Häme University of Applied Sciences (HAMK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به HAMK

دانشگاه HAME علوم کاربردی (HAMK) یک موسسه آموزش عالی واقع چند رشته در مرکز بسیاری از جمعیت میگیرند جنوب فنلاند است. HAMK ارائه می دهد الهام بخش آموزش عالی و تحقیقات کاربردی مشتری گرا.

دانشگاه HAME علوم کاربردی است که توسط دولت فنلاند مجاز، و در مرکز منطقه پرجمعیت ترین کشور، جنوب فنلاند، که در آن در مورد نیمی از جمعیت فنلاند زندگی می کنند واقع شده است.

HAMK دارای 7 دانشگاه متشکل از:

 • 7200 دانش آموزان
 • 625 معلمان و سایر کارکنان
 • 31 برنامه های مدرک، که 6 به طور کامل در زبان انگلیسی داده

HAMK یکی از سه نهاد عضو فدراسیون دانشگاه علوم کاربردی (FUAS) است.

HAMK عمل در همکاری نزدیک با HAME حرفه ای موسسه (HAMI)، که بیشتر ارائه می دهد و ادامه آموزش های حرفه ای و آموزش.

آموزش و پرورش همه کاره

دیدگاه بین المللی یک بخش طبیعی از فعالیت های روزانه ما است. در کنار دانشجویان فنلاندی ما ما دانشجویان خارجی از حدود 70 کشور مختلف است. آموزش HAMK:

 • کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • آموزش و پرورش معلم حرفه ای
 • مداوم و آموزش و پرورش بیشتر
 • تحصیلات دانشگاهی گسترش
 • تبادل مطالعات

ما معلمان مجرب و بسیاری از آنها دارای مدرک کارشناسی ارشد و حدود یکصد درجه دکترا. اطلاعات بیشتر در مورد آموزش و پرورش معلم در فنلاند را مشاهده کنید.

ما با استفاده از ابزار های مختلف آنلاین در مطالعه. نرخ اشتغال فارغ التحصیل ما یکی از بالاترین در فنلاند است همچنین نرخ فارغ التحصیل که شروع کسب و کار خود را دارند.

فنلاند در غیر قابل انکار برای نقاط قوت خود را در زمینه آموزش و پرورش شناخته شده است، در اینجا در HAMK ما ارائه محصولات آموزشی برای بازار جهانی است.

ما در خدمت نیازهای کسب و کار، صنعت و بخش عمومی

HAMK است ارتباط قوی به کسب و کار و صنعت. بنابراین، ما می توانید محیط های یادگیری زبان فنلاندی و دانشجویان خارجی معتبر و تکالیف به نفع هر دو دانش آموزان و کسب و کار ارائه دهد.

ما در انجام پروژه های تحقیق و توسعه کاربردی مشتری گرا. چهار واحد تحقیقات ما پشتیبانی کسب و کار و صنعت در منطقه است.

سیستم مدیریت کیفیت HAMK

سیستم های کیفیت از موسسات آموزش عالی فنلاندی به طور سیستماتیک توسط مرکز ارزیابی فنلاندی آموزش و پرورش حسابرسی. HAMK اولین موسسه آموزش بالاتر در فنلاند به دریافت بالاترین وضعیت "پیشرفته" برای سیستم کیفیت آن است.

HAMK در پوسته مهره

 • 70 00 دانشجویان
 • 600 نفر از کارکنان
 • 50 میلیون یورو بودجه
 • 7 دانشگاه
 • 5 زمینه های آموزش
 • 23 برنامه مدرک کارشناسی (4 به زبان انگلیسی)
 • 7 برنامه های مدرک سطح کارشناسی ارشد (2 در انگلیسی)
 • 4 واحد تحقیقات 100 دانشگاه شریک دیگر در سراسر جهان

مطمئن باشید که ما در اسنپ چت دنبال کنید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فنلاندی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

Bachelor of Business Administration: International Business (BBA)

Campus تمام وقت پاره وقت 42  September 2019 فنلاند Hämeenlinna + {تعداد} بیشتر

[+]

روش مطالعه نیاز به استقلال و همچنین توانایی کار در تیم دارد.

فرصت های دوگانه

برنامه بازرگانی بین المللی در حال حاضر 5 شرک دو درجه در سه کشور دارد و ما به طور مداوم برای افزایش این کار تلاش می کنیم.

[-]

کارشناسی

کارشناسی مهندسی برق و اتوماسیون (بنگ)

Campus تمام وقت September 2019 فنلاند Hämeenlinna

در درجه به زبان انگلیسی برای برق و اتوماسیون مهندسی، تمرکز بر استفاده از مهندسی اتوماسیون در مناطق جدیدی از نرم افزار است. دستگاه های فن آوری داده های جدید کارآمد و ارزان در پیشنهاد خاص بسیاری از فرصت های جالب برای فن آوری اتوماسیون. [+]

HAMK: آموزش عالی با مشخصات حرفه ای

در مورد برنامه

یک مهندس متخصص در مهندسی برق و اتوماسیون می داند که چگونه برای برنامه ریزی برق و اتوماسیون هر دو برای لوازم خانگی عادی و همچنین پیچیده تجهیزات تولید صنعتی. دو مسیر یادگیری متناوب در دسترس برای دانشجویان مهندسی اتوماسیون وجود دارد: ماشین آلات تولید اتوماسیون و اتوماسیون فرایند تولید.

مهندس می داند که چگونه به استفاده از فناوری اطلاعات و برق در حال توسعه فن آوری اتوماسیون در برنامه های جدید. وسایل نقلیه، مغازه ها، خانه ها، صنعت، کنترل ترافیک و خیابان نور نمونه هایی از برنامه های کاربردی رایج ترین مهندسی برق و اتوماسیون می باشد.... [-]


کارشناسی مهندسی ساخت و ساز (بنگ)

Campus تمام وقت September 2019 فنلاند Hämeenlinna

درجه کامل شده در زبان انگلیسی فراهم مهندسان ساخت و ساز با مهارت های زبان خوب و بین المللی دانش، و آن را ممکن است به کار در هر نقطه در جهان است. [+]

HAMK: آموزش عالی با مشخصات حرفه ای

درباره برنامه

برنامه رشته مهندسی ساخت و ساز اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرکز بر روی مهندسی سازه و یا فن آوری های زیست محیطی. در HAMK، مهندسی سازه در ساخت و ساز فولاد متمرکز است. مطالعات سازه های فلزی شامل مکانیک، ریاضیات، نقشه های فنی و CAD. درک درستی از سازه ها، و مهارت های تجسم 3-D را در طول مطالعات توسعه.

در طول مطالعات (سازه های فلزی) ممکن است برای رسیدن به اعتبارات مورد نیاز توسط A-کلاس صلاحیت مهندس سازه:... [-]


کارشناسی مهندسی مکانیک و فن آوری (بنگ)

Campus تمام وقت September 2019 فنلاند Hämeenlinna

مهندسی و فناوری تولید مکانیک فارغ التحصیلان دارای طراحی، تولید و اتوماسیون مهارت های لازم مورد نیاز در رشته مهندسی مکانیک. علاوه بر این، آنها به خوبی آشنا در تکنولوژی مواد، که در انتخاب مواد اولیه لازم است. آنها همچنین عمیق و به دانش روز در مورد هر دو طراحی سیستم های مکانیکی و یا سیستم های تولید. در هر یک از این حوزه ها، مهندسین مکانیک قادر به استفاده از ابزار مبتنی بر کامپیوتر مربوطه. فارغ التحصیلان همچنین همه کار نیازهای زندگی استاد، مانند تفکر اقتصادی، توانایی کار در تیم ها و مهارت های ارتباطی. [+]

HAMK: آموزش عالی با مشخصات حرفه ای

در مورد برنامه

مهندسی مکانیک و تکنولوژی تولید فارغ التحصیلان دارای طراحی، تولید و اتوماسیون مهارت های لازم مورد نیاز در رشته مهندسی مکانیک. برنامه رشته مهندسی و تکنولوژی تولید مکانیکی اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرکز بر روی هم سیستم های تولید و یا طراحی سیستم های مکانیکی.

علاوه بر این، آنها به خوبی آشنا در تکنولوژی مواد، که در انتخاب مواد اولیه لازم است. آنها همچنین عمیق و به دانش روز در مورد هر دو طراحی سیستم های مکانیکی و یا سیستم های تولید. در هر یک از این حوزه ها، مهندسین مکانیک قادر به استفاده از ابزار مبتنی بر کامپیوتر مربوطه. فارغ التحصیلان همچنین همه کار نیازهای زندگی استاد، مانند تفکر اقتصادی، توانایی کار در تیم ها و مهارت های ارتباطی. زبان آموزش است انگلیسی، و یک محیط آکادمیک بین المللی تضمین زبان سطح بالا مهارت های andmulticultural برای فارغ التحصیلان. آنها همچنین مهارت های زبان فنلاندی عملی و حرفه ای اساسی دارند، به طوری که آنها می توانند به ادغام زندگی کاری فنلاندی است. ... [-]


ویدئو ها

Higher Education with a Professional Profile

Exchange Student Experiences

تماس

HAMK

آدرس Häme University of Applied Sciences (HAMK) , Visamäentie 35
13101 Hämeenlinna, فنلاند
وب سایت http://www.hamk.fi/english/Sivut/default.aspx
تلفن +358 3 6461