Kajaani University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kajaani University of Applied Sciences KAMK ( KAMK ) یک دانشگاه بین المللی فعال و واقع بین المللی در مرکز فنلاند است که دارای شهرت بسیار قوی در سطح منطقه ای و ملی است. ما یک جامعه بین المللی پر جنب و جوش و توسعه هستیم ، متشکل از تقریباً 2300 دانشجو و 230 متخصص ، که در محوطه دانشگاه کامپکت خود واقع شده اند و در محوطه طبیعی خیره کننده کاجانی واقع شده اند. ما گزیده ای از درجه هایی را ارائه می دهیم که مورد توجه جامعه کارگر باشد ، از جمله دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تحویل داده شده به زبان انگلیسی. اگر علاقه مند به استفاده از آموزش معروف فنلاندی هستید ، می توانید در KAMK در KAMK بین المللی ، تجارت تجاری ، ورزش و مدیریت اوقات فراغت یا گردشگری ماجراجویی را انتخاب کنید.

وزارت آموزش و پرورش و CUlture به شدت از کیفیت آموزش عالی در فنلاند نظارت می کند. KAMK در KAMK به موفقیت های بزرگی در فنلاند دست یافت. به طور خاص، کیفیت آموزش و مشاوره در چندین سال در بهترین حالت در فنلاند مورد توجه قرار گرفته است. براساس یک نظرسنجی که در مجله Talouselämä در سال 2011 منتشر شد، KAMK بهترین دانشگاه علوم کاربردی در فنلاند بر اساس چندین شاخص بود.

سخنرانان ما هر دانش آموز را به عنوان یک فرد در نظر می گیرند و به آنها کمک می کند تا زمینه های فردی خود را شناسایی و توسعه دهند. این مطالعات تمرکز خود را بر تمرین یکپارچه سازی آموزش و پرورش با زندگی کاری واقعی و آموزش حرفه ای های جدید در پاسخ به نیازهای بازار کار فعلی تمرکز می دهد.

امکانات دانشگاه ما شامل فن آوری های مدرن مانند مرکز داده، طراحی بازی، چاپ 3D و آزمایشگاه های رباتیک می باشد. ما همچنین دارای یک سالن ورزشی پر طرفدار هستیم که از فن آوری های بازی در محیط دیجیتال برای ارائه آموزش جالب و موثر فیزیکی استفاده می کند. تمام امکانات ما در یک محوطه دانشگاهی مجاور در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و در فاصله بسیار کوتاهی از یکدیگر قرار دارد. محل اقامت دانشجویی در آپارتمانهای مدرن در پردیس موجود است و دانش آموزان می توانند از محیط طبیعی برجسته برای طیف گسترده ای از فعالیت های تفریحی و ورزشی لذت ببرند.

مکان ها

کجایی

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 کجایی, فنلاند
تلفن
+358 8 618 991