Kajaani University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kajaani University of Applied Sciences KAMK ( KAMK ) یک دانشگاه بین المللی فعال و واقع بین المللی در مرکز فنلاند است که دارای شهرت بسیار قوی در سطح منطقه ای و ملی است. ما یک جامعه بین المللی پر جنب و جوش و توسعه هستیم ، متشکل از تقریباً 2300 دانشجو و 230 متخصص ، که در محوطه دانشگاه کامپکت خود واقع شده اند و در محوطه طبیعی خیره کننده کاجانی واقع شده اند. ما گزیده ای از درجه هایی را ارائه می دهیم که مورد توجه جامعه کارگر باشد ، از جمله دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تحویل داده شده به زبان انگلیسی. اگر علاقه مند به استفاده از آموزش معروف فنلاندی هستید ، می توانید در KAMK در KAMK بین المللی ، تجارت تجاری ، ورزش و مدیریت اوقات فراغت یا گردشگری ماجراجویی را انتخاب کنید.

وزارت آموزش و CUlture از نزدیک بر کیفیت آموزش عالی فنلاند نظارت می کند. KAMK در فشارسنجهای نتیجه وزارت ، در فنلاند موفقیت بزرگی کسب کرده است. به طور خاص ، کیفیت تدریس و مشاوره در فنلاند برای چندین سال در نظر گرفته بهترین است. ما به بهترین دانشگاه علوم کاربردی FInland در سال 2018 اعطا شده ایم و بر اساس بازخورد دانشجویی رضایت دانشجویی ما بالاترین میزان در فنلاند (2019) است.

سخنرانان ما هر دانش آموز را به عنوان یک فرد در نظر می گیرند و به آنها کمک می کند تا زمینه های فردی خود را شناسایی و توسعه دهند. این مطالعات تمرکز خود را بر تمرین یکپارچه سازی آموزش و پرورش با زندگی کاری واقعی و آموزش حرفه ای های جدید در پاسخ به نیازهای بازار کار فعلی تمرکز می دهد.

امکانات دانشگاه ما شامل فن آوری های مدرن مانند مرکز داده، طراحی بازی، چاپ 3D و آزمایشگاه های رباتیک می باشد. ما همچنین دارای یک سالن ورزشی پر طرفدار هستیم که از فن آوری های بازی در محیط دیجیتال برای ارائه آموزش جالب و موثر فیزیکی استفاده می کند. تمام امکانات ما در یک محوطه دانشگاهی مجاور در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و در فاصله بسیار کوتاهی از یکدیگر قرار دارد. محل اقامت دانشجویی در آپارتمانهای مدرن در پردیس موجود است و دانش آموزان می توانند از محیط طبیعی برجسته برای طیف گسترده ای از فعالیت های تفریحی و ورزشی لذت ببرند.

مکان ها

کجایی

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 کجایی, فنلاند
تلفن
+358 8 618 991

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید