توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این Humak University of Applied Sciences است

شبکه ارتباطات انسانی

Humak University of Applied Sciences مشغول توسعه آموزش عالی و نوسازی دنیای کار است. ما در جعل انواع جدید آموزش عالی و همچنین تحقیق ، توسعه و نوآوری که به دانشجویان در مسیر شغلی خود خدمت می کنند و از شرکای حرفه ای در هنگام توسعه فعالیت های خود پشتیبانی می کنیم ، کمک می کنیم.

ما بزرگترین آموزش دهنده و سازمان RDI در زمینه های تخصص در فنلاند هستیم. نقاط قوت ما کار و اجتماع جوانان است. کار سازمان ، جوامع کار و ادغام. تفسیر و دسترسی به زبان و مدیریت فرهنگی و انتقال .

هوماک در نوتشل

Humak University of Applied Sciences و دانشگاهی است که دارای تخصص در زمینه توسعه تخصص در فعالیتهای سازمانی و کار جوانان ، توسعه جامعه کار ، کارآفرینی در مدیریت فرهنگی و صنایع خلاق و بخش تفسیر می باشد. ما بزرگترین بازیگر بخش هایمان در فنلاند هستیم.

ویژگی ویژه هماک ریشه و مالکیت عمیق آن در آموزش بزرگسالان لیبرال و سازمان های مدنی است. هماک در لزوم اطمینان از آموزش و تحقیق و پژوهش در سطح ملی ، دانشگاهی ، توسعه و فعالیت های نوآوری در سطح کشور ، در زمینه های باریک اما مهم اجتماعی تأسیس شد.

Humak برای اطمینان از در دسترس بودن آموزش و پرورش در سراسر کشور و خوشه ای قوی از تخصص - پیش نیاز عملیاتی با کیفیت بالا - Humak از طریق یک شبکه در سطح ملی غیر متمرکز ، اما از لحاظ عملیاتی یکپارچه عمل می کند.

هماک متعلق به سوومن هوممینستین آماتتیکوراکلوو اوی است. ما 1500 دانشجو داریم و حدود 130 نفر حرفه ای با ما کار می کنند.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

هماک جامعه ای است که دانش خود را به اشتراک می گذارد

هوماک به دنبال تشدید کار با شرکای فعلی خود و ایجاد همکاریهای جدید است. هماک یک جامعه است و عملیات آن مبتنی بر اشتراک دانش و تخصص به صورت علنی و تولید اطلاعات جدید با همکاری شبکه های مختلف است.

هدف ما این است که فرآیندهای آموزشی ، نوآوری و خدمات خود را با شرکای خود به اشتراک بگذاریم و بدین ترتیب از توسعه آموزش ، شهریه و دانش جدید با هم در یک شبکه اطمینان حاصل کنیم و دانش را برای استفاده از بخش حرفه ای هموار انتقال دهیم.

همکاری و فرآیندهای مشترک بستری را برای پیش بینی ، نوآوری و توسعه راه حل های آینده ایجاد می کند. دانش آموزان از نزدیک در کار توسعه فعالیت می کنند و پرسنل هماک تخصص خود را برای استفاده و بهره مندی از شرکای ما در این فرآیند به کار می گیرند.

هماک یک نهاد است ، یک خوشه ملی از تخصص که در کل فنلاند و همچنین در سطح بین المللی به زمینه های خود خدمت می کند.

چشم انداز هماک این است که یک دانشگاه بین المللی و اجتماعی ، درگیر توسعه فنلاند عادلانه و جمعی باشد. ماموریت ما فراهم کردن مشارکت ، رفاه اجتماعی و ارتباط جمعی است. ما در زمینه های خود اطلاعات ، مهارت و تخصص ایجاد می کنیم.

نقاط قوت Humak122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

ما در حال همکاری مشترک با دانشگاه های فنلاند و خارجی هستیم. نقاط قوت بر اساس صلاحیت ما ساخته شده و نمایه ما را بتن ریزی می کند و حاشیه فعالیتهای ما را برجسته می کند. نقاط قوت ، توسعه استراتژیک عملیات ما را راهنمایی می کند. نقاط قوت باعث ایجاد خوشه ها و تخصص های قوی تر می شوند و آنها را نیز برای مدیریت مشارکت های ما راهنمایی می کنند.

  • کار و ارتباطات جوانان: ما مهارتهایی را برای رویارویی با جوانان ایجاد می کنیم
  • کار سازمانی ، جوامع کار و ادغام: ما عملکرد ، رقابت و توسعه جمعی جوامع کار را بهبود می بخشیم.
  • تفسیر و دسترسی به زبان: ما در توسعه مهارت های حرفه ای و فناوری پشتیبانی از دسترسی زبانی شرکت می کنیم.
  • مدیریت فرهنگی و انتقال: ما مهارتهای مدیریت فرهنگی را به عنوان فعالیتهای حمایت از مشارکت و توسعه محیطهای دیجیتالی برای محصولات و خدمات فرهنگی و هنری توسعه می دهیم.

بخش های جدید و نوظهور که از حاشیه مناطق قدرت ما بالا می روند و تضمین می کنند که شرایط لازم برای زندگی تجاری و اقتصادی در فعالیت ما لحاظ شده است: شرکت کنندگان جدید (ما احساس تعلق و حاشیه نشینی را کاهش می دهیم) ، ارتباطات جدید ( ما مدیریت و راهنمایی مبتنی بر شبکه را تشویق می کنیم) ، تخصص ارتباطات (ما مقابله با تنوع و دانش اقلیت های فرهنگی را ارتقا می دهیم) ، حقوق بشر و برابری (ما برابری اجتماعی را تشویق می کنیم).

ارزش های ما

  • به هم احترام می گذاریم
  • ما باز هستیم.
  • ما با هم موفق می شویم.
  • ما به شکلی که تجدید می شویم شجاع هستیم و تجدید می شویم.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Humak University of Applied Sciences

تحصیل در Humak University of Applied Sciences ، موسسه آموزش عالی پیشرو در آموزش ماجراجویی در فنلاند. مربی جامعه به آموزش متخصصان در زمینه های ماجراجویی و آموزش در فضای با ... [+]

سفر از مجمع الجزایر فنلاند به سمت لاپلند قطبی مدرک لیسانس در آموزش ماجراجویی و خارج از منزل لیسانس علوم انسانی 210 ECTS مربی جامعه ، آموزش ماجراجویی و فضای باز

تحصیل در Humak University of Applied Sciences ، موسسه آموزش عالی پیشرو در آموزش ماجراجویی در فنلاند.

مربی جامعه به آموزش متخصصان در زمینه های ماجراجویی و آموزش در فضای باز می پردازد. آموزش ماجراجویی و بیرونی مبتنی بر روش یادگیری تجربی و مبتنی بر فعالیت است و هدف آن حمایت از رشد ، توسعه ، بهزیستی و نمایندگی افراد ، گروه ها و جوامع است.... [-]

فنلاند هلسینکی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
42 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی