضا را توسعه خواهند داد. آموزش در IPSA همچنین به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در سایر زمینه های فنی پیشرفته مانند هوا و فضا، مانند حمل و نقل خودرو و حمل و نقل دریایی کار کنند، جایی که تکنیک ها و فن آوری های استفاده شده نزدیک به کسانی است که در هواپیما هستند.

آموزش

هدف آموزش این است که اطمینان از کسب دانش ضروری برای تخصص بالا و اعتبارسنجی دانش لازم برای انجام مسئولیت های گوناگون در زمانی که آنها در یک حرفه ای ظاهر شوند. بر اساس تعادل بین تدریس و کار پروژه (مربوط به مسائل صنعتی معمولی)، برنامه درسی IPSA شامل ابعاد هوای IPSA ای قوی از آغاز تمرین است که در طول سالها تکامل یافته است. دانش آموزان در طول دوره مهندسی، با انتخاب "رشته های فنی" خاص، آموزش را شکل می دهند، به او اجازه می دهد تا دوره های فردی و تخصص در حوزه انتخابی به دست آورد.

کنفرانس های شرکتی و آگاهی بین المللی برای ارائه مهارت های اضافی وجود دارد که تفکر انتقادی و توانایی دانش آموز را در تصمیم گیری ایجاد می کند

* CTI (کمیسیون Titres d'Ingénieur) یک نهاد مستقل فرانسوی است که مسئول ارزیابی و اعتباربخشی موسسات آموزش عالی در زمینه مهندسی130000_slide-actu-1.jpg

یک کالج ، چهار پردیس

پردیس IPSA در ایروی سوئیسین

این مؤسسه یک محیط محرمانه برای دانش آموزان فراهم می کند. IPSA پاریس در محوطه فن آوری گروه IONIS شامل ESME Sudria، ETNA و IPSA .

محوطه تکنولوژی چند کالج نزدیک پاریس:

کالج های دانشگاه پاریس-سوئد بیش از 4000 متر مربع کلاس های درس، اتاق های کامپیوتر، دفاتر اداری ...

این موارد شامل:

  • کلاس های درس
  • آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی برای کار عملی در مکانیک، الکترونیک و فیزیک.
  • 1 آزمایشگاه تحقیقاتی
  • 300 ایستگاه کاری شبکه
  • 1 کافه تریای مجهز
  • چند اتاق اختصاص داده شده به حدود بیست انجمن دانشجویی.

زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه پاریس جنوبی.

این دانشگاه به دانشجویان IPSA و ESME Sudria اجازه می دهد رویدادهای انجمن دانشجویان را به اشتراک بگذارد. این دانشگاه در نزدیکی رستوران ها و کافی شاپ های فستیوال و همچنین سالن های متعدد دانشگاه محل اقامت قرار دارد.

پردیس IPSA در تولوز

سایت IPSA در تولوز (که تنها 3 سال اول آموزش مهندسی هواپیما ارائه شده است) دارای محیط منحصر به فرد این سرمایه بزرگ هوافضا است.

یک دانشگاه چند کالج

محوطه دانشگاه تولوز، که توسط IPSA ، Epitech و ISEG Group به اشتراک گذاشته شده است، دانش آموزان را با شرایط زندگی دلپذیر، فضاهای کاری مشترک و انکوباتور اختصاصی برای راه اندازی، فراهم می کند که دانش آموزان و پروژه های فارغ التحصیل جوان را در یک محیط محافظت می کند.

تولوز، پایتخت هوافضا

تولوز بدون شک شهر ایده آل برای افرادی است که در زمینه هواشناسی علاقه مند هستند:

  • با شرایط صنعتی Airbus، Alcatel، Astrium، Thales و Latécoère و غیره
  • از لحاظ تحصیلات عالی با مدارس پیشرو در فرانسه هوا و فضا و یکی از بزرگترین مراکز دانشگاهی در فرانسه است
  • در تحقیق با CNES، ONERA و چندین آزمایشگاه CNRS.

پردیس های IPSA در لیون و مارسی

فقط 2 سال اول در لیون و مارسی برگزار می شود و کلیه دوره ها به زبان فرانسه تدریس می شود.

یک دانشکده فارغ التحصیل نزدیک به صنعت است

در بیش از 50 سال از زمان وجود، IPSA روابط و همکاری های طولانی با بازیکنان اصلی در بخش هوا فضا را فریب داده است. این شرکا، داوطلبانه با دانشجویان ملاقات می کنند و در مورد جنبه های مختلف (علمی، فنی، فرهنگی و اقتصادی) حرفه مهندسی بحث می کنند. این نزدیکی به صنعت به IPSA ، از طریق شورای انکشافی آن، اجازه می دهد تا آموزش را با نیازهای صنعت مطابقت دهد. فارغ التحصیلان کار در شرکت های بزرگ در بخش به راحتی به مدرسه خود بازگشتند تا تجربیات خود را با مهندسین آینده در IPSA به اشتراک بگذارند.

بین المللی

در بخش صنعتی بسیار بین المللی وارد شده است، کاملا طبیعی است که IPSA از آغاز یادگیری زبان انگلیسی و همچنین نیاز به کسب تجربه بین المللی تمرکز می کند. در واقع، آموزش در سال های 4 و 5 فقط به زبان انگلیسی است.

علاوه بر این، کالج برنامه آموزشی بلندپروازانه خارجی را ایجاد کرده است که به دنیای واقعی و جاه طلبی دانش آموزان مربوط می شود.

بنابراین IPSA دارای 40 دانشگاه شریک در سراسر جهان است، دانشجویان را برای یک ترم یا یک سال تحصیلی میزبانی می کند.

IPSA همچنین با چندین دانشگاه موافقت نامه های درجه دو را در اختیار دارد.

شور انگیزه اصلی است

اگر یک مدرسه ای وجود داشته باشد که در آن اشتیاق وجود داشته باشد، این IPSA . پروژه های انجمن ها، به دلیل پیچیدگی های آنها، نشان دهنده ی هیجان انگیزی از Ipsaliens است. IPSA همچنین برگزار می کند رویدادهای مختلف به دانش آموزان خود را قادر می سازد برای لذت بردن از اشتیاق خود را در غیر این صورت، مانند یک هفته اختصاص داده شده به پرواز، حضور در نمایش های مختلف هوایی و جلسات از جمله نشست معروف در La Ferté Alais ...

مکان ها

پاریس

Address
15 Rue Maurice Grandcoing, 94200 Ivry-sur-Seine, France
پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه