Institut Paul Bocuse

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شناخت بین المللی

Institut Paul Bocuse یکی از اعضای نخبه بین المللی است، زمانی که به ارائه آموزش در زمینه های مدیریت مهمانداری و هنرهای زیبایی می پردازد.

با الهام از دو بنیانگذار چشم انداز و حرفه های فوق العاده آن - پل بوووس، ستاره بین المللی هنر آشپزی و آشپز قرن با 3 ستاره میشلین برای 50 سال، و جرارد پلیسون، یکی از بنیانگذاران گروه Accor، epitome موفقیت مدیریتی و کارآفرینی - Institut دارای یک اعتبار منحصر به فرد در فرانسه و در سراسر جهان است.

هدف ما: انتقال شور و شوق و چشم انداز نوآورانه و معاصر خود به شما، یکی که اعضای هیات علمی ما قادر به انطباق با تغییرات در عملکرد صنعت ما هستند، آموزش هر یک از شما را به طوری که شما می توانید با چالش روبرو شوید از فردا

ART OF LEARNING

  • 140 استاد و دائم دائمی مستقل و دائمی که 140 مدرک معتبر دارند، به شما تجربه مدیریت بین المللی خود را در تمام زمینه های کسب و کار هتل و رستوران منتقل خواهند کرد. 40 نفر از آنها دارای دکتری یا دکترای دیگر هستند.
  • آموزش آشپزی ما براساس تقسیم تجربیات و مهارت های بیش از 20 سرپرست متخصص، حرفه ای و دائمی، از جمله تیم Meilleurs Ouvriers de France است.
  • بیش از 150 کارشناس از سراسر جهان سرخ شدن در کیک تیم آموزش عالی ما است. شما می توانید پاداش های تجربی باور نکردنی خود را برای نشان دادن سبک بسیار خودتان به دست آورید.

کنترل زندگی را بدست بگیرید

ما از لحاظ بین المللی شناخته شده است که انسان را در مرکز رویکرد ما به آموزش قرار می دهد. ما تلاش می کنیم تا با استفاده از رویکرد منحصر به فرد، استعداد را شناسایی و به ارمغان بیاوریم که به هر فردی کمک می کند و هر جنبه ای از شخصیت خود را نشان می دهد.

با ما، شما می توانید یادگیری خود را با انتخاب گزینه هایی که مهارت های خود را با توجه به توانایی های خود و آرمان های خود را، هر دو حرفه ای و شخصی، را سفارشی.

آینده در آینده

برنامه های ما، از دوره های لیسانس تا دکترا، بر اساس مدل های دانشگاهی بین المللی است و به شما در پذیرش دانشگاه و شناخت حرفه ای در سراسر جهان کمک می کند.

Institut Paul Bocuse تنها گروه آموزش اروپایی متخصص در صنعت مهمان نوازی است که دارای مرکز تحقیقاتی در محوطه دانشگاه است.

منبع نوآوری که به نظر می رسد از آینده، این تحقیق به طور مداوم غنی سازی محتوای برنامه های ما و اطمینان حاصل می کند که ما در لبه برش آموزش و پرورش است.

درست در هسته سیستم آموزشی ما، روش ها و شیوه های ما همواره پویا و خلاقانه بوده اند از جمله:

  • مطالعات موردی بین دانشگاهی
  • SPOCs
  • بازی های جدی
  • یادگیری از طریق بازی
  • کلاس های لغزان
  • انکوباتورهای کسب و کار

ما یادگیری را از طریق تجربه تشویق می کنیم و مهارت های بسیار خاصی را در اختیار شما قرار می دهیم که توانایی ذهن شما را در کنار سطح بالایی از مهارت های عملی باز می کند.

تئوری متناوب با یادگیری عملی: شما در همکاری با شرکت های شریک ما در پروژه های مختلف همکاری خواهید کرد. این رویکرد به یادگیری به شما کمک می کند تا آنچه را که می دانید، تحکیم دهید، معنا می دهد، روحیه کارآفرینی، رهبری و توانایی خود را برای بیان کردن خود در عموم، توسعه می دهد.

دانش آموزان در Institut Paul Bocuse در رویدادهای مهم مانند SIRHA شرکت می کنند تا مفاهیم جدیدی را ایجاد کنند که الهام بخش تمام حرفه ها می شود.

ایجاد فرصت های جدید برای آینده شما

ما اولین کالج اختصاصی به مهمان نوازی و هنر آشپزی با مرکز توسعه است. این کارشناسان از صنعت مهمان نوازی و مربیان منابع انسانی تشکیل شده اند که به مراحل مختلف طرح زندگی حرفه ای شما کمک می کند.

در طی هفته القاعده شما یک ارزیابی مهارت و یک آزمون شخصیت برای ایجاد مشخصات شخصی و حرفه ای خود را تکمیل خواهید کرد، بنابراین شما می توانید با ما تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید برای کمک به ادغام آینده خود در محل کار کمک کنید.

دستورالعمل در یک مرحله با یک جهان ثابت به طور مداوم

توانایی شما برای فکر کردن در مورد آینده، فعال بودن در دنیایی که دائما در حال تغییر است، به شما کمک می کند تا مهارت های فنی و مدیریتی را که در طول تحصیلتان انتخاب می کنید گسترش دهید.

ما در اینجا برای کمک به شما در طول زندگی خود و اطمینان یافتن مسیر مناسب برای شما در زمینه های موجود و آینده صنعت و رستوران است.

مکان ها

بطور کلی

Address
Château du Vivier - 1A Chemin de Calabert - 69130 Ecully
بطور کلی, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید