Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 2009، UPMC هر دو بازسازی تورهای زامانسکی و نه قرن فعالیت دانشگاه را در محل سنت ویکتور ابی، که به عنوان مرکز رنسانس فکری غرب شناخته می شود، با یک کتابخانه معروف و مرکز آموزش روحانیون جشن گرفت.

این مدرسه که توسط Guillaume de Champeaux در سال 1109 تأسیس شد، در قرن نوزدهم نقش مهمی را در فتنه های فکری بخش لاتین ایفا کرد.

گرامر، سخنرانی، دیالکتیک، موسیقی، ریاضیات، هندسه، نجوم و حتی تکنولوژی همه در آنجا آموزش داده شد.

پس از انقلاب، این سایت توسط انبارهای مختلف و سپس "halle aux vins" اشغال شده بود، قبل از اینکه دوباره به دنیای تحقیقاتی به عنوان بخشی از دانشکده علوم دانشگاه پاریس در سال 1959 بپیوندد.

تحت رهبری آندره مالراو، تصمیم در مورد پروژه آلبرت و برج در سال 1963 ساخته شد. و نه صد سال بعد، UPMC تلاش برای شناختن بالاترین نظم در قلب پاریس را ادامه می دهد.

دانشکده ها و موسسات

UPMC متشکل از هفت بخش و دانشکده : شیمی، مهندسی، ریاضیات، پزشکی، فیزیک، علوم زیستی، علوم زمین، محیط زیست و تنوع زیستی است.

همچنین دارای یک دانشکده مهندسی - Polytech'Paris UPMC، موسسه استریپ فیزیک پاریس، موسسه هنری پوینکاره و 3 ایستگاه دریایی در Roscoff، Banyuls و Villefranche-sur-Mer که دارای رصدخانه ی علوم Universe (OSU) هستند.

در دانشکده ریاضیات ISUP، مدرسه برتر آمار در فرانسه است.

UPMC و Val-d'Oise اتاق بازرگانی Yvelines با یکدیگر برای ایجاد اولین واحد آموزش کارآموزی در یک چارچوب دانشگاهی گرد هم آمدند: CFA UPMC.

مکان ها

پاریس

Address
UPMC
4 place Jussieu

75005 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید